Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 00:06:42
EUR 35.0097 00:06:42
USD 32.2158 00:06:42
ALTIN ONS $2425.4000 00:06:42

Konu: BTC 05.10.2021

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Selam Arkadaşlar..
Sonunda Kanalın orta bandının üstüne cıktık..
50600 ve 53000 arası bir direnc bölgesi ve önemli bir bölge...
İlk etap da 50600 den bir red yiyebiliriz ancak geçiçi olacağını düşünüyorum. Kanalın üst noktası olan 55600 dolaylarına gideceğimizi umut ederek,

Bol Bereketli Kazanclar Dilerim...

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Equinox ()

Kardeşim bu piyasada hiç yanılmayan biri varsa söyle takip edeyim ben de.. Zaten hiç yanılmayan adam multimilyoner olmalı. Öyle biri dünya üzerinde olduğunu sanmıyorum. Evet hataların bedeli ağır olabiliyor. Yine de herkesin kendi kararı, hür iradesiyle bu piyasaya giriyor.

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ébrârr ()

Karaca mı:)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Hahaha bu süper oldu hahahaha))) allah seni güldürsün))

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Çok teşekkür ederim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pala61 ()

Önemli değil hocam biz biliyoruz sizi.

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Çelik hocaya sor kardeşim. 3 lü çelik tencere seti fiyatları ne olur grafik atsın.

Ateş_serbest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Günaydın, bir şey sormak istiyorum. İnsan ana parasının bir kısmını usd haline getirmeye çalışıyorsa... usd yi al sat amaçlı almıyorsa yani... baya bi kâr etmiş olsa bile birazını elinde tutması mantıklı mıdır ben bunu ons takibiyle emtia geçişleri şeklinde arttırmaya çalışıcam diye... yoksa epey yükseldi diye TL'ye geçmek mi daha doğrudur?

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Btc 28 k lara indiğinde yazdığı mesajları okumanı tavsiye ederim

Equinox için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Çok değil bundan birkaç ay öncesine kadar ayı sezonunda olduğumuzu bu seneyi kapattığını btc de eski ath nin hayal oldugunu söyleyip durdu

Equinox için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pala61 ()

Engellememi yapmıstı size sayesinde iyi kazandım zararda etmedim yükselişleri çok iyi bildi çıkış trendini yakalattı bana.

Ateş_serbest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Çelik hoca dolar yıl sonu 7 beklentisi devam ediyor mu

Pala61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pala61 ()

Hocam ani uçuşa karşı yarın 6 aylık vadeye koyacağım karar sonrası düşerse günlüğe çevirip alım bekleyeceğim enazından altın biraz düserse altın koyarım ilerde stratejim bu :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Çelik hocam musadenizle araya giricem ama. Sizlerinde guzel ve başarıli analizlerinizin oldugu gibi. Arkadasimizda analizlerinizi gayet basarili.
Dogukan arkadasimizin btc 28 binde iken zarar kes yapmasinin amaci gunluk trade yapmak idi. Bu tercihinde de basarili oldu. Sonucta burada yaptigi paylasimlarin yuzde 95 e yakin bir basari sagladi. Ve en önemli katkisininda her acilan islemde stoplu hareket edilmesi gerekdigini vurgulamasi oldu. Bence arkadasimizi taktir etmek gerekir diye dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Pala61 ()

Hocam dolarda büyük coşku var bakalım ne olacak merakla izliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Equinox ()

Geçen seneden beri takip ederim Doğukanı.. Kendini baya geliştirdi al satlarla insanların varsa zararlarını kapattı yoksa da paralarını katlamasına yardımcı oldu. Adam hergün marketi tarıyor. Kısada iş yapacak coinleri ayağımıza getiriyor hem de bedava :) Uçuk kaçık hedefler yerine daha mütevazi hedeflerle ilerliyor. Bu da ayrı bir yatırım stratejisi. Sonuç olarak onu takip eden kimse arkasından kötü konuşmuyor. Şahsen ben de paramı katladım. İyi günler..

0BeğenmedimŞikayet

Equinox ()

Ahahaha şelalecilik işte işleri, yükselirken kimse ortada yok. Subliminal mesajların hastasıyız..

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tigres ()

Doğu kardeşim günaydın. Var mı bir çalışman?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam bu altlar neyi bekliyor acaba btc aldi basini gitti altlar agliyor sayılır. Btc dönuse gecincede ondan önce düsuyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Hangi hocalar onlar kral söyle varsa iyi hoca takibe alayim )

3BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hocalar 40k beklerken ben :)))
Güncellemesi:)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bahsettiğim direnx noktasına geldik.

Bakalım ne yapacak?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok işte hicbir şey yapmadı sorun bu zaten cesaret verseydi mali koşulsuz ibanina salacağım 3 insandan biriydi:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum