Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 20:29:50
EUR 37.6173 20:29:50
USD 34.2604 20:29:50
ALTIN ONS $2653.7800 20:29:50

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Btcsusdt 30 destek 27 aşağısı kesin stoplu yükseliş bandi devam ederse 52 ye kadar artabilir 2.95 milyar ve 500 milyonluk hacimle gözden kaçmasın

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Sizde olurda bende olmazmı hocam, siz nire ben oraya :))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Mersi efenim bol şanslar sizede ben biraz kritik coin bakayim btcstusd 51 aşağısı gelmezse tekrar bi atak yapabilir
@Hanım_Teyze ye de saygılar

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Şansınız devam eder inşallah efenim..
@Hanım_Teyze Evet beni benden iyi tanıyor vallahi, şapka çıkartıyorum önünde :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Zamanla olur inş. efenim terapist gibi yazmışsınız sizde durumlar nasıl bu ara ben şanslıyım biraz devam eder umarım
@Öznurr_16 hocam hanim teyze teşhisi koymuş:))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Ablasının bir tanecik hocası, rabbim işini gücünü rast getirsin inşallah, kalbine hiç üzüntü vermesin, çok amin :))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Şuan çok utanıyorum çok haklısın tabiki şirin görünmüyormuyum ama azıcık küsme diye sevimlilik yapıyorum, benden vazgeçme lütfen :))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bizde sizi hocam...
Hürmetle eğilip bükülüp saygıyla selamladıktan sonra mubarek ellerinizden öper ve duanıza muhtac olduğumu belirtmek isterim...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Son bir doz daha deniycem o da olmazsa pes etmeyi düşünüyorum. Son 2 veya 3 günde en az 2 coin için erken sattım dedin ve hani parçalı satış, dörtte biri bari kalsaydı dediğim zaman da birtakım emojilerle şirin görünmeye çalıştın. Yalansa yalan de! :)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Puhahaha:))) püskürmeyin beni ama, çocukluğuma inilmesi lazım galiba benim varbir sıkıntı

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@Öznurr_16 relax olamaz, olamıyor, çocukken relax olmaktan dolayı başına kötü bir şey gelmiş de bilinçaltı bunu reddediyor sanki, sisteminden içeri veriyoruz geri püskürtüyor, veriyoruz geri püskürtüyor :'(

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sakin efenim relax ve start stop kar cebe para sayma makinesi sipariş edin:))
Doğukan candır bende iyiki tanımışım

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

sendende Allah razı olsun ablam

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah. hocam sizdende Allah razı olsun stoplu şekilde gidiyorum sıkıntı yok şimdilik kardan kaçanlar var sadece
Malum btc dalgalanması etkiliyor altcoinler çabuk iniş tepkisi veriyor

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

teşekkür ederim hocam ama karda değilim 50 bin zarar ettim...

2BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Hızınıza yetişemiyorum vallahi hocam beynim yanıcak yakında :))

Bereketli olsun efenim bol kazançlarınız olsun inşallah..

Hocalarım STAR tabaki, iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleri çok teşekkür ederim @LostPassenger

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah tsk. ler arada yanlışlıkla kar oluyor:))
Sizede bereketli kazançlar olsun
Btcusd 53500 aşağısı gelmedikçe 57300 hedeflemiş umarım gelir

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Sağol ablam Allah razı olsun senden

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Allah razı olsun senden dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Çok mersi efenim
Shibusdt aldim stpt btcssdt troy sepet al sat kar cebe devam vetusdt yada vetbusd beklemede

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah hocam isteyen istediğini desin herkes kendi aklına uyar zaten
Start stop önemli fazla uçmaya gerek yok zaten coinler sabun köpüğü gibi güven olmaz sıkıntılı alim satimlar dikkat şart emek verenlere tsk. ler

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Başınız sağolsun ablam Rabbim sabırlar versin

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Başınız sağolsun hocam
estağfurullah acemi bi üye olarak her zaman buradayım

3BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Taziyem vardi usta dikkat et kendine Sen bize lazimsin

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah ustam emeklerine ağzına sağlık..

Bizi bilen bilir bilmeyende kendisi bilir...

3 5 ay sonrasına hedefler vermedik, düşüşler de kaçıp hastamız postamız olmadı...

Start stop rakamlarına dikkat eden her daim kazanır...

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

hergün üç efenim aksatmak yok tabiki:)) ben teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam tamam ben sizi takip ediyorum paylaşımlarınıza bakarım. bu arada sizin adınıza kar olayına sevindim güle güle harcayasınız tekrardan bol kazançlar dilerim...

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Belki 3 yıldız alirim like lari esirgemeyin; ))
Hocam Vet takip 0.114 ve 0.112 aşağısı stop yukarısı devam

0.171 aşağısı gelmezse troy artabilir
61 stoplu btcsusd eklendi

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben Tşk ederim Öznur hanım saygılar bol köpüklü kahveler eşliğinde kar cebe efendim :)
@dogu23_ hocam etiket yapmıyorum
@admin e site ilgili sorun yazdim kac kez hiç birine cevap yazamadı burası böyle idare edin
Haka_ret eden üye yi sitede tutarlar
Yakında komple çıkıcam bende
Mekan sahibi rahat etsin :))
Grafik bölümünde atarım aratacak potansiyel olanları yazıyorum stop olmayan uçuyor genelde

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Ya kim like vermemis.. ben yoktum

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam elinize emeğinize sağlık anacak alım yaparken beni de etiketleseydiniz sevinirdim ben daima size soruyordum önereceğiniz coin var mı diye:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• w long2

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum