Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:27:49
EUR 34.7502 10:27:49
USD 32.3605 10:27:49
ALTIN ONS $2311.8350 10:27:49

Konu: cıkış boyle devam eder mı

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aleyküm selam

cihangiralperen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihangiralperen ()

Slmmm kardeşşş

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Var dostum
Biraz sabır
20 gün gibi ; )))

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

bizim de devranımız döndü 6 ayı geçti hala zarardayız ne zaman kar da olacaz bilmiyorum Paladyumda trend mırend bişey yok mu.

Çancılar_pet_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

sattımın altına gelmeden almıcam yoksa gram eksılır

1BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Trend döndü
Yükseliş başladı

Yükseliş trendinde Al sat sıkıntılı

5 krş düşer 15 krş yukarı atar

Al yat üstüne; )))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bırı duzetmeye gıtmelı artık bız nerde bınecez trene yoksa . ] o alım yerı buraya gelecek panık yok .]

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Dolar gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

hayırlı bereketlı olsun ınsallah

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

272 Al 288 sat
275 Al 292 sat

293 Al 295 sat
Veri burda ters işledi :(((

Son alım buğün 315.500

Al sat yok bıraktım

Al yat orta vade satış hedefi 340 350 gibi

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

kactan aldın

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Full platin aldım yüklü girdim
Yollar açık
4 lüyü yaktım
Bastım duble gaz devam

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bu platın nolur yukselmeye devam edermı.. yoksa dusermı.. pazartesı nolur .. cevabını verıyorum.. nasıl dık yukseldımızı gostermek ıstedım.. bu sekıl cıkmaya devam ederse helal olsun dıcem .. teknık meknık bosaymış .. ıstedıklerı gıbı ıstedıklerı sekılde cok kısa bır zamanda cıkarıyolarmış demekkı dıcem .. bosuna konuşmaya gerek yok dıcem dıcem bu arkadaslar .]

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum