Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 13:02:38
EUR 34.7197 13:02:38
USD 32.3671 13:02:38
ALTIN ONS $2300.5900 13:02:38

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Şimdi bu rasyonun ne tarafa gideceğini söyleyebilen olur mu?
Düşüş olduktan sonra yorumlarının çoğunda yüksekten alım yapan ve yaptıran ve stoploss seviyesini söylemeyip düşüşü söylemeyip bir çok yatırımcıyı terse bıraktırdığını iddia eden arkadaşlarımız, buyrun size fırsat. Günlük rasyo grafiğinde bariz bir oluşum mevcut. Bu oluşumun nereye kırılacağını buyrun yazın ve bizde ona göre elimizdeki gümüşleri satalım ve 82 rasyoya çıkması ile 6,05 6,15 arası alımlarımızı yapmamızı sağlayın. İş bittikten sonra ahkam kesmek kolaydır, suçlama kolaydır. Niye söylemediler diyen kişiler var ve bakalım cesaret gösterip şimdi yazacaklar mı? Ama öyle ikilikli cümleler kullanmayacaksınız. Herkesin anlayacağı dilden yazacaksınız.

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dün rasyo yukarı kırılmadan önce tüm durumu anlattım bu alt grafiğin açıklamasında. Gümüş gram fiyatını bile yazdım. Kurallar gereği yazılması yasak olan durumu kuralına uygun olarak yazdım, sonra fırladı üstten 80 seviyesine, adım adım takibi yaptım grafik atarak. Ama o esnada site dayıya kilit olmuş idi.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt grafik hatırlatma. Bugün kararı verecek.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafayekta32 ()

kardeş bi diyorsun alın bir diyorsun birşey olmaz

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dend23 ()

Bir yorumun diğeriyle tutmuyor bir önceki yorumunda burdan alan kazanıyor yazıyorsun simdide gümüşten birsey olmaz diyorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Düşsün evi satıp tekrar gümüş alırım. Evi 380e aldım 5,25 de satıp, şimdi ev 650bin.

-1BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Hayvan gübresi 1 senede 3 e katlamis düşen tek şey bosverin hocam kendiniz yormayın bu gümüşten daha bişey olmaz dxy bu şekilde yukeldikce gümüş 17 18 dolara 5 liraya duser

0BeğenmedimŞikayet

ehlikeyif55 ()

Ustad ben sizin bu zamana kadar gümüş alın dediğinizi hiç görmedim yorumunuzda size sonuna kadar katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Yusuf3549 adlı şahıs , bir bak bakalım, kaç kişi benim bu alttaki yorumum yüzünden 7,10 larda gümüş almış veya kaç kişiye alın demişim bir muhasebesini çıkart, 7,7 den aldırttı millete diyip , orda burda laf çakıyorsun ya , bunun da hesabını sor.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam sizi bilen biliyor @Onursal5701 olarak hiç bir açıklama be kapata ihtiyacınız yok sizi gerçekten takip eden kazanıyor çekemeyende karalıyor daha doğrusu karaladığını sanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Ben senin ustaları na hocalarina üstat larina laf söylüyor muyum, asla, senin sevdiğin sana benim sevdiğim değer verdiğim bana...

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

8,5K olacak ti pardon

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Onur üstadım 55 kuruş kâr ettgim usd yi saldım parça parça gümüş toplamaya devam, 7,70 ken, 7,5K gümüş vardı bu usd den gelen kâr ile yaklaşık 8, K ya yaklaştı, Allah bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt yorumu hatırlatayım, sürekli dizlayk atıp, hakkımda iftira yorumları yazanları okuduğunuz zaman belki bu tarz yorumlarımı hatırlarsınız ve o kişilere itimat etmezsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Demek ki kasten insanlar okuyup faydalanmasın diye arka arkaya mesaj gönderip faydalı mesajların okunmasını engelliyorlar. Bazen de önceden hazırlanmış sayfayı neredeyse kaplayacak mesajlar gönderip faydalı mesajların okunmasını engelliyorlar. Ondan sonra da takipçiler takip ettikleri kişinin sayfasını okumadığı için sonradan başlıyor konuşmaya.
Bu gün alımlarım 6,34553 6,26898 üçüncü alımı henüz yapmadım.
Ya aldığım parçalara kar verecek dönüşte alacağım ya da çok aşağı düşmesi lazım alım yapmam için.

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

21 bizim plakayı getirdin bilge kral

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Madem bu sitede önplanda olan kişiler var ve hep bu kişiler üstüne polemikler yapılıyor, dedim ki kaç defa , bu kişiler ile karşılıklı münazara yapabileceğimiz ve sayfayı dolduracak tartışmalar yapabileceğimiz konular , formasyonları, analizleri tartışalım dedim . Bugün kaç grafik ve yorum yazdım ama illaki o yorumların arasına eski üç yılduzlıların aldırdıkları sattıtdıkları, yan hesapları eklendi.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Çelik hocam 7.40 gümüş tersteyim 100 grm altın 505 ortalama bozdurup gümüşe geçmek mantıklı mı ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Maalesef emeklerimiz büyük ölçüde boşa gidiyor takipçiler bile sayfamıza girip okumuyor.
Sayfaya çıkanlar zaten sohbetlerden okunmuyor 1 dakika içinde kayboluyor çok yazık.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu sitede yatırım danışmanlığı yapmak yasak hocam. Gümüş 30 dolarda iken 2021'de 21 dolara 2022'de 19 dolara düşmesini bekliyorum dedim. Gerekçelerini anlattım. Sorulara cevap verdim. Bunun dışında ne söyleyebilirim ki? Dikkate alan buna göre yapması gereken şeyi yapsın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bakın benim ispat etmeye çalıştığım şey bu. Sen dedin ben dedim ile olmuyor bu işler. Şimdi sabahtan attığım grafik ve yorumları ve öngörüleri sonrası kaç kişi işlem yaptı. Okunmadı bile doğru düzgün. Burda yatırım danışmanı değiliz , kimseye sat talimatı ver diyemeyiz. Bırakın artık ben dedim ama kimse dinlemedi, Bırakın artık 7,70 de aldırttı millete demeyi. Bak burda tek bir kişi sadece benim dediğimi yapar ona bile net birşey diyemiyorum @Hanmir arkadaşın ne zaman sayfasına girip baksanız tek benim sayfamda olarak görülür en son ziyaret yeri. Ona bile ben sat al diyemiyorum. Anlıyor ise işlemini yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Abi yardim ne ypicaz zarar 50 bin 3 aaatde 8 bin daha ekledim kumar oynuyormuşum gibi hissediyorum su an TL deyim dolara mi ne yapalim yardimci olun

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben gümüş 7.63'ten almayın dedim. Ustalar alın dediler.
Ben 7.50'de zararkes yapılsa iyi olur dedim. Ustalar düştükçe tekrar alın dediler.
Bundan sonrası ustalarda artık.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dün @celik2119 bir fotoğraf yayınlamış Simpson tahtaya zarar kes hayat kurtarır diye yazmıştı art arda. Bence soruyu sormanız gereken kişi ben değilim çelik. O hayatı kurtarma yolları kendisinde.

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

İslam memis gibi adamlar yuzunden 14 olacak 12 den doneck

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum