Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 08:55:56
EUR 34.9839 08:55:56
USD 32.5754 08:55:56
ALTIN ONS $2320.5200 08:55:56

Konu: soyle bır kanal cızdım

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

evet 80 den

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemidi ()

Aynende oyle herturlu hakli alt cizgi uste cikan cizgi kendi halinde seyir cizgisi dahasida varda kimeler yetmez

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bende alırkenn korkmuyom satarken korkuyom yerıne koyamıcam dıye oluyo yanı teknık bılsnde .]

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

yuksekten aldıkların dursun zararkes yapma tl yıde dususte eklersın dedm yerlere

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Satarken ağrıyor genelde alım konusunda cesaret edemiyorum daha düşecek diye emir sağolsun korkmuyor :)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Mutlaka bir dönüş olmalı bugün çıkış yaptınmı?

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bende bır ıkı sefer talımattan kafam agrıdı oyuzden manuel ıslem yapmaya calısıyorum .]

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

yapması lazım solıksuz cıktı 6.65 6.71 gerı gelmelı dıye dusunuyorum.. ama bazen ıgne seklınde 7 gorup oyle dusebılıyo parcalı cıkışa devam edıyorum bıyerden alırız gerı

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Ben bunun çözümümü buldum manuel olunca bekliyorsun alırken ama talimat olunca duygusallık kalmıyor düşecek diye beklemekte olmuyor alıyor geçiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

assa gıtsede 6.30 altı kalıcı olmuyodu aslında.. cok ıncelıyoz bazen 10 kurus alttan alayım dıye 60 kurus karı kacırıyoruz .. sade sen degıl bende dusuyom aynı hataya ılla en dıpten alcaz guya .]

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Elimde var kar yazan parca az ama var genel ortalamam yuksek ama satis seviyeleri neleri takip edeyim peki satiyorum alincak kalıyor encok 36 ve 39 dan sattim yeni alimlari sonunu da 54 ten sattim niraz 6.70 galiba parca var onun gerisi 7.30 ve ustu

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Günaydın hayırlı kazançlı saglıklı günler dilerim gümüş düzeltme yaparmı arkadaşım gidişat ne yöne

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

yataya bağlasa o da kurtarır şimdilik ama soluksuz çıktı ve bu son dirençte zorlandığı çok bariz dönebilir ama nereye kadar bunlar bilinemezler

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben alana kadar 51 oldu az birsey aldim herzamanki gibi yine asagi gider diye cok almaya oyalandim o da daha cikti. Ayni bantta gitgel yapiyorsandim yukarilardan almadim o da gep cikti sadece yuksek ortalamali eski alim var elimde kalani hep tl

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Ben dün gece olan kur olayını gümüş gramda işe yaramasını anlamıyorum ha dolar TL anlarım

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Hocam bende bunu anlamıyorum grafik var evet ama ekranda 50 tane çizgi var mesela zaten birinden biri destek biri direnç oluyor

Acemidi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

elimde parçam var yüklü olanından ama diğer bir tanesini erken çıktım bu indikatörler hikayesine.. ancak bir yakın düzeltme bekliyorum bugün - yarın verilerin bahanesiyle harekete geçirilen..

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

23.43 uzerıne kalıcı atmalı

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

genelde fıyat dusuk ve yuksek sevıyelerde ıken gostergeler uzerınden cok tuzak kuruluyo .. bu sebebten yanlış ıslem actım zamanlar oldu yanı .. o yuzden dıkkatlı olmak gerekıyo .. bu sefer tuzaga dusmedım sukur .]

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

ama ons için belki diyemesek de kurda bir düzeltme yakın gibi sanki

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

indikatörler , uğraşan her kişiyle ve farklı farklı çeşidiyle aşağıyı gösteriyor hala da öyle ..

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

alıp satınca yazıyorum.. sormuştun 6.48 ekledım deyınce nıye almadın ben senıde aldı sanmıştım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

gram varsa parcalı yukseldıkce cık tl varsa 6.65 6.71 aralıgını bekle.. saatlık ve gunluk gostergeler sıstı.. 7.15 kadar cıkma ıhtımalı var ama orayı gecemeyebılır ..

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bellı bır teknıge gore ınıp cıkıyo .]

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

yok dusen kalanı yukarı kırınca ve 6.51 uzerı gun kapanısları yapınca yukselecegını anladm.. ama gostergelerın satım bolgesınde olması ıcıme kurt dusuruyodu.. 7.80 den dustunu var sayıp vede gostergelerın yanıltabılecegını dusunup .. 3.2 paramla 6.48 den almıştım .. hısselerı de bozdum hatta 2 gun once daha bugun gectı hesaba onunlada alacaktım yukselıse gectı..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Borsa 10.00 ya. Döviz piyasası net oturur. Ben öyle bilirim Kapalicarsidan

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bana da yazarmisin bu sabah az kaldi 75 ten aliyordum zor tuttum kendimi gerci tutmasam daha iyiymiş ama

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Piyasa kapalı mi yasemin hanım, 09:00 da bankalar açılınca açılmıyor mu?

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

O nedemek satin alim bekleyin mi yoksa tl varsa ekleyin yola dvammi

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum