Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 19:08:35
EUR 34.7867 19:08:35
USD 32.2749 19:08:35
ALTIN ONS $2313.8900 19:08:35

Konu: hayalı senaryodur ytd

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

@ rg58 son attım grafık daha nasıl gostereyım platının gelecegını .]

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Rica ederim

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Calismasada caniniz sag olsun hocam emeklerinize saglik

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bı grafık atıcam bır formasyon var calısırsa cok kar verebılır .]

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

rıca ederım teknık duzetlme olması gerektıgını soylesede. dolar durmak bılmıyo.. onsta ona eslık ederse ust rakamlar gelebılır.. o yuzden sımdı ne desem boş .. ıstedınız sevıyelerden parcalı alabılırsınız..

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

tesekurler hocam

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

21.28 den parca aldım 22.48 den sattım sabah mesala .]

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

beklentımı hergun gerek grafıkle gerek sozle paylasıyorum . ] 295 380 aralıgında hareket alanı goruyorum .. sız nerden almak nerden satmak ıstersınız ona karar verın . ] ben alt rakam beklıcem

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

cok sevdım bır hıssedır kendılerı . ] alıpta karsız sattım olmaz. 19.80 21 aralıgı parcalı alınabılır..

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

en kotu ıhtımalde 2 lıraya duser dıye dusunuyorum.. o yuzden parcalı alınabılır benım 3 lıradan parcam var elımde.. dusmeye devam ederse toplarım.. 2.45 de onemlı destek var..

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

dagii 2.990 suan onerirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Frigo hakkında ne düşünüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Beklentiniz nedir acaba hocam platinde

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yapmadı daha :) 300 düşmeden düzeltme yaptı demem ben

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Satabiliyorsun ama hesaba 2 gün sonra geçiyor çekemiyorsun.. ama tekrar hisse alabiliyorsun.. 100 bini bol tek bir hisseye yatirma

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam düzeltme yaptımı platin

380 kapıda mı

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Benim başka hissede çok zararım olduğu için 100 binlik alıcam bide aldığın hisseyi aynı gün satabiliyormuyuz

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Satım emri gir zira hemen iğne atıp düşüşe geciyo geçen dagiyi aldım 3 liradan 1000 TL lik 1 saat sonra 3.19 görmüş 60 lira kar yazmıştı.. satim emri girsem 1 saatte güzel para.. ben satana kadar düştü şuan yine 3 lira tekrar geri alabilirdim mesala kaçırdım sağlık olsun

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş :)

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Her aldım hisseyi genelde bin TL lik alıyorum 40-50 lira kar vereni satıyorum sonra zaten düşüşe geciyo .. düşünce tekrar alıyorum aynı hisseyi .. şimdilik verdim aralıkları takip et bunlar değişiyor 1-2 hafta sonra yine bakarım hareket alanlarına istersen

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Alıp sattığın hisseleri yaArmısın

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

6 AY TERSTE KALMIŞ birisi olarak aynen katılıyorum size

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bılemıyorum

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

gostergelerde sısmış bır urunu ben almıcam .. aksı bır durum olursa.. sen almadın bızde almadık bak yukseldı demeyın.. almak ısteyenler platın destek grafıme bakıp uygun gelen sevıyelerden alabılır.. ben sımdılık hısse alıp satıyorum.. emtıalarda guzel bır duzeltme gelırse alırım.. zıra bı 3.5 ay daha terste kalmak ıstemıyorum.. ıstedım fıyattan alamıyosam almam..

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hocam önce düzeltme gelirmi, yoksa grafikteki yükselişmi olur teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum