Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:39:56
EUR 34.7635 03:39:56
USD 32.2836 03:39:56
ALTIN ONS $2295.2050 03:39:56

Grafiği gönderen: super_conqueror

Bu dalga 9 a kadar uzayabilir.Ama 8.90 8.95 arası kar satışı yapılabilir.Şimdilik görüntü bu şekilde.

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Sağol bende iyiyim birader

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Peki ustadim. Gunaydin nasilsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Ee bu kacamak bir cevap olmus demekki ustad da riske girmek istemiyir :)

Menekşe_menekşe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Cumlenin basinda seldacim diyorki diye basliyor ya okumadin mi.

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_menekşe ()

Geldi cevabı super_conqueror dan. hocam ne öyle ne de böyle demiş:)belirsizliklerle dolu bir süreç var önümüzde sanırım.

Metince_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

@Selda09 hanim harika bir analiz yapmis, sizde cok guzel bir soru yoneltmissiniz ustada , bende bu sorunun cevabini sabirla bekliyorum. (Ben demistim selda kisa surede üstad olacak diye ) :)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Şu saatten sonra doları tahmin edebilmek çok zordur. Tarihi zirveleri gören doların daha da yükselmesinin önüne geçebilecek hiçbir etken kalmamıştır. Kısa vade düşüşlerinde yanılma payı yüksektir. Ben 5.70 derim o 5.8 den dönebilir. Orta ve uzun vadede yön yukarı oldugu için 5-10 kuruşluk hareketler için ben dolarlarımı riske atmayacagım.

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_menekşe ()

Seldacim diyor ki dolar 8.81 üstünde durdukça yukarı atak yapabilir. ama 8.81den aşağı salarsa bir kaç gün ya da hadi en kotu 1haftalik zaman içinde 8.65i bulur. sonra da yine 8.81den yukarı doğru gider. yanilmiyorsam taş çatlasın 10gunluk bir düşüş öngörüyor @super_conqueror bey.
Yanlış tercüme ettiysem lütfen uyarın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tejnik dışı bu konuları takip etmiyorum. O kadar vaktim yok. Bunlara kafa yormuyorum. Sen'de bu kadar inceleme boşver. Bunlara göre pozisyon alamazsın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Doların aylarca düşecegini düşünmüyorsun herhalde.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunları bilebilmem mumkun degil.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Birisi kısa vade birkaç günlük. Digeri aylar sürecek bir grafik.

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dolar tl 8.70- 8.65 arası

alde65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alde65 ()

Bu gorusunuz gecerlimi baskan. tl de bekliyorum

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Düşüşlerde dolar alınabilir.

brkn134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brkn134 ()

Hocam iyi akşamlar, gündüz yazdım ama görmediniz sanırım. Elimde nakit var şu an bekliyorum, gün içinde yükseldi herşey ama şu an topluyor. Bir iki gün daha beklemeyi düşünüyorum, öngörünuz nedir acaba? Ytd olmamak üzere tabi :))

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tepeyi şimdilik gördü.

Gezgin_karadeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezgin_karadeniz ()

Hangi rakam da dinlenecek 8796 da mı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

dolar tl 5 bitti.
Bir miktar dinlenecek

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sagolun. Siz'in de.

ayt_altın için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum