Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:58:25
EUR 34.9271 05:58:25
USD 32.5356 05:58:25
ALTIN ONS $2334.8000 05:58:25

Konu: yukselış senaryosu cızdım

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (140)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam akşam saatlerinde olunca evet katılıyorum. Güvendiğim, sevdiğim bir grup. Zaten başka bir gruba girmem. Siz hangisiydiniz orda?

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Aleyküm selam hocam teşekkür ederim siz nasılsınız? Son parçalarımi cuma akşamı gönderdim. Bir süre bekliycem alım için siz ne durumdasınız?

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bak platin yerine gümüş alsaydın daha iyiydi platin kaldı öyle:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çorba parasi istesem ful girerdim ama gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Valla hocam 7950den 700gram gümüş aldım 20gramda platin gumusu sattım 50tl kar ile:)) platin duruyor makas var

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dolar ons el ele cikiyor

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Arada siteye uğrayın değerli zümrem :)

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş sizce düzeltme gelirmi yoksa direnç'e gidermi. Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

355 direnc

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

tesekkur ederim hocam, faydam dokunmussa ne mutlu bana

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

Pladyum ne olur

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Platin günlüğü olumlu haftalida aylığında aynı sadece 4 saatlik hafif düzeltmeye gidebilir ani bir iğne attırıp yuksektebilirler destekleri yazdim..360 banka makasıni hesaplayıp öyle emir verin grafikteki rakamla banka rakam aynı gosteriyormu buna dikkat edin... 354 kırıp geçerse hızlı 360 gider yok geçemez ise 348 çarptığı gibi döner... kar oranınizi siz belirleyin benim etkim altında ve kimsenin etkisi altında kalmadan siz kendiniz karar verin nerden satacaginiza, biz sadece destek dirençleri yazdım böyle yardımcı olabilirim... örneğin bir direncin üstünde 4 saatlik kapanışı takip edin kapatmiyorsa desteğe gider...

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Teşekkürler.
Kısa vadede hangi dirençten çıkış yapmak mantıklı ? 360 kısa vadede çıkış düşünüyorum yarısını, banka kuru ile 360 talimat girdim

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

348-354-360 dirençler platin...
Destekler 336-330 şimdilik 325 de var önce diğerleri gelsin yazarız...

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Tamamdır tkp ederim yanlız bundan sonraki direnç kaç :))

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Ulu dağ hocamızı takip edin ben ne ogrendiysem ulu dağ hocamız öğretti onun bilgiler sayesinde daha az hasarlı alım satım yaptım.. kendisine binlerce kez teşekkür ederim.. @ulu_dağ

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Bereket versin güzel fiyattan almışsın

Bundan sonraki direnç noktası kaç bilgin varmı

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

127'den aldim

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kaçtan aldınız

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Yıl sonu 360 bekletin neki önümüzdeki hafta bu dolar kuruyla 360 görür diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

yil sonu hedefi 360 bende dostum

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Hocam kaçtan dönüş olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum