Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:12:44
EUR 34.7881 10:12:44
USD 32.3971 10:12:44
ALTIN ONS $2299.1000 10:12:44

Grafiği gönderen: Silver_Boy

Silver_Boy ()
Dolar
Geçtiler İhsan kardeş, geçtiler...

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

40_TİMSAH_40 ()

Doğru tespit hocam o kesin

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

Ben iddaa ediyorum Dolar 10 Tl olsun 15 Tl olsun gene kimse sesini çıkarmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

Bencede kesinlikle katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Selimdzg ()

Yeni Onursal352119 nasılsın )))Sibel Alas Firarim Ben... Komik değil ama şaka galiba

1BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

Valla bravo
Zenginliği gelismişlik kavramiyla karistiran hastalikli bir toplum

Kesinlikle

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kaplankaplan ()

aynen kardeşim, 3000TL maaşla 1 Milyon TL'ye ev alıyor millet. bu kafadan çıkın, parası olan, birikmişi olan alıyor ya da daha önce alınmış oluyor. ama şu bir gerçek ki, bundan sonra Türkiye'de çalışıp hayat kurmak çok zor.

dolaregiticisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Zenginliği gelismişlik kavramiyla karistiran hastalikli bir toplum.. aynı gozlemlere sahibim malesef..

dollarman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

Kesinlikle ona şöyle de devam edebiliriz Zamlar is Loading...

0BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

İşte bu nereye gidiyor biz kafa olarak ne kadar boş bir dünyada yaşıyoruz onu gösteriyor açıkcası benim gördüğüm bizim millet sırf altımda arabam var diye sesini çıkarmıyor ne alaka demeyin sakın ben kendi yakın çevremde bunu gördüm bir arabaya bu kadar zaafiyet gösteren dosta düşmana karşı diye arabayı zenginlik alameti olarak gören bir millet görmedim :)

dolaregiticisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Cok severimm. yolu ışık olsun ..

0BeğenmedimŞikayet

dolaregiticisi ()

geçen evlere baktım hocam Kozyatağı tarafında.. eyvah eyvah..1,100.000 1 1 lerle başlıyor. İlk söylediğim her zaman olduğu gibi "peki kim alıyor ya da alabiliyor bu evleri? " oldu.

dollarman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doitlike ()

7,77 gelecek demişti büyük ustalardan biri de...

0BeğenmedimŞikayet

dollarman ()

:))) çookkk iyi işin kötü tarafı kimsenin umrunda değil herkes hiç bir şey yok gibi devam ediyor hayata

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum