Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:11:00
EUR 34.8238 03:11:00
USD 32.3379 03:11:00
ALTIN ONS $2301.8900 03:11:00

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Güncel saatlik olarak baktığımızda sabah 6.48 bölgesinin üstüne atmak için gerekli testlerini yapmakta demiştim şu anda macd mavi ve turuncu çizgiler sıfırın üstünde olumlu.sabahki bahsettiğim kesişme gerçekleşmiş yönün mavi ve turuncu çizgilerin yukarı gitmesi muhtemel demiştim grafikte gördüğünüz gibi kesişme gerçekleşmiş yukarı yönlenmiş iki çizgide.dpo sıfırın üzerinde olumlu yönünü bir miktar aşağıya çevir mişti oraya gelmeden yönü yukarı çevirmiş durumda olumlu.şimdilik olumsuz birşey göremedim lakin dünde belirttiğim gibi 6.48 üzeri tutunma çabasında devamında 6.55 ve asıl kritik bölge 6.65 yükselişlerin ve yeni alımların takip edileceği kritik önemdeki bölge Üzerine atmalı sevgili dostlar.ytd

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim değerli kardeşim

Gloroius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HSHSHS___ ()

Yarın için

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gloroius ()

Bilgiler için Cok teşekkür ederim Olcay bey

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam değerli kardeşim bugün mu yarın mı?

HSHSHS___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HSHSHS___ ()

S. a Olcay kardeşim veri öncesi düşüş olurmu sence satışlar olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen çok haklısınız

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam Allah razı olsun değerli kardeşim

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tamamdır dediğim gibi bu conilerin ne yapacağı belli olmuyor veri sonucuna göre işlem açmak sıkıntı takip edelim piyasayı takip edelim etkisi nasıl olacak. ytd

Vuslat32 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Estafurullah Sayı düşünce yeşil oluyor bu veride yani geçen ay 335K bekleniyordu 362K kırmızı gelmişti onslara yarar şekilde eğer 325K gelse yeşil dolara yarayacaktı. ytd

Gloroius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gloroius ()

Olcay bey yanlış anlamayın lütfen anlamaya çalışıyorum. işsizlik haklarından yararlanma sayısı duserse yani kırmızı olursa istihdam sayısı artmış olmazmı yani işsiz sayısı azalmazmi Buda usd ye yaramazmi

1BeğenmedimŞikayet

Vuslat32 ()

Emegine saglik hocam ben sizleyim

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Slm hocam emeklerine saglık bol kazançlar dilerim çümleten inşALLAH,

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tabiki hiç merak etmeyin yalnız bir uyarım olacak siz yazmışken her ihtimale karşı tüm sayfaya dün 15.15 yeşil gelen veri onsları düşürecek şekilde gelip yükseltmişti. biraz takip edelim bugünkü 15.30 verisi yeşil gelirse muhtemelen bir miktar düşüş yönlü olur. görelim etkisini öyle karar verelim. ytd

Vuslat32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Abim ne yapım gerçekten alsat yapmıyorsan en iyisi alıp yatmak illaki meyvesini verecek 4 aydır düşen trend yukarı dönüş yapacaktır bekleyip görelim

0BeğenmedimŞikayet

Vuslat32 ()

Ustam bizi bilgilendirirsin dimi

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

En güzeli güzel kardeşim harikasın

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bugün 15.30 abd işsizlik haklarından yararlanma başvuruları kırmızı gelirse onslara oldukça faydalı olur kilitleri açabilir aksi durumda yön bir miktar aşağı dönebilir süreci etkileyecek bir veridir. ytd

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Emeğine sağlık olcay abim yarın ipler kopar ya yukarı ya aşağı bakalım ne olacak ben fazla ekrana bakmak istemiyorum arkama yaslandim bekliyurm

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim azra hanım ben teşekkür ederim herşey gönlünüzce olsun inşallah

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Merhaba lion hocam içimden bi his yükselecek diyor sizce durum nedir :))

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben teşekkür ederim inşallah bu iki gün tüm beklentilerimiz gerçek olur haftayı mutlu bir şekilde tamamlarız güzel insan

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Teşekkür ederim

Hayirlisi bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim işinizi rast getirsin Inşallah güzel insan

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Böyle kritik dönemeçlerde yönün hangi tarafa olduğunu belirten arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Çünkü sitede en çok böyle anlarda zarar ediliyor.
Gidiyor alayım veya kırmadı , düşecek satayım gibi...

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizdende Allah razı olsun teşekkür ederim elinize sağlık

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm anladım

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim güzel insan saygılar sevgiler

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim siz sağolun değerli kardeşim

gümüşmakas42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam azra hanım henüz öyle bir şey söylemek çok yalnış olur. bu gün ve yarın saat 15.30lar süreci belirleyecek. ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Eline sağlık hocam sağolun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum