Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:56:17
EUR 34.7748 09:56:17
USD 32.4684 09:56:17
ALTIN ONS $2337.9850 09:56:17

Konu: Bir video da gümüşe gelsin ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş
< br />Arkadaşlar usd ile ilgili bir videoyu gram sayfasında payşaltım değerlendirmek isteyen profilimden izleyebilir,

Hayatımda ilk defa böyle bir anlatım yapıyıorum dilimiz sürçer ise af ola
faydalı olursa bu yola, olmaz ise eski usul grafiklere yazmaya devam ederim

Yorumlar (190)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Allah razı olsun değerli hocam araştıracağım inşaallah. Yoksa bu gümüş daha çok üzeceğe benziyor.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Üstadım borsa biraz şüpheli diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Başlangıç için az evvel verdiğim beynelmilel bilgiler inşallah Zât- ı âlîniz için hayırlara maya olur değerli hocam. Yeriniz ayrı.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İyi bilinen video paylaşım uygulamasında (buradan adını vermek yasak) borsacı dede diye bir ihtiyar var. "Ben dipçiyim. " diyor. Güzel fikirleri ve önerdiği hisseler var, değerlendirilebilir.

Ayrıca piyasa değeri/defter değeri oranı 1in altında olan hisselere bakılmalı. Bu fiyatın uygun olduğunu gösteriyor. Tam aksine 1in üstünde olanlar ise pahalı hisse anlamına geliyor.

Borsadaki geçmişi eski olan hisselerin büyük çoğunluğu bist 30 da yer alıyor. Bunlar şirket veya holdingin köklü olduğu anlamına gelse de, aynı zamanda bu hisseden para kazanmanın, gümüş kadar zor olduğunun da bir ispatı.

Diğer grup ise bist 100, bu hisselerin geçmişi o kadar eski değil. Yâni para kazanmak kısmen daha kolay. Hisse fiyatları aşırı şişmemiş. Ancak kârlılık, yatırım, sektördeki sırası, hisse artırımı yapıp yapmadığı, vs gibi unsurlardan ötürü, riski de o oranda yüksek hisseler.

Son olarak da bebek hisseler var. Bunlar yine yukarıda saydığım sebeplerle kârlılık ve risk oranı en yüksek hisseler.

Borsada kazanmak da, kaybetmek de oldukça kolay. Ancak al- satçı değil, takip et al, yeri gelene kadar tut, yeri gelince sat, sabırlı davran gibi bir takım unsurlar dikkatli bir şekilde uygulandığında, kaybetmek daha zor gibime geliyor.
. . .
Tüm bu bilgiler ışığında, tek bir hisseye girmemek, yâni sepet yapmak, sakin ve düşünerek karar vermek, riski dağıtmaya çalışmak en doğru bakış açısı olacaktır.

I know nothing.
Ben hiçbirşey bilmem.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Muhterem hocam bu hisse alım- satımı ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ama çalışır öğrenirim. Bu konuda fakirden yardımlarınızı esirgemezseniz memnun ve mesrur olurum. Dua alırsınız inşaallah...

1BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

akustik mi oda sibel canin sarkisi gibi
izmire selam
ayrica estagfurla ben sizin ellerinizden öperim
insanlara faydali olanin elleri öpülür
yas önemli degil saygilar dostum

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Size de helal olsun saygıdeğer @_HERI05 hocam eğer daha önce dinlemediyseniz: Grup Şamata " Bir Yer Bulalım " parçasını da dinleyin benim için, ellerinizden öperim benden size armağan olsun eğer izniniz olursa... Sevgilerimle...

_HERI05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

iste bu helal dostum helal
size üc like hakkimin hepsini kullanmisim yarin geri kalan 10 likede sizin saygilar
kadim dostum

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Parçanın son dörtlüğünü yazayım lütfen yanlış anlamayınız saygıdeğer @_HERI05 hocam:

GELMESİN

Gelmesin, gelmesin, gelmesin yar
Halimi derdimi bilmesin yar
Ömrümü meçhule adadım ben
İstemem gönlümü almasın yar

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

aciklamasi şu
""kellim kellim ya yelfa""
konus konus bosa konus:))

NazlıcaN20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

helal sana bak bu super
10like senin olsun

0BeğenmedimŞikayet

NazlıcaN20 ()

Ben kapadım yönetim değil bosver like abi like verdim de sen ben hafızama atarım hahaha

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

kız sana like veremiyom
cunku yonetim puanlamaya kapatmis haberin olsun

0BeğenmedimŞikayet

NazlıcaN20 ()

Hayırdır kelde mi oldun yoksa tuhaf bisiler demişsin gene :)))
Ev aldık dedim parayı kumarda kaybettim demişim gibi cevap yazmışsın haha neyse 6 da uyancam sana iyi şanslar takipçilerine sabır dilerim :)))

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Mangallıkmı hazırlıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

iyi geceler güzel insan

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

eee binkere dedim
o gözluklerle tepelere bakmak sana
digerlerinden yüksekmis havasi vermesin diye
ama
kellim kellim ya yelfa:))

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

İyi geceler heri

0BeğenmedimŞikayet

NazlıcaN20 ()

Pek yokum artık paramı babam aldı elimden ev alcaz diye:D

1BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

yani dimi dostum

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

öyle olsun bakim kadim dostum

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

yoo 10tl ile oynayip 1gram gibi anlatiyom
puhahhhaahhaa
seni gordugume sevinecegim aklima hic gelmezdi
selam

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

O başka şarkı hocam ! Sizin şarkınız o değildi!

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Çok orjinal anlattın üstadım ben ki ilkokulu 5 yumurta birde tavuk vererek bitiren biri olarak sizi anladıysam herkes anlamıştır ellamki ben kürdanımı yanıma alıyım bari..

0BeğenmedimŞikayet

NazlıcaN20 ()

Oooo heri hosgeldin. Devammi 1000 TL ile oynayıp 100 bin gibi anlatmaya

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

maşallah diyekde nazar degmesin

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

onsdan ümidim var usta
ne us10y devirebildi
ne dxy devirebildi
ne usd devirebildi
ne borsalar devirebildi

ben bu kadar saglam duracagini bilseydim
donuda satar ons a basardim parayi:))

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Çin bugünde sabah çorba parası kazandıracak gibi hissediyorum üstadım sen nedersin

0BeğenmedimŞikayet

_HERI05 ()

ha o gelmesin :))

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sayın @A_Didem hocam sizi sayfamızda tez vakitte yeniden görebilmek dileğiyle hayırlı geceler dilerim kendinize iyi bakınız saygı ve sevgilerimle...

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum