Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:39:48
EUR 34.9058 03:39:48
USD 32.5418 03:39:48
ALTIN ONS $2329.2550 03:39:48

Konu: <@kıncı> Gram Karar Bölqesinde...

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğinize sağlık tşk ederiz.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

Eline sağlık usta

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

3 gün önceki paylaştıgım Başlık altındaki grafigin son durumu direnç kırılmış hali haftaya 540 liraya kadar geri çekilip onay almak isdeyebilir altına düşmedigi sürece artık hedefler 580-600 aralıgıdır.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu hızla devam ederse görülür belki, ama inşallah görülmez :) doların çift hane olması demeko

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam fincan hedefini bu yil görebiliyiz

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yukarı kırılım geldi artık 540 bölgesi desdek..

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

O zaman hesap belli 9 32 uzeri kalirsa mal tutulur kalmazsa satilir deilmi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

günaydın kardeşim hafta kapanışına bakıcaz 9,32 üstü haftalık kapanış yapıcagını sanmıyorum yada yapmasını isdemiyorum :) 9,32'den geçiyor şuanki yukarı kırılım bölgesi

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta gunydin sen 9 30 uzeri 11 hedefler demistin deilmi dolari

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yıldız konusuda önemli degil bu arada, sitenin eski üyesi olmamdan kaynaklı olabilir..

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yıllardır benim yol göstericim oldu grafikler siz farklı düşünüyor olabilirsiniz saygı duyarım..

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

hocam gramda grafik tutmuyor ya yapma bak kac yıldızın var dolar onsa farklı telden
calarsa canaklar kulplar ayrı oynuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bazen olabiliyor daha küçük bir yapı şeklinde..

tgmiczero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bensamet ()

Sence ne olur

tgmiczero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tgmiczero ()

Kulpun kulpu da olamaz mi?

0BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Abi bu işi senden öğrenmek istiyorum. Sıfırdan başlıyorum. İnşallah bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşmaya devam edersin.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zamanla daha tecrübe edildikce hatalardan ders çıkarıldıkca kazançda kendiliginden geliyor

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İşte, onu biraz kavradığımı sanıyorum - umuyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet haklısınız farklı ürünlerden bulundurmak gerekli her şeyin bir zamanı vardır çünkü bir ürün dinlenirken digerleri gider sabırlı ve dogru sermaye yönetimi ile sürdürebilir kazançlar elde etmek mümkün olacakdır

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @Newyorker bunu sana cevap olarak yazmıştım ama kendimle görüşmüşüm dalgınlıkla :)

0BeğenmedimŞikayet

Sismik ()

Teyzecim Günayydın

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sadece dolar ve altına odaklanmayı kastettim. Bana göre doğru bir şey değil, sepeti daha zengin hale getirdim ve iyi sonuç verdi, bunu demek istedim.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ya, döviz ve emtia var bende ama borsaya da epey kaynak aktardım ve hiç pişman değilim bundan. Durumum çok iyi olduğundan da değil... daha iyi olabileceğini, ama benim bazı şapşal hareketlerim yüzünden öyle olmadığını fark etmekten. İş o hareketleri düzeltmekte :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

nasıl bir hata ki?

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Abla sen yapma bari:))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yok, o hatadan döndüğüm çok oluyor. Bereketli kazançlar :)

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Cümleten usta:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

allah utandırmasın öyleyse :) hissesi tavan olsunn

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Aaa
İlla alan vardır canııım:))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

garanı biz 6,5/ 7 lerden çok söyledik ama site dolar ve altına odaklanmış sadece..

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum