Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 18:21:13
EUR 34.7138 18:21:13
USD 32.2118 18:21:13
ALTIN ONS $2362.6650 18:21:13

Konu: BTC 05.10.2021

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Selam Arkadaşlar..
Sonunda Kanalın orta bandının üstüne cıktık..
50600 ve 53000 arası bir direnc bölgesi ve önemli bir bölge...
İlk etap da 50600 den bir red yiyebiliriz ancak geçiçi olacağını düşünüyorum. Kanalın üst noktası olan 55600 dolaylarına gideceğimizi umut ederek,

Bol Bereketli Kazanclar Dilerim...

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Sağol bacı ben almayayım

Egeliinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

Ben sorduğumda dolar 8.20 de burdan yatırım yapılır demişti. Ve şu anki dolar kurunu görüyorsunuz))AYrıca hayranlığımız Çelik beyin şahsından ziyade bilgi ve kültürünedir. Buyrun siz Btc için öngürüde bulunun sizinde biginize kültürünüze hayranlık duyalım)) Bekliyorum

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

En son dolar 6.50 olacak demişti dolar şu an 9.3 takipçiliğinizde hayranlığınız kadarmış :)

Egeliinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

zaten gitmek çözüm olmamalı, mücadele şart bunlar her yerde, nereye kadar kaçacağız, en sonunda ülkeyi terk etmemiz gerekir

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

bir de richie hocaya slm vereni de engelliyor sanırım çünkü kendisiyle konuşmuşluğum yok beni engellemiş

0BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

Bir tek sol konusunda değil dolar konusunda da öngörüsü tam anlamıyla çıktı. Ben tekrar tebrik ediyorum Çelik beyi

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Herkesi değil onu tanıyanları mesela şimdi bir hayranı varya hemen atladı onu engellemeye ramak kaldı :))

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

onları hiç bilmiyorum hocam

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

İyi hatırlattın bazen iyi taklit yapıyor. Sol daha 10 dolar iken yazanlar oldu onun paylaşımlarını 20 dolar olunca kes kopyala yapıştır :) hocanla bol kazançlar :))

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Hocam bana sol gibi performansı yüksek bi coin önerir misiniz elimde mina starl feg ve EOS var

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

O zaman da biz demiştik diye çıkarlar meydana :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

6 k daki gap boslugunu bi türlü dolduramadılar ama :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Çoğu hocalar bunlar yüzünden gitti bi siz kaldınız gözlerine batıyor

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Fanatik ile sadettin i de unutmayalım onlar da sağlam engeller

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

bir de herkesi engellemede uzmanlığı var hocam

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

En son dolar TL de 6.50 bekliyordu . Hala bekliyor mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Bende sizin gibileri dinleyip @celik2119 kayle almadım ve çok pişman oldum adam yazmıştı fırsat buldukça sol topluyorum sadece diye sola baktım 20 dolardı o zaman . Bir de şimdi bak

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Bir yıldan fazla zaman oldu bu sayfalardayım. Çelik tencerenin bir tane bile öngörüsünün tutuğunu görmedim. Ama mübarek her konuda da uzman :)

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Amin hepimiz inşallah

Equinox için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Equinox ()

ben de aralık 2020de girdim piyasaya ne kar ne zarardayım zararı kapattım sayılır.. Kaybettim param gitti ama tecrübe kazandım. Bundan sonra temkinli grafiklere bakarak iş yapıyorum. Umarım herkes zararını çıkarır..

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

İnsanların parası ben de dahil 19 mayısta bir anda eridi gitti foruma girip bakıyoruz bunlar daha iyi günleriniz daha da düşecek dendiği zaman o insanda psikoloji falan kalmıyor iyi ki de o insanları dinleyip zarar kes yapmadık btc yükseldiğinde bana hedef versen nolur vermesen nolur

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Tabi ki hatalar olacak ama hata yaptıysan da çıkıp hatanı kabul edeceksin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum