Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0852 23:47:26
EUR 34.9564 23:47:26
USD 32.1891 23:47:26
ALTIN ONS $2421.6150 23:47:26

Konu: gümüş ons senaryo!

B'den sonraki noktalar tamamen hayal ürünüdür!

şuan için max 23,4-5 civarını görüp en azından son bir düşüş ihtimali mevcut görünüyor!

Çalışırsa 20,8 den dönebilir! devam ederse 17-18 e kadar gidebilir! iyi haber günlükte pozitif uyuşmazlık başlamış, ama hemen beklemeyin grafik günlük olduğu için süreç devam ediyor!

''yatırım tavsiyesi olmayıp, kendi öngörü ve tahminimden ibarettir''

Yorumlar (97)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dolara sağlam vurursalar neden olmasın:)
Dejavu:)

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

İyide zaten gümüşteydim. 2000 tl yanlız var. Onada kıyamadım ya düşerse daha fazla diye :)

Bu arada 6,47 burdan satışı düşünüyordum demek istemiştim. Sen nerden alırsan artık ordan alırdım (eksik anlatım olmuş önceki yazıda)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Türgenyev58 ()

@A_Didem los Cuma verileride gözönüne alırsak kısaca gümüş haftayı nasıl kapatır BTC uçtu gümüş fos…

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

@A_Didem 22.73 üstü kapatması lazım benim görüşüm yoksa ben hep negatif :):) üstündeki baskı kuvvetli ama inş bi anca sirkelenir baskıdan

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Denk gelirse alim yeri gibi gordugum yerde analizin altina etiket yapmaya calisirim kardesim

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dxy belirsizligi. Normalde 94.5 yukselisin bittigi yerdi ama aylik macd al yaktigi icin 96 97 99 civarina ciksam mi cikmasam mi diye kararsiz. Cikmasin diyeyim ama

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ons aslinda zayif degil dxy ile us10y negatife gecmedi diye ons ustunde baski var dxy 94 asagi sarkmaya baslarsa ons daki goruntu pozitif olacaktir :) ytd

kaptan_44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hocam beni etiketlermisin

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

@A_Didem ons halen zayıf görüntü sergiliyor los :) inş pozitife geçer

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Tmm dır dostum 2018 gram altında çok dönmüştü bu muhabbet

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bu niye nazli- nazli gidiyo hedefe
gonulsuz mu ki
")

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bende mesela bu sabah alim yeri diye seni etiket yapmistim :)

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Merhaba los hocam nasılsın tepki geç kaldı 23.5 civarları acaba tdi ile ne Yapacaklar aşşağı rakamları yukarı rakamlarmı izlemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Benim sansima bu yil 2 ile 6.5 arasi tel i elime nerdeyse hic almiyorum alimlar cok guzel kaciyor seytan diyor dolari sat :) tl emri ver :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O zaman ben yoktum galiba dostum:)
Ben geçen sene temmuzda başladım bu işlere...

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben de risk alıp satmayı senle almayı düşünmüştüm. Ama 6,47'den :)

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Mustafa hocam merhaba hic konusamadik sizin beklentiniz nedir bir yorum alsamdim sizden :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Neden olmasın! zaten ben genelde 10-15 cent erken satar, erken alırım genelde... sıkıntı yok:)

Dibi bekleyen alamaz, tepeyi bekleyen satamaz:)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Köprüden önce son çıkış yakalasak güzel olacak köprüden önce son çıkış lafını temel teknik kullanırdı millete 195 TL den altını satın 115 TL gelicek diodu sonrası malum hatırladınmı o olayı

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

23.3 gecerse bekle diyim abi 23.3 altina inmeye yakin geri sat beraber alalim :) yoksa az bekle yukari biraz daha gidebilir. Sonra biraz daha asagi gelecektir. :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bugün değil!

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Bugun ons 21,5 nezaman gordu kaçırmışım

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçen 21.5 den almıştım, dün sattım geri aldım:)
Bu ara ful işlem yapıyorum!
Aşırı risk içerir:)
Bakalım kaza yapmazsak 23.4 de çıkmayı planlıyorum. ytd
20.8-21.2 arası belki de 18 de almak için... biraz beklemeye geçerim.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insallah abi seninde :) bu arada sattiklarinin ne kadarini aldin ne alim icin bekliyor musun

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kisada 23.3 23.6 cikisi arkasindan bir geru cekilme bekliyorum. Buradan sonraki hareket geri cekilmede kalmazsa 22.1 asagisina inerse o zmaan 21.3 yada 20.5 yada 18.7 beklentim var.

Gordugum kadariyla ama max 21.15 gelip once 25.66 gelecek gibi diyebilirim. Ytd

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Los kısa da ne görüyorsun baktınız kardeşim geçen yarısını çıkmıştım 21.40 düştüğünde geri aldım biraz ortalama düşürdüm 2 3 defa daha 60 70 sentlik al sat yapabilsem zararı çıkartırım

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hadi hayırlısı bakalım! ayrıntı vermeden de anlaşabiliyoruz senle:)
İşin gücün rast gele...

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Kıymetli kardeşim hayırlı geceler gümüş ons için düşüş düşüş bitti mi bitmediyse geri çekilme daha kaç ons lara kadar olabilir Allah razı olsun Teşekkür ederim Saygılar sunarım

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bitti o işler özgürüm artık:)
İyiyim sağ olasın eksik olma, sen nasılsın?

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Mehmet nasılsın kardeşim uzun zaman oldu sınavları ne yaptın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum