Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:59:57
EUR 34.7339 14:59:57
USD 32.5072 14:59:57
ALTIN ONS $2392.1450 14:59:57

Konu: Arpa TL analizi soranlar için

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

4saatlikte aşağı yönlü bir beklenti mevcut. Dün yaşanan sert düşüş dalgasının geri kazanımını yapamayan coinlerden birisi. Tahmini 1 Kasım gecesine kadar 1,26 seviyesi ve üstünder 4 saatlik kapanış yapamaz ise aşağı flama mevcut ve bunun hedef ilk olarak 0,9x seviyeleri olabilir.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Yok hocam ben sizi biliyorum olumsuz durum devam etsede kinaye olsun diye değil üzüldüğünüz için geçmiş olsun dersiniz işte bunu ayırt edemedim bi an üzüldüğünüz içinmi yoksa iyi Dilek içinmi diye

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kinaye yapmadım:) geçmiş olsun olumsuz durum geçti anlamında.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Onu açtım baktım hocam ama elinde arpa olanlar geçmiş olsun deyince iyi Dilek olduğunu anlasamda yinede emin olmak istedim çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Toplamda yani.

Fhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dsiyakup ()

Onursal kardeşim Allah senden razı olsun. emegin geçiyor bize hakkını helal et. birde sana satasanlari umursama lütfen ben sizi gumus sayfasından buyana takip ediyorum
Bu zamana kadar sizden hiç zarar görmedim aksine çok faydanız oldu. allah sizden razı olsun Rabbım gönlünüze göre versin

0BeğenmedimŞikayet

Fhr ()

Ben enfazla 3 yıldız var biliyordum acemiliğime verin bütün yıldızlar sizin hakkınız teşekkürler

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben şu ana kadar 6 yıldız aldım ama bana iftira atıp yancı hesapları ile saldırı yapanlar yüzünden istiga ettim.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Fhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam , sizi geçen sene gümüş sayfasından takip ediyordum zaten, bu sayfaya katıldığında bu yana bir yıl olmak üzere, param olduğu gibi nerdeyse. x2 X3 nasıl yapıyor insanlar paralarını bilmiyorum ama ben henüz bunu yapamadım. Bu işi gerçekten iyi bilen biri olarak, lütfen bizimle alım satım konusunda yol göstermeye devam edermisiniz? yardımınıza ihtiyacım var

0BeğenmedimŞikayet

Fhr ()

@Onursal5701 burdaki çoğu insan sizin sayenizde kar yapıyor gerçekten 3 yıldız hakediyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Bian görünce yorum okumaya zaman olmadi Onceden okumuştum almıştım sattım 43 den sayfaya girdim iptal diyince anlamadim kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Düşüş iptal oldu. Bu formasyon iptal dediğim grafik açın bakın aşağı olan . Ve 1 Kasım tarihine kadar 1,26 görmez ise dedim o grafiğe.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam ne demek istediğinizi anlamadım çık özür dileyerek sormak istiyorum bu be demek düşüşmü olacak düşüş iptalmi oldu şuan için arpadan zararım yok ona göre bozsam mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam alim onerilerini bize de soyleseniz ytd olarak keske :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yok kardeşim yeter. Eşim bu sefer almış birşeyler ona bile sadece şunu al diyorum satışı filan hiç karışmıyorum.

kayso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Hocam shib girmeyi düşünüyormusun ? Pek salmadı, bidahaki sefer sıfır silmeye gider gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Geride kalan yorumlarımı da okumak lazım ana grafikte olanı.

Yeşim07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Iptal diyince yükseliş iptal Anladim Tamam teşekürler ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Aşağı düşüş flama formasyonu iptal çünkü 1,26 seviyesi gördü.

Yeşim07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Anlamadim iptal derken şuan yükseldi sattım ben

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Tesekkurler birden bire yukselmis sevindik :))
Devami icin beklicez. Tskler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt yorum çıktı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Yine iyi yukseldi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İptal mumu

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arpa olanlar bu formasyon iptal olmuştur geçmiş olsun hepinize. Temel olaylar sonrası oluşan bilinemeyen düşüşleri bundan sonra teknik analiz yapan arkadaşlara suç bulmazsınız umarım.

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

1 kasima kadar insallah 1.26 yi gecer. Asagi yonlu flama kirilirsa yazarmisiniz hocam. Bir umut bekliyoruz zararkes yapmadan.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal hocam Çok sağolun iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Benim icin uzucu bir paylasim ama emeginize saglik onursal hocam zira 1.40 tan tersteyim :/

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum