Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 11:01:54
EUR 34.7426 11:01:54
USD 32.3451 11:01:54
ALTIN ONS $2304.3100 11:01:54

Konu: Bir video da gümüşe gelsin ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş
< br />Arkadaşlar usd ile ilgili bir videoyu gram sayfasında payşaltım değerlendirmek isteyen profilimden izleyebilir,

Hayatımda ilk defa böyle bir anlatım yapıyıorum dilimiz sürçer ise af ola
faydalı olursa bu yola, olmaz ise eski usul grafiklere yazmaya devam ederim

Yorumlar (190)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Sesli anlatim super olmus

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Valla çok iyi @Murat5635 hayatında ilk defa bu tarzda anlatım yapan biri için süper hatta, ellerine sağlık, ağzına sağlık, bu şekilde devam etmeni saygılarımla tavsiye ve rica ediyorum.

Müzik yine yüksek geldi bana ama, arz ederim

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Snkrn da yazabilir misiniz

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @K_Ç_B

KARTN;
**Fiyat 46,04 ün altına düşerse düşüşün derinleşme riski vardır.
**Altta dolmamış çok fazla gap vardır.
**Klasik teknik yükselen trend kırılmış zaten
**Zaman analizine göre 42,04 desteği
**Gann analizine göre 49,96-48,36 karar bölgesinin altında kalmış. Gann desteği 46,36 kırılımı halinde 40,50 hedefi olabilir.
**Biraz izlemek sanki makul olan yol gibi duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

NIBAS;
8,86-8,38 GANN karar bölgesi altında kaldıkça 7,63 öncelikli hedefi. Biraz daha izlemek iyi olabilir.

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Dost gü- nay- dın :) KARTN- PSDTC- MZHLD- GLRYO ama önce NİBAS son günlük görünüm piyasa açılmadan kısa not yazabilir misin? zihnin açılması için benden sade kahveni iç kendine gel sonra analizi yap kahvenin ücretini vermeyi de unutma. Tşk.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dediğiniz gibi performansını koruyan hisseler var haklısınız

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Pardon %3 bin demek istemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hangisi acaba?

Trea için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Haklısın üstadım, yazdıklarınızı okuyunca daha da rahatlıyorum. eksik olmayınız.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Aynen oyle oldu :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Anlıyorum. Ama bazı hisseler meselâ 4 5 yılda %300 kâr etmiş. Halka arzdan sonra ilk birkaç ay düşmüş ve sonra katlayarak yoluna devam etmiş, tabi düzeltme de yapmış ama, hakikaten düzeltme, öyle dibe vurmamış.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Muhakkak herzaman olacaktir bu.

Yükseliş başladığında emin olun tepeden aldiranlar yine baştacı edilecek.

Buranın değişmez kuralı para kazandıran terse düşürmek istemeyen değil ağzı laf yapan yükselecek hep yükselecek yazan onplanda ve sevilen.

1BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Aynen çok haklısınız

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bu anlamsız, gereksiz durumlar neticesinde çok değerli arkadaşlar ayrıldı aramızdan ve çoguda dönmedi geri

kaybeden o bedava bilgilerden analizlerden grafiklerden mahrum kalan site ahalisi oldu

Sitede bulunma amacımız birbirimizden birşeyler öğrenmek faydalanmak görmediklerimizi bilmediklerimizi görmek öğrenmek bildiklerimizi gördüklerimizi bilmeyenlerin istifadesine sunmak

Bize binlerce like verilse ne fayda onlarca yıldızımız olsa ne fayda kimseye faydamız dokunmadıktan sonra

H_z İ. sa'ya sormuşlar, Ö. lü dir. iltmekten daha zor ne olabilir Demiş ki, Anlamayana, anlatmak.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Trea ()

Ben bir yildir bir hissedeyim tik yok borsa ölmüş her yerde ayni senaryo

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

hocam arkadaşalr sorduğunda farklı analiz yöntemleri ile bakıp gördüklerimizi yazıyoruz. Borsa da gümüşte sürekli elde tutulacak yatırım araçları değiller.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Utandılarr hemde çok. Sonra farklı kişiler olarak geldiler. Sözüm meclisten dışarı:)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Elimden gelse her hisseden 100 TL'lik alıp bekleyeceğim. Ama en az bir yıllık geçmişine bakıp, dip görüntüsü veriyorsa alıyorum. Öbür türlü bekliyorum. Bizim gibi aylık kazanıp aylık harcayanların ilerisi için sabit bir strateji belirlemesi şart.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Çektim ama yine benim rakamlar yandı cektirenler yine uta/nma/dı :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Haklısınız hocam, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Yükseliş başladığında herkes üstad, düşüşte her yer dutluk.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sepet yapmak iyi olabilir üstadım dediğiniz gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu durumdan ennn muzdarip olanlardansin sanırım Ne çektin be kardeşim:))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dusus trendindemiyiz. 2.5 liradan 6.4 lira oldu hep sizin gibiler yuzunden insanlar alamiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah üstadım. Maksadım hiçbir hisseye toptan girmeden küçük başlangıçlar yapıp, gerek temettü, gerek bedelsiz bölünme, olabildiğince uzun vadeli yatırım yapmak. Belli ki gümüşe takılıp kalmak genelde fırsatları kaçırmaya sebep oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İnsallah bakalım kardeşim. aramızda :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Haklısınız kısa pozisyonlarda özellikle düşen trend e kar etmek zordur, kar olsada az olur tatmin etmez.

Önmli olan yükselirsek yükselecek yazmak değil, yukselis trendi içinde muhakkak yukselir.

asıl mesele düşeceğini görüp düşecek yazabilmek yükseliş trendinin kırıldığını bilmek.

Ama bunu anlatmak büyük sorun :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim ben gunluk alsatci degilim benim beklenti stabil. 18.7 bekliyorum yukari kirilim olana kadar burayi bekliyorum.

Atiyorum 21.3 gelir ordan 23.2 ustunde hafta kapanisi yapar grafik olumluya doner o zaman yukari icin olumlu konusurum ama simdilik beklentimde bir degisiklik yok. Ytd

Zazaki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Az kaldı hocam, takvimini ortaya dökeceksin inşallah.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, arkadaşlar sordukça cevaplıyorum. 200 den fazla hissede çizimler yatıyordu. Boşa yatmasın fayda sağlasın diyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum