Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 15:40:43
EUR 34.9618 15:40:43
USD 32.1785 15:40:43
ALTIN ONS $2428.9700 15:40:43

Konu: gümüş ons senaryo!

B'den sonraki noktalar tamamen hayal ürünüdür!

şuan için max 23,4-5 civarını görüp en azından son bir düşüş ihtimali mevcut görünüyor!

Çalışırsa 20,8 den dönebilir! devam ederse 17-18 e kadar gidebilir! iyi haber günlükte pozitif uyuşmazlık başlamış, ama hemen beklemeyin grafik günlük olduğu için süreç devam ediyor!

''yatırım tavsiyesi olmayıp, kendi öngörü ve tahminimden ibarettir''

Yorumlar (97)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Admin sagolsun mapus atmayi sevdi :)

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben hic bakmiyorum cunku gram gumus grafigi calisiyorsa 4 tl gumus gelmeden bu gumus alinmaz teknik olarakta gelmeli :)

Gram gumus tl fiyati yaniltici buldugumdan abi ons iyidir dolarda dusus olursa gram tl calisir. Yoksa gram tl calismaz. Doalrda dusus icinde 200 300 baz puan artis gerekir o da olmaz gibi o yuzden tl olarak bende 5.3 asagisi imkansizin da otesinde diyim :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Kardeş gitme artık bile bile lades deme

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

İyiyiz hamdolsun

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sen pek bak mıyorsun da, hatta sanırım hiç bakmıyorsun:)
Gümüş gr TL yukarıya düzeltme yapmadı dibe göre yani! o yüzden dolar bazlı sürpriz yapabilir gibi geliyor bana... ytd

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bu seviyeden birsey onermem burasi alim yeri de degil satis yeride degil. Ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Aşağıdan alıp zarar azaltalım derken ne hale düştük. Ytd olmadan ne önerirsiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

O zmaan senin maliyete gelirse ve ustune atamazsa bir al sat dene derim. Korkma ama illaki sattiginin altina inebilir diyebilirim :) ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hoşbulduk kardesim nasilsin

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Full dolar bekliyorum hemserim ama sen full emtiadayken simdi nasil full tl desin

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sanirim oyle olacak abi bende yorumdum 20n5 gelirse full alim yapip 25.66 bekleyebilirim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Burasi cumadan once gelmeliydi yani yarin buralara cikabilir.

Diyelim ki cikti 22.78 asagisina da inmedi cinde satis yapmadi o zaman ekim sonuna kadar bir 25.12 25.66 kesinlikle yanmali diyebilirim.

Diyelimki yarin 23.3 cikisi yapti ve ordan gece kapanisi 22.1 21.5 civari yapti o zaman top cinde alim yaparsa yukselisler sinirli kalir ve dusus devam edebilir 25.66 dan once ya 20.5 yada 18.7 ye kadar bir dusus olabilir ve artik ordan sonra once kademeli yuksleislerle yil sonuna dogru 25.66 civari gelip mart nisan gibi 21lere geri gelip ralli ye basliyabilir.

Simdilik dusunceler bu sekilde tabi piyasalari da gorunce daha iyi yazariz

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Los kardeşim hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Benim maliyet 23.30 a inmiş hocam şimdi hesapladım :)23.50 den dusurmusum

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bu cumadan once mi
sonra ki yol mu
")

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hemşerim Tl bekliyorum. ytd olmadan siz olsanız ne yapardınız teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen daha zamanı var bence de:)

Önümüzdeki iki günde gümüş baş döndürmeye devam edecek gibi:)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Simdi kardesim senin maliyete kadar cikmasini beklemiyorum acikcasi bende 23.3 den geri donus gorunuyor ama spek fake yapacaksa 23.6 dususu derinlestirecekse 24.03 24.2 arasina cikartacak gibi duruyor. Saglikli yukselis icin de 23.3 geri cekipme 22.78 diyebilirim. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Abi soyle soyleyebilirim 25.66 cikarsa 2 3 ay 20.5 ile 26.08 arasinda gezme ihtimali var sonra yukari kopma bekliyorum diyeyim. Smalar oralara cikamaz hemen gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hoşgeldin Los kardeşim sende kaça kadar görünüyor çıkış. :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bugun 22.2 den dondu gibi bakalim 23.3 gitmesi gerekiyor. Bugun alim yapacaktik ama mimarice yazmadi bana gormedi sanirim :)

Suan icin asagi degilde once yukari cikmali gibi cikmazsa sasirtir diyeyim.

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Burdan biraz 20.5 ile 26.08 arasi sıkışma bekliyorum arkasindan yukari kopma bekliyorum ama ordan sonra tekrar 20 alti hedef olabilir mi ona endeksler karar verecek :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

23.55 olabilir sanki:)
@A_Didem

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

26.88 lere gitmeli:) yükselişin teyidi için...
Tabiki 25. xx görürse nereye kadar düzeltme yapar da devam eder! o kısmına bakmadım şimdilik:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet Bence de 25. xx görürse 18 lere inmemeli bence de:)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Kısada yükseliş olması için bugün kactan kapatmalı? 22.100 gelebilir demiştiniz yükselişten once sanki yanılıyor muyum hocam?

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ayni dusuncedeyim abi ama ben senden bir tik farkli 25.6 civarinin 18.7 den once gelme durumu da var ama 25.6 dan sonra da oraya inmemesi gerekiyor nasil olacak o kismi tam bi anlamadim o yuzden simdilik kisadaki yukselis daha cazip geldi. Yine cikislarda ki dususlere bakip birsey soylemek lazim gibi

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@A_Didem alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

en iyisi şuan için beklemek sanırım:)piyasaya tersine çalışıyor!

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum