Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:57:46
EUR 34.8160 00:57:46
USD 32.4493 00:57:46
ALTIN ONS $2318.2000 00:57:46

Konu: Xrp için analiz öngörü

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arkadaşım seninle aramıza yorum engeli koyulmuş.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam benim mesajlarım düşmüyor mu?

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Sayende shiba ve arpadan kazandim ustad. xrp yi hayatimda hic almadim.. Bi de bunu alalim.. illaki kazandiracak bigün

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Reef hakkında ne düşünüyorsunuz Onursal hoca

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bir süre sonra 17 ler gelir ve burdan alım yapılır mı daha çıkar mı diye sorulur.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Doğru bir tesbit. Hak veriyorum.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

:)) abi heralde sen analiz ve öngörü yapınca, panikle işleme yapılıyo sonra unutuluyo like ler. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu sorular benim cevapsız sorular. Lütfen yayınladığım grafik ve analizlere aklınız yatıyor ise işlem açmankapatma durumlarına siz karar verin.

Sismik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duygum58 ()

Hocam beğeni hakkımız kalmadı, erkenden sizin gibi bilgi veren faydalı olan üyelere kullanıyoruz. Çok teşekkürler emeğiniz için, bizler takipteyiz..

0BeğenmedimŞikayet

Sismik ()

Bu Rakamlar İdealmı Girilirmi Orta Vade de

12BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ne kadar ilginç bir sayfa. Analiz ve öngörü olan bir grafik yayınlıyorum, hedefleri grafikte belirtiyorum, hedeflerim geliyor ve o grafiklere analizlere öngörülere bir selda09 a yazdığım yorum kadar ilgi görüp beğeni almıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Yalnız hocam iyi direniyor digerlerine rağmen.

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Xrp yatırımcısı arkadaşlar, bu yatırım sizlere orta vadede 3xkazandıracak bir yatırımdır. Bunu hemen beklemeyiniz. Bana ne zaman olur diye sormayınız. Uzun bir yorum yazdım öıkmadı

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sattıktan sonra çıkarsa onun kârdan edeceğin zararı hesap etmeyeceksiniz. Elinize geçene bakacaksınız, eğer hesap ederseniz psikolojik bozukluklar yaşarsınız. Bundan sonra ne yapabiliriz diye düşünün. Girip hangi tokenlar, onlar bunlar ne kadar artmış akıl almaz şekilde , onlara bakıp "şundan şu kadar alsaydım bu kadar kazanırdım, tühbe kaçırdık fırsatı " demenin hiç bir faydası yok.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

xrp 2 x yaparda telefisi olur hocam 40 bin TL lik aldım 14.400/17.500 hedeflerize odaklandım hocam şibada biraz zararım var çıkıp matiç xlm alacam bütün hedefleriniz gelecektir inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

İyi geclr hocam bende kervana yeni katldm ne önerirsiniz ne alayım sorumluluk benim

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

İlettim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Arkadaşım onur hocayı engellemişsin yorumlarınızı görmüyormuş bi kontrol edin isterseniz

0BeğenmedimŞikayet

Yaxamozzz ()

Bu seviyelerden alinir mi ustad xrp

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Xrp yukarı patlama olucak mi aceba hocam bugün yarın hacim artiyorda?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ondan sonra cevap yazmıyor bana diye şikayet edersiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam nasıl olur engel atmışım size çok özür dilerim çocuktaydı Tlf basmış galiba hakınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

fthglr ()

Hemşerim onursal5701 nikli beyefendiyi yanlışlıkla engellemissin. Yorumlarını göremiyormus

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Beni engellediğini birisi söylesin Elazığ arkadaşa. Yorumları okunmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Zaman veremem ama temel haberler xrp yönlü olumlu ve daha olumlu olur ise tutulamaz bir yükseliş olur.

Altın_meraklısı_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_meraklısı_06 ()

Ne zamana aktif olur acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam numaramı size attım bana herhangi bir adresinizi yollayın valla sizi Elazığ yöresine ait ceviz hazır köyden sirkeledim getirdim 10 kiloya yakın pestil orcik gönderecem bi isteğimi kabul edin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Tmm hocam çok sağ olun grafiğiniz muhteşem like haklarımı hergün size veriyorum hakımı attığız grafiğe atıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum