Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 10:24:40
EUR 34.7836 10:24:40
USD 32.3943 10:24:40
ALTIN ONS $2301.3250 10:24:40

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (125)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Hocam sen bu piyasanın pirisin ons 23,500 den döndü tam isabet 12 den vurdunuz yine ayrıca kira sertifikası hakkında verdiğiniz bilğiler için teşekkür ederim gümüşü satıp fon aldım Allah sizden razı olsun hayırlı ne muradınız varsa versin

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hayırlı uğurlu olsun
Borcunuz varsa Allah kurtarsın

melady için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Allah hayırlı etsin. Güle güle oturun inşallah. Oturacak bir ev aldığından dolayı kimse pişman olmamıştır, siz de olmazsınız.

melady için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melady ()

Hayırlısıyla bugun alım ıslemlerını tamaamladık @celik2119 @ASRN . Islemler gecen hafta olur dedıklerı ıcın bu kurlara gelmeden bozmus olduk fakat tersı yonde dalgalanmayı goze alamadık. Teşekkür ediyorum. Şimdi duzenlı kazancımızı nasıl daha dogru degerlendırıp daha kazanclı cıkabılırız, kredımızı daha rahat oderız dıye dusunerek bu surecte takıp etmeye devam :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasınız üstadım.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Meyve veren ağaç taşlanır bulaşma boş ver, biz sayın @ASRN hocayı da, @calculator hocayı da biliyoruz..

balçiceği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

balçiceği ()

Asıl sen az öteye git saygısız . Terbiyesizlik yapma ..

Torullu29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Az öteye..

balçiceği için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

balçiceği ()

@ASRN hocam emek verip bilgi paylaşıyor demek ki siz anlamıyorsunuz. Bu nasıl bı üslup.

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Eğer illa burdan tekrar 21, xx onslara inerse, satmayanlar için ikinci defa hayal kırıklığı olacak.

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

merhaba @ASRN ,

grafiğinizi incelediğimde ikinci tepe olarak gösterdiğiniz 23,547 den dönmüş. (sitede 23,587 olarak görüyorum) bu noktadan sonra tepeyi aşmamış ve düşüyor. paylaştığınız günlük grafiğe göre bu durum düşüş trendinin devam ettiğini ve göreceğimiz seviyelerin 21, x ler olduğunu mu gösteriyor bize.. birçok takip ettiğim arkadaşın 21, x seviyelerine formasyonları vardı. yükseliş için 24, ? geçilmesi gerektiğini söylüyordu. bu çıkarımlarım hakkında yorumunuzu paylaşırsanız çok sevinirim. sorumlarım kendime bir al- sat planı çıkarmak için değil bu olayı grafik üzezrinden okumayı öğrenmek amacıyla yaptığım düşünce egzersizlerinin bilgili bir kişiden yorumunu öğrenmek içindir. teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Anlayana sivrisinek saz
Anlamayana davul zurna az

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akaz ()

Ne yapsan yaranamazsin hocam ben uzun zamandir takip ediyorum sizi elinizden geleni fazlasıyla yapıyorsunuz çokta güzel cizimleriniz var takmayın siz böylelerini

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Yazdığınız üyenin bin üyeden fazla takipçisi var onlara haksızlık etmiş olmuyor musunuz ? Her ne sebeple olursa olsun bu tarz yorumların karşısındayım, karşınızdaki üye insanlara faydalı olabilmek için vaktini harcıyor sonuçta hem de ücretsiz, bir yazdığınız yoruma bakın önce ne yazdım ben diye ? Biraz olsun empati ! Bu ne pervasızlık !

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, şimdi gördüm yazışmaları. Ne diyeceğimi açıkçası şaşırdım. Atılan grafikte olası dönme ihtimali olan yerler belirtilmiş buralarda dikkatli olup kırılım olup olmayacağı takip edilsin diye çizilmiş. Verilen rakamlar aşılırsa bu risk ortadan kalkar demek istemişiz. Vatandaş grafiği okuyamadığı gibi kedisi için olan faydasını da anlamaktan aciz kalmış.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeklerinize saglık hocam konfor tuşunu kullanın. Arkadaşa 3. Dslike verip şiddetle kınıyorum. Görüş fikirleriniz bizim için çok degerli. Saygılar sağlıcakla kalın. Seviliyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Yukarıdaki dirençleri de gorseydiniz grafiklerde iyi olurdu. @ASRN hoca grafikte desteği de direncide göstermiş. Emeğe saygı lütfen

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Olmadı. Başka bir sorunlu söz daha söylemeden kendinize bir sorun ne diyorum ben diye. @ASRN üstadın bu işin pirlerinden olduğunu anlamıyorsanız, işi bilmiyorsunuz demektir.

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Altının kıymetini sarraflar anlar, hurdacı için altın tenekeden başka bişey değildir. Lütfen kimsenin hakkına emeğine, bilgisine saygısızlık etmeyin. Doğrusunu biliyorsanız buyurun sizin ilminizden de faydalansın herkes.

1BeğenmedimŞikayet

Meslekli2 ()

fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemektir diye guzel bir soz hocam.

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok çirkin bir söylem. Yalan yanlış ne demek.
@ASRN hocanin üzerimizde emeği çoktur. Asrn hoca bir tane değil, gördükleri ile ilgili herseyi paylaşır. Ve her ihtimali
de sunar. Burada insanların derdini paylaştığına şahidim. Büyük emeği
vardır. Gerçekten ayıp ettiniz.
Biz kendisinden razıyız, memnun değilseniz o sizin sorununuz.

-1BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Yaa bişey diyecem olmayacak. Neyse...

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Hiç şüpheniz olmasın. Yıllarca okudum. Şimdidide gelecek nesilleri okutuyorum. Hayırlı çalışmalar.

5BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bu gümüş sayfasının ayıbı ne diyeyim hocam

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Hayırlı akşamlar Kıymetli kardeşim ir söz vardır İlim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsen nice olur Senin halin Boş verin Siz kendi ilminizi biliyorsunuz Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Evet var. Buyur senn çizde görelim ozman. Daha bakmasını bilmiyorsunuz. Bişi anladığınız yok tutmuş eleştiri yapmaya çalışıyor.

11BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Okumak önemli hemde çok önemli
İlk emir "oku"

Okumayı bilmezseniz kitap hakkında yorum da yapamazsınız

-1BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Evet diyorum itirazınız mı var?

4BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sen bunu asrn hocaya mı diyorsun. La bu nasıl site siz nasıl kişilersiniz. Gayet net çizim yapan olaya duygusal yaklaşmayan profesyonel nadir kişilerden biridir kendisi. @ASRN hocam Allah size sabır versin :)

-4BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Benim grafik okumam pek de önemli değil. Siz yalan yanlış grafiklerinizle insanları yanıltmayın yeter...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum