Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:13:53
EUR 34.7339 00:13:53
USD 32.5072 00:13:53
ALTIN ONS $2391.6650 00:13:53

Konu: Btt günlükte 4. doji mumu

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Sayfada grafik analizcisi arkadaşlardan rica etsem, bu dojilerin akıbeti deneyimlerinize göre nasıl bir yön olur. Sizlerden yardım bekliyorum. Sayfayı tanımıyorum. Genele soruyorum.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Tamam bakayim

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Az nakitin varsa keep denebilir al sata özellikle incele istersen

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Tamam sağol yukarı gitmiste biraz dusundun

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sağolasın kardeşim. Bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Bence alınır ama al unut yapacaksan shib hala alınır :) hot da alınır bence burdan yukarı devam eder bende bir miktar girdim şahsi dostlar bile tavsiye etti burdan aldm

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Bende hiç yokta hot alinirmi

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Bana sordu isen 1 milyon olsa girmem chz ye :)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

İyi akşamlar buradan chz alinirmi

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Ellerine sağlık onursall zamanından beri takip ederim sizi bu sayfaya gelmenize de sevindim likeler verildi

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakalım şimdi sıra btt ve hol mü?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Üçünü de etiketledim ve sayfaya düştü teyit ettim balkondan bakarak.

Hushrush için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

aynen öyle hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Hushrush ()

Onur abi boşver be abi görmemişlerdir bazen mesajlar düşmüyo kaç kere yazıyorum anca gidiyor. Zaten kimseye ihtiyacın yok senin sen kendi kendine yetiyosun takma kafana! . Bak koskoca sepette sadece 3 tane koin iii gidio onunda birini senin tavsiyenle aldığım BTT.. sağol abi...

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dün 3 arkadaşa " @shaokahn , @ntmen_x , @Carpediemist " bir mum analizi danıştım. Maşallah yıldızları bol idi ama yardımseverlikleri sıfır imiş. Yardımcı olmayan kişiler benim için yok hükmünde oldukları için engel attım, yoklukları varlıklarından iyidir.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

İşllah kardeşim öle olur

MikaHakkinen22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu shıbanın ilk hali. Bu boğa piyasasında pek pay alacağa benzemiyor.

urbem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çok özür dilerim. Yakın görmediğim tanımadığım bir coine analizi yapamıyorum. Ama bakacağım, sonra yazsam olur mu?

urbem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

urbem ()

Güzel insan burger hakkında bir çalışma yapsan burdan paylaşan olur mu? Şimdiden teşekkürler

https://altin.in/urbem

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hiç o analize denk gelmedim. Gann analizi ile ilgilenen arkadaşlar daha iyi bilir.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Nursal Üstad hayırlı akşamlar genellikle her ayın 20 sinde genellikle düşüş oluyor coinlerde böyle bir durum söz konusu yine olabilirim Btc düşüş bekliyormusumux yarın için cvp verirseniz memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Şöyle düşün dostum.. O parayı vadeliye atsan ne kadar sürede yüklü para kazanırsın? Belki 1 yıl belki 2 yıl. Burada Eos ile en az 1 yıl beklesen vadeliden alacağın paranın 4-5 katını alırsın muhtemelen.. O yüzden kısa vade düşünme. Aldığın coin sağlam coin ve elbet onun da günü gelecektir :))

Resitalci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Aynen doğru söylüyorsunuz hocam ama girdiğim emir devreye girmeyince bide acemi kullanıcı olunca karı görünce sattım şimdi bide diğer durum hep tetikteyim o mevzuyu çözeyğm dahada rahatlayacağım inşallah yatırım konusunda

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

Evet saygı deger hocalar ve arkadaşlar eos için teselli istiyorum burdan da yüklü girdik tüm paramızı hayatımı bastım desem yeridir 12 dolar benm işimi görür hemde çok iyi güzel teselli verin lütfen ?

0BeğenmedimŞikayet

Mert_712 ()

İnşallah bı sabah uyansak gözlerimize inanamasak olmazmi ya 6 aydır terste olan var yazik

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıb %350arttı bu da %200 artsın yani. Eski terste olanlar kurtulsun.

Mert_712 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bak kâr satışı yapmak terimini anlamayıp full satış yaptın, arpadan oldun. Sana ne yazmıştım arpa ile ilgili.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_712 ()

Valla bı btt kalmış pump yapmayan shiba dan neyi eksik :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum