Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 10:30:14
EUR 34.8074 10:30:14
USD 32.4160 10:30:14
ALTIN ONS $2334.4150 10:30:14

Konu: Shıp saatlikte küçük flama olur mu

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Şu anda alıcı satıcı eşitliği mevcut gibi ama satıcılar azalmakta. En yüksek yazan rakam geçişilir ve diğer saatliğe yeşil başlar ise formasyon olabilir. Hedefi mavi rakam

Yorumlar (135)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Günlük kapanışı yapsın bakalım 1,26 üstünde olumludur. Ama şu saate kadar çok olumsuz durumunu bertaraf etti.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Ben @Onursal5701 hocama teşekkür ederim kıskananlar çatlasın bundan sonra günlük like bütün hakşarımı ona verecem

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Cevap vermez takmaz demeyin. Emin olun bildirim kısmına bakıyorum telefonda, ana sayfadan okumam ve orDada nick isimlerine hiç bakmıyorum, profil resmi dikkat çekici renk ise mesela @Elazııığ arkadaşın ki gibi ancak öyle anlayabiliyorum, kimseye karşı kinim yok kişi ayırmam, yaklaşım tarzı nasıl ise aynı tarzda yaklaşırım.

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam elimde chz doge ve EOS var. Ne dusunuyorsunuz bu coinler hakkkında ?

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Sen kimsin sana ne benim ilkelerimdem saygızlık yapmayın

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal5701 üstsd bundan sonra size danışmadan alım yapmayacam tabi sizde uygun görürseniz sizden haber bekliyorum Arpa coin alımı için sadece tek kelimenize bakıyorum Allahım sana sağlık saat versin

1BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Tşk ederim sağolun. Gereksiz uzuyor bu tartışmalar amacından çıkıyor. Yatırıma odaklanmak gerek. Ha bide emin olun @Onursal5701 beni tanımaz çok takmaz çoğu soruma cevap vermez vs. bir bağım yok. Fakat emekçi herkese saygı duymak lazım. Grafik vs bunlar zaman isteyen şeyler. İyi akşamlar

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam bide Arpa coin yazdığınız 1.2600 dönme ihtimali varmı alım onerirmisiniz burdan burdan 2.800 giderimi

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@ Onursal5701 hocam gerekenleri yazdım siz hiç üzülmeyin sizin gibi bir analizci ve yorumcu ben bu sayfada göremiyorum var olasın hocam dün 3 like hakımı verdim size

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Cok iyi ozetlemissin kardesim. Insanlar istiyorki bir hocaya tabi olsunlar, o hoca onlara al desin onlar alsin, sat desin ve onlar alsin ama hep kazandirsin. Hoca dedikleri birisinin agzindan cikan herseyi al dedi / sat dedi diye yorumlarlar. Cok objectif olmus yaziniz.

Ruhi_Su için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırgram ()

Genelde yazmam ama yazılanları takip ediyorum Sayende çoğu kişi kâr aldı veya zararını bitirdi emeğine sağlık diyorum

1BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hanfendi ben @Onursal5701 hocama çok teşekkür ediyorum onun sayesinde 25 TL kazandım burda kendine hoca gördüğün bazı şahıslardan dolayı 30 bin kaybettim onursal hocanın yazdıkları ortada lütfen emeğe saygınız olsun

Hayal_Ebrar için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Boşver losun sevgili arkadaşları yancıları, kadın kişiliği ile kendine zırh yapıp polemik yaratan ancak like ile ilgili yorumlarıma laf bulabilenler, teknik grafik namına hiçbir bilgisi tecrübesi olmayıp onlarca yan hesap açıp aralarında başarı yorumları yazıp sayfada güç kazanmak isteyen küçük üyeler.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal5701 üstadım kim sitede yine size laf atıyor görmedim de

6BeğenmedimŞikayet

Ruhi_Su ()

Bakın bende Haziran ayından beri terste olan biri olarak yazıyorum öncelikle bunu belirteyim.

1- @Onursal5701 ile hiç bir yakınlığım yok . Avukatı yada düşmanı değilim. Üslubu tartışmaya açık

2. Evet artık gümüş sayfasına çok gelmez insanlar tepkili zaten (tartışmaya açık bir konu)

3. Bana göre (geçen günde yazdım) kimsenin bu konuda kızmaya hakkı yok çünkü herkes kendi yatırımını yapar. Onalarca HOCA diye hitap edilen insan var. Herkes yanılabilir. Ama özellikle benim gibi acemi yatırımcılar sürekli bu arkadaşları darlıyoruz “alalım mı satalım mı düşer mi çıkar mı”. Ya sormıcaz, sorduğunda yanılıyorsa kızmıcan, yanılmazsa beğenirsin tşk edersin istersen vs.

3. Bir kere yazdı şu fiyattan aldım diye sonra gümüş tepe taklak gitti. Suçlusu @Onursal5701 oldu ki ondan önce ben şahidim kaç kişiyi kar ettirdi. Zarardan kurtardı. Ama en son yanıldı ki yanılmayan yoktu nerdeyse o dönem.

4. Adam istese evinde oturur alır satar. Gelmiş burda herkes gibi yazıyor çiziyor. Neden suçlayalım. Rahatsız oluyorsam okumam yorumlarını olur biter.

5. Dışarda birisini sana al- sat dediğinde ve yanıldığında bu kadar yüklenebiliyor musun o kişiye. Yok çünkü burası sanal ortam çok rahat konuşuyoruz herkes için diyorum. Bence gereksiz bir tartışma.

6. Herkes fikrini beyan edebilmeli burda. Sevmediğini okumazsın dikkate almazsın. Siteyi, sayfayı bu kadar sahiplenip sinirlenmeye gerek yok.

7. Sizi de tanımıyorum @Panalgine dediklerimi yanlış anlamayın ama bence objektif olmak lazım.

Parayı ben kazandım yatırım yapmak İçin kullanırken herhangi birine yorumları yada tahminleri yüzünden kızmak saçma geliyor. Yani o zaman o kişiye kanıp yapmasaydım yatırımımı burda HATA BENİM. Saygılar herkese iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

MİRİ_HAZİNE ()

Ben bile bıraktım orayı yazdığını okusaydiniz radyonun yüksekliğinden almadığını , dolar kuru bazlı yüksek olduğunu , düşmesini beklediğini okurdunuz.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Abi seni bilen biliyor gerisi teferruat

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum