Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 06:25:49
EUR 34.9412 06:25:49
USD 32.5355 06:25:49
ALTIN ONS $2332.8500 06:25:49

Konu: soyle bır kanal cızdım

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Emir girsen 6.68 6.73 diye ben öyle yaptım gelirse alır dışardayim şimdi takip edemiyorum..

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Almadim zaten veriye gore almali yada beklemeliymis siz yazarmisiniz bana bi arkadas daha yazarim defi ama belki o an musayit olmaz

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben Cesaret edip alamadım ürünü alım önerEmiyorum maalesef.. almak istesen biraz al madem

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yakındır eski seviyelerinde geçip yeni rekorlara gideceği. Ydt değildir

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Kirdimi 6.85 alayimmi burdan niraz geri cekilmas se diye

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

hepsı eskı zırvesıne yaklastı bu daha gerıde kaldı baskılanıyor

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

saat 15,30 da veriyi bekle yeşil gelirse gümüş az düşer kırmızı gelirse hemen almaya dal 10 krş yukarı ataar ok

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Bende aynı butun hocalar tersde biz tersde kalmışız çokmu bilmedigimiz halde önemli deyil bilenlerde tersde rahat ol yalnız deyilsin gümüş bu ne olacagını kestire messin beyfendi hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Zararkez az bir miktar ilk basta yaptim az altindan geri aldim baska zarar kes yapmadim yeni tl ile az bir miktar sonradan sonradan alsat yaparak ortalama dusurmeye calistim ama alinca az karla hemen sattim. Gumuste zarar eden alimlarim hala elimde gram altin bozdum maliyetine onu yerine koyamadim bozdugumun ustunde zararkescyapacak ustaligim yok ama yuksekten alim yapma beceriksizligim cok

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hayırlısı olsun. Bütün madenler yükseldi bir bu gerçek seviyesinde değil. Ydt

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bakacaz iki yönede hazır bekliyom :)

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Teşekkürler Hocam

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

7.15 bir seferde geçemez tahmini 7.15 6.65 arası oyalanir bir süre yükseliş devam edecekse

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

:)doğru diyorsunuz hocam en güzeli ekrandan uzaklaşmak:)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

6.85 de kırar bu :) ydt değildir

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben bu riski almicam ettim karı geri vermek istemiyorum :) elimde olanı satcam yükseliş devam ederse saatlik göstergeler tepede nerden donce belli olmaz

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Slm kardesim niye hep zararkes yaptınız biraz yapsaydınız onunlada al sat yapardınız benim gibi ben yukarda kalanlara hiç dokunmadım 7,75 7,65 7.55 7,45 bunlar duruyor parçalı işlem candır

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam bu formasyonda üst nokta fiyatı belli mi? 7. xx kaç tahmini

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gerçi sabah 6750 gördüm almadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Deniz hocam buralardan parça alalimmi:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Hayırlısı olsun herşey nasip

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Herikisini ikinci defadir buyuk rakamlarla yasiyorum hem yuksekten alip terste kalma hem dusukten alamama ilk defa bu sefer biraz da olsa dusukten aldim parcada olsa o da erken sattim bir anlami olmadi

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Anlıyorum terste kalma psikolojisi ama düşükken almayıp yukselince alıp düşüse gecince daha kotu oluyo..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben bilip bilmemekten ziyade o ani yukselis ve cikislarda takip ettigim bildigim kisiler birsey paylasmamis yada panikle farkedememissem o an sitede daha dahalardan etkileniyorum. Bana soylenen onceden aldigim kararlara panikle uymuyor yada yanlis yapıyorum. Yoksa birebir soru cevap seklinde fikir alip ta ona gore karar verdigim ve beni yaniltti durumum olmuyor hamle yanlissa bile takip ettigim 4 kisinin enaz 3 u ayni hatayi yapmis oluyor ben kendim yapsam 4 te bir ya tuttururum ya tutturamam. O yuzden farkli kisilere siruyorum ortak cevaba gire kucuk islem aciyorum ama 6.30 altinda mesela cesaret edip full yada yuklu alim yapamadim aldigim da heran duser korkusuyla erkenden ciktim

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Olur yazarım

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Talimat yaptim yogunum diye ama siz fikriniz dwgisrse falan taxin yine su siralar sadce bana yaxilanlati okuyup cikiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Teşekkür ederim sagol arkadaşım saygılar

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

hayırlı olsun bende ful cıkmadım 90 7 dıye cıkarım gerı gelmezse sonra beklerım

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Bereketli olsun ben saat 1, buçukta çıkacaktım 6,53 den aldıgımı elim gitmedi

1BeğenmedimŞikayet

serkani ()

Ben gümüşü çıktım ama yinede temkinli olmak lazım. Soluksuz çıktı ama bu çıkışın dolar kaynaklı olduğunu unutmamak lazım. Devamıda gelebilir. Ons' ta soluksuz denebilecek bir hareket yok. Dolar sabitleyip ons' ta çıkabilir. İnsanlar etkilenebilir. Yazdığım gibi ben büyük risk alıp çıktım mesela ama çıkışın devam etme olasılığıda yüksek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum