Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 15:31:50
EUR 34.8703 15:31:50
USD 32.4727 15:31:50
ALTIN ONS $2348.0550 15:31:50

Konu: Xrp için analiz öngörü

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Teşekkürler

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

24tl ilk hedef matıc öngörüleri mevcut grafiklerimde inceleyebilirsiniz

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam, matic hedef nedir? yardımcı olur musunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah ne hakkı kardeşim. Cevap yazdığım zaman keşke hepsi ulaşsa.

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

sattık RVN uçmaya başladı:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaxamozzz ()

Ustad fed karari ne zaman bende bir miktar xrp almayi dusunuyorum. Fedden sonra dusus mu bekliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hakkını helal et sorup duruyoruz kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

:))) tamam o zaman hepsine de 3.33 atacam:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Üçündende yap o zaman:)

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

evet hocam :(( bende admine yazdım... bu arada fed den sonra 10 000 $ atacam xrp mi matice mi yoksa rvn ye mi karasız kaldım kafam karıştı...

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Benim size yazdıklarım düşmüyor.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam diğer arkadaşlara mesajlarım saniyesinde düşüyor:) bende anlamadım ne iş gerçi admine yazdım...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah yorulma yok. Bizde işin içinde olduğumuz için yazıyoruz yoksa bana ne:)

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Hocam aldıgım almadığim hangi coin grafiğini görsem beğeniyorum hakkım bitincede tsk. ediyorum size ve baska hocalarada. Sonucda sizler kendinizi bizim icin yoruyorsunuz paylaşıyorsunuz. sayğilarımla

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Valla hocam ben riskli islem aciyorum. shiba ya da arpaya da full girdim. sizin grafigi gormeswm zaten cesaret edemezdim. xrp. ye %25 yatirqcqm. madem vadesi var.. dursun kenar da

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Pardon yoruma @Kral_Şhiba yazdığımı fark etmemişim.

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Hocam niye sitem ediyorsunuz sabahki grafiklere kullandım 3 like hakkımı.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkür ederim arkadaşım.

Acemialtinc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Ben 3 begenimi verdim. Size hergün 3 beğeni bende. Yorumlarınız benim için önemli

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Piyasa yapıcıların kafasına göre.

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Onur hocam Fed günlerinde genelde coinler nasıl etkileniyor. Bilgim olmadıgı için soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafiklerin aşağısına yaptığım genel yorumlar ile de açıklıyorum.

Sismik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafiklerde yönleri gösteren çizgiler ve rakamlar mevcut oluyor zaten.

Sismik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Teşekkürler arkadaşım. Mutlaja biraz öğrenilmeli. Birçok sosyal medyada hiç olmazsa mum anlamları, mum formasyonları incelenmeli ve grafiklerde ileri görüşlü olup örüntü tamamlama yapılmalı. Benim yaptığım şey çok zor değil herkes yapabilir biraz formasyon adı ve şekli bilmek gerekir. Hani bulutlar ile insanlar kafasında neye benziyor diye tasfir ederler ya grafikte de öyle yapılmalı.

MİRİ_HAZİNE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sismik ()

Grafikleride Yönüne Göre Açıklarsanız İyi Olur

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Tanımıyorum kendisini değerli arkadaşım.

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O sizin kendi kısmetiniz benim sayemde değil. Bakın iki arkadaşıma ne kadar arpa ile ilgili yorum yazdım ama alacakları o kadar imiş ve büyük yükselişe ulaşamadılar. Halbuki ben 14 Ekim'de 2,6lı seviyeye direk işaret etmişim 1,13 lerde iken. Sonra düştü ve 1,26 1kasımda görülmez ise düşer dedim ve 1 Kasım'da 1,26 oldu ve olumsuz durumun kalktı diye yorum yazdım. Bu ne demektir hedeflere yine odaklanacağız demektir. Şimdi xrp için yazıyorum geç değil.

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MİRİ_HAZİNE ()

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim kendi adıma . Birilerine kızıp sayfayı bırakmayın yeter bize. Kusura bakmayın unutuyoruz. Gerçekten grafikleriniz takdiri hak ediyor. Hedefleriniz bir bir geldi inanılmaz bu grafik işini öğrenmek lazım. Daha önce grafik olmadan al sat yapıyordum söylemlerle şimdi grafikleri inceliyorum sayenizde.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bende anlamdım hocam neden böyle bir şey yapmışlar yorumlarım sade vede net absürt yorumda yapmıyorum ki:((

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Aynen abi, herkes kısmetini yer. Bazen kısmet ayağına getirlir gene olmaz. :).

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum