Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0679 18:49:25
EUR 34.8254 18:49:25
USD 32.5868 18:49:25
ALTIN ONS $2392.9750 18:49:25

Konu: Btt günlükte 4. doji mumu

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Sayfada grafik analizcisi arkadaşlardan rica etsem, bu dojilerin akıbeti deneyimlerinize göre nasıl bir yön olur. Sizlerden yardım bekliyorum. Sayfayı tanımıyorum. Genele soruyorum.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

1,53 1,57 arası 1,72 en son 1,8 seviyesi.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Holo ile btt aynı diyebilirim.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Tmm hocam sağolun son olarak hocam Holo coin için bir yorumunuz veya grafiğiniz varmı Arkadaş rica ediyor bir yorum yapma şansınız varmı kendisi alacak

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam kar alma yerlerini belirtirseniz bizde adet artirmis oluruz. Takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Oraya gelene kadar birkaç defa sat fırsatı verir kâr alma yerleri.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Tmm hocam Arpa coinleri satmayıp verdiğiniz 2.67 hedefini bekleyeceğim daha teşekkür ediyorum hocam

1BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Estafurullah çok teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafiğin anlamı geçen yayımladığım öngörü hedefi 40 geldiğini göstermek.

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yok maalesef arkadaşım özür dilerim

furkancanan3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çok kıymetli kardeşim shıbayı aldığım zamanlardan sattığım zamana kadar gerçekten çok stres yaşadım. Bu düşecek çıkacak satamam zarar edeceğim stresini yaşamak istemiyorum. Çok kısa sürede çok panik yapıcı yorumlar yazıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

furkancanan3434 ()

Nmr çalışmanız varmı

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kısa vade içinde yükseliş bekliyorum.

smtgnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hocam grafiğin anlamı nedir bekletelim mi bttyi yükseliş bekliyo musunuz

1BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz, biz size güveniyoruz , lütfen bii iki kişi rahatsız oluyor diye moralinizi bozmayın

0BeğenmedimŞikayet

smtgnn ()

peki bundan sonrası için ne düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

@Onursal5701 Hocam Arpa coin çıkış fırsatı verecekmi 1.450 aldım sizden ricam bi grafik saatlik mumlara bakabilir misiniz

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arkamdan laf eden küççük işler ile uğraşan , engellediğim için sinir olanlar bakın bakın analiz ne imiş sonuç ne imiş.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Btt ile ilgili sayfada biraz dikkat çekmek için paylaşımda bulunmuştum. Geri dönüş olmadı, çünkü o sorduğum kişiler sadece arkadan lafyetiştirme peşindelerdi. Neyse benim kimseye eyvallahım yok, yaptığım analizlerde ve öngörülerden de gelmeyen yok gibi. Madem beni kötülüyorlar , bende kendimi analiz ve yaptığım öngörüler ile onların attığı iftiralar karşısında bu yayınladıklarımı sayfaya gösterip onlara en güzel cevabı verip çenelerşni kapatayım.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Eski arkadaşlar tanıyor o yüzden mutlu oluyorum. Yoksa bende engelli olup buraya gelip yazdığım zaman hemen hakkımda arkamdan olumsuz kulis çalışması yapıp iftira atan yan hesapları olan yıldızlılar burada da bezdiriyorlar. O yüzden ana sayfa sohbet yorumlarına hiç bakmıyor sadece bildirimlerden yazıyorum.

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Onursal Hocam, sizi bu sayfada görmek gerçekten çok güzel. Bizim için çok önemli bir rehbersiniz. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Birazcık. Hot'u takip etmesi lazımdı.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Btt de hareketin var hocam

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Keep aldım bakalım nasip seninkilerde bereketli olsun

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

İnşallah bekleneni verir bereketini gör

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben hiç niklere bakmıyorum bildirimler sayfasında. O yüzden kim soru sorarsa hiç ayrım yapmadan cevap veririm, baktım ki saldırı mevcut o zaman bakarım bu kim diye:)

Boady için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boady ()

S. a bi ara kızmıştım size haklılığınızı gördüm bitcoindeki analizleriniz takdire şayan. takipteyim musadenizle.

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Keep alacam baktimda

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Berketli olsun inşallah keep direncte kirarsa pump bile atabilir ama önce araştır öyle al ben şahsi görüşüm bu

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Cocos var birazda kar var satacam bişey alacam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum