Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 00:03:52
EUR 34.7586 00:03:52
USD 32.2646 00:03:52
ALTIN ONS $2323.9000 00:03:52

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Altın ons destek teyidi mi yoksa destek bulma girişimi mi. 1755 seviyesi üstünde geçtiğimiz hafta 1 günlük blr ortalama ile kapatmıştı, 1766 direncini saatlikte test etti ve kısa sürede geri geldi. 1755 seviyesindeyiz ve bu seviyeden 1760a tekrar çıkarsa 4 saat içerisinde , 1755 destek konumuna geçti denilebilir %60. Destek olmamış ise 1743 seviyesi gündeme gelir. Ytd

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeynel34 ()

İnşallah yanılmısimdir. Herkes zararda :(

Zeynel34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynel34 ()

6.45 geldi ben satayım yarın öbür gün 6.2.. den yerine koyarım :)

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Çok sağolun hakkınızı helal edin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

6,472 geçerse hangi direnç var hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

1785 var. En zorlu direnç 1881 . Türk milletine özel olan günlerde getiriliyor, 10 Kasım, 19 Mayıs 29 Ekim olur belki sırada

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

1766 geçersek sırada hangi direnç var hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sıra 1766 direnç

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu cevap yazdığın açıklamadan daha fazla bir şey yapamam vızıltı değil davul zurna oldu. Başka mecralarda bulacaksın.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam işte o mavi gözükmüyor basınca mavi oluyor ama sayfayı yeniliyor başka bişey olmuyor biyerde eksik bişeylermi yapıyorum

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Son durum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çizgi filmi var hep diyor ki bir kedi gördüm sanki. Kafeste yaşıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

İşte yok hocam ya

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Beğen tuşlarının yanında bulunan mavi tuş.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam yükseliş devam eder mi

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Yok hocam bulamadım

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

#hanmir tagını buldun mu.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Adam gibi adamsın

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah benim hiçbir etkin yok. Senin rızkın bereketin. Ben sadece moral vermişimdir.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Tamam hocam çok sağolun rabbim vesile olduğunuz kazançları misliyle sizede nasip etsin inşallah bugün bir evim varsa önce rabbimin izni sonra sizin sayenizde

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

#hanmir görürsün belki artık.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Estağfurullah, seni etiket yapacağım adına tag açacağım. Ara beni.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam biliyorum sizi çok yordum ama yanlış anlamaktan korkuyorum 6.45 gelirse satıp veriyimi bekleyeyim o zaman gram eksiltmeden alma şansım olurmu vızıltıdan anladığım en doğru hareket bu sanki doğru anlamışmıyım

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt grafik yorumu ile şimdi 1755 seviyesini destek kabul ettik. İlerisi için yolu açık olur umarım. 1786 seviyesi güzel olur.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ons tarafı şimdilik yön arıyor. Çarşamba günü sert hareketler olur. O esnada veri iyi gelir ise düşüşü sert olur ve düşükten almış olursun, veri Çarşamba günü düşük gelirse ons tarafı artar. 6,45 ,49 arası o güne kadar görürse eğer

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Anladım hocam diğerini deneyecem ama şu gümüşleri ne yapacam beni biliyorsunuz sorumluluk bana ait ama sizden onu almadan hareket etmek istemiyorum çünkü şansım yüzüme gülmüyor ?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O zaman o vardı sonra binance açtım bu coinleri almak için.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Beteketini görün inşallah hocam ben niye btc Türk hatırlıyorum acaba bide onu deneyeyim en azından üyeliğim olsunda birdahaki fırsatı kaçırmam diğer meselede vızıltı yokmu?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Binance tr de hesap açtım. Ordan alım satım yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çok tepeye çıktı ben satış yaptım 95de. 52 alım yapmıştım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum