Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 19:14:32
EUR 34.8835 19:14:32
USD 32.5685 19:14:32
ALTIN ONS $2325.9300 19:14:32

Konu: yukselış senaryosu cızdım

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hanfendi tekrar geçmiş olsun hala düzelemedinizmi. ALLAHşifanızı versin.

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Hocam Allah acil şifalar versin. Her şeyin başı sağlık. Yez zamanda iyilesirsiniz inşaallah

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Hayırlısı olsun

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Allah acil şifalar versin hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ben de bu senaryonun gerçekleşeceğini düşünerekten 1035'ten platinleri dolara parite ettim. 286 seviyesine tekrar gelirse o zaman tekrar platine geçmeyi düşünüyorum. YTD

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Çok düşüncelisin teşekkür ederim .. aynen vitamin takviyesi falan mı kullansam acaba

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

:( :( antalya gel ben sana dopink vitamin beslenme bakım yapayım arkadşaım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyi değilim maalesef surekli yeniliyor..

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Deniz hocam siz nasıl oldunuz biraz daha iyi misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Evet aynen öyle oluyor..

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Değerli zümrem @ulu_dağ hocamın kullandığı bir tabir vardı "manyetik alan" 286 rakamı da bu tabire uyuyor hocam. 286' in altinda düşüş ve 286 üstünde yükseliş oluyor genelde

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

tl ayagı dedıgın kısmı zaten usd ve ons la hesaplanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Platin onsta düşeni kırmış görünüyor.. ben TL ayağını doğru yorumladımi düşünüyorum.. dolarla veya onsla çıkmış düşmüş önemi yok..

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

platın ons yukseldıgı ıcın degıl usd bazla yukseldıgı ıcın deger kazanır platınle olayın alakası yok yanı. tum konu usd nın artması. platın artacak sa ons uzerınden bakın.

1BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Teşekkür ederim, iyi hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

teşekkürlerr

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

286 geri gelebilir ordan yine alırsın .. orası güçlü direncti güçlü destek olabilir.. bakarız gidişata yine

Kimimbenki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Eğer yükseliş devam edecekse bu kanal içinde söyle olabilir..286 altına inmez insede kalıcı olmayabilir.. 278 kadar iğne atabilir

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

ellerine sağlık arkadaşım artık 286 aşağısı bittimi yani

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

291 den sattım tüm platinleri, bakalım düşüş olursa alırız hocam. Sonrada yükselsin :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum