Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:12:06
EUR 34.8238 05:12:06
USD 32.3379 05:12:06
ALTIN ONS $2301.8900 05:12:06

Konu: gün içi işlem yapanlar için

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Şu anki görüntü piyasa temkinli hareket etmekle birlikte gene de 6,25 6,29 arası alıcıların ağır bastığını görüyoruz. Yukarıda 6,32 den itibaren kar satışları geliyor 6,32 kırılması halinnde 6,35 e kadar rahat gidebilecekmiş gibi görünüyor. Burada öğlene kadar kırılırsa ilk etapta 6,39 6,42 ye kadar gidebilir.
Ben dün 6,39936 ile yaptığım çıkışı son hamleyle 6,40492 ye getirdim.6,29 ve aşağısında 1/6 parçalar halinde en az yarısını karar açıklanmadan tekrar geri girmeyi düşünüyorum.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda belirttiğim yukarı hedefler gerçekleşti. Alt rakamlar ise şu an gerçekleşmedi daha önce belirttiğim rakamlara göre giriş talimatları verdim. Duruma göre çıktığım rakamın altında belki küçük parçalar halinde girip kâr vermesi halinde devam edebilirim.

Son durum 6,44 e bir kere iğne atmış aşağı 6,39 u kıracak gibi görünüyor dolarda şimdilik düşüş gerçekleşmediği için gümüş gram TL fazla aşağı düşmüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

eline saglik harika bekliyorum 23
ve 27 nasip

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Kactan alim yapacaksiniz

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet nasıl ki daha da düşecek daha da düşecek demeden dip beklemeden ve daha da yükselecek dahada yükselecek demeden tepe beklmeden bir kısmını parçalı girip çıkana bıraktı ve çok daha fazlasını da en az yarısını sabit bırakana kazandırır diye tahmin ediyorum.

Şu anki görüntü şimdilik düşüş gösteriyor ben de giriş yapmak için kolluyorum aşağı iğne çok atarsa kırar ve dolarda geri çekilmeye devam ederse güzel alım fırsatı
verebilir, vermezse de elimiz dekiyle devam. Düşerse daha da hızlı yukarı çıkma ihtimali var. Manipülasyon devam ediyor böyle olmasa herhalde bu gün 7,20 üzerine çıkmıştı.

Onsta toparlanma var iyi direniyor, Sona yaklaşıyoruz diye tahmin ediyorum ama iki yöne de tedbire devam.

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

dovizler iyi kar birakti dimi afiyet olsun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

NOK ta AUD ta JPY de karla çıkış fırsatı verdi parçalı çıkışlar yapabildiniz mi? TL ye geçeceğiniz zamanı iyi ayarladıysanız bu gün sizin için çok iyi bir gün oldu ve dahası da gelecek inşaallah. Öyle tahmin ediyorum, yeter ki panik ve aceleyle davranmayın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dostum bu site uzun vade açılımını bilmiyor. Grafik yayınlıyorum haftalık veya aylık mumlardır diyorum orda hedef ortalama belirtiyorum onu yarın olacak sanıyorlar. Şimdi 15 TL olacaktı hani olmadı , derler.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynı fikirdeyim. Uzun zamandır doların 8,70 9,05 arasına dalgalanıp 2022 ilk çeğreğinde 7,90 lara gerileme ihtimalini yazmıştım. Manipülasyon devam ediyor öyle olmasa sürekli kapanışlar noktası virgülüne işaret ettiğimiz yerlerde olmaz böyle sert düşüşleri de görmezdik.
MB yi indirim kararından dolayı tebrik ediyorum ve diyorum ki öyle zannedildiği gibi dolar öyle 10 11 leri görmez diye tahmin ediyorum. Yukarı dalgalanmalar olsa da yavaş yavaş aşağı geleceğini tahmin ediyorum.
Gümüşte ise uzun vade beklentim 15 TL elimdeki gümüşün asgari % 15 inşaallah tutmaya çalışacağım % 15 in 2/3 ü 15 TL.
1/3 ü için de hedef çok uzun vade onsta 1000 1500 dolar. Ne zaman gelirse ben göremezsem de evlatlarımın ya da torunlarımın göreceğini düşünüyorum

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selimdzg ()

Ocak ta ONS lar . Çok sıkışacaklar .. Buraya da uçuş tarihi tam koyarım ama gülmeyeceğinize söz verin Çelik gibilere ...

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben temmuz ayından beri bu gümüş düşüşü çok saçma dedim, manipülasyon spekülasyon herşey var. Dün piyasa henüz yönünü belli edecek bir işlem yapmadı. Hafta kapanışı nasıl olacak peki. Onslar fazla bir düşüşe geçmeyecek. Kimbilir belki tdı verileri öncesi şahin olan piyasa tdı sonrası güvercine gelecek ve ons altın ve en fazlada ons gümüş artışa geçecek.

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sadece fikriniz neyse o. Usta olarak sizlerin görüşleri önemli. Beni eleştirirseniz daha da makbule geçer.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Nasıl bir yorum istiyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 bu alt yoruma da bakabilirsiniz nasıl olduysa bu sefer - yememişim ne görürsem yazıyorum ama tutar ama tutmaz iki yöne de tedbir parçalı işlem ayrıca gümüşe mahkum değiliz yumurtalar tek sepete konulmaz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uygnsz reklamları kapatıp uygunsuzdu diye yazdığım halde tekrar tekrar çıkardığı için başka çarem yok. Az çok demeden parçalı girer çıkar Bir de manipülasyonu dikkate alırsanız zarar etmezsiniz.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben sabah dun sattigimin yarisini geri aldim. 6.314uzeri satis olumlulu oluyor usme ihtimaine karsi ozaman uzerinde sayis vetirse degerlendirilebilir. Birde reklamlari tamamen kapatinca mesajlariniz fusmuyor olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Bilgilendirme için teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an maalesef aşağı doğru kırmaya hazırlanıyor ben mnplsyn var. Ben gene de gün içi şimdilik 6,39 4,42 arasını da görme ihtimalini gözardı etmiyorum. Saat dörtten sonra tekrar bakacağım inşaallah bu gün hiç işlem yapamadım takipteyim.

Koray27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Galiba like verince geri silinitor zaten bugunku tu. Haklarim doldu

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Altmesaj icin tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim daha fazlasını yazmam uygun olmaz söylediğimin tersi olur benim açımdan hoş olmaz ben şu an ilk etapta çaprazdan 7,79 7,83 arası fırsat verirse JPY geçmeyi düşünüyorum geçen seneden beri bana hep yüksek kar getirdi. Ama ben gerekirse beklemeyi de göze alıyorum sizin durumunuz ne bilemem. Teminden beri yorumların sayfaya düşmüyor yazdığıma sizden de yorum bekliyorum sayfama bakın. Rklamları kapattıkça uy gnsuz rklmlar çktığı için kapattım. Yorumlarımı birileri beğenmiyor.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Reşat bey gidişat iyi durmuyor gibi her düşüşte sanki yarısını vermiş sonra geri iniyor gibi. Burdan gitmesini beklediğiniz nokta nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Eserr42 ()

Tamamiyle ayni dusuncedeyim katiliyorum arkadasim buyuzden parcali ve kendi hissiyatimizi on planda tutmak lazim ve ozellikle aza yetinmek cok onemli

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Goruldu abi tesekkurederim. Ben dovuzler ile ilgili yazfginizdan kimi kime geceyim anlamadim

1BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Aynen katılıyorum emek vermişsiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Ahh bir kez 10 olsa burası bayram yeri olur. Birgün bu baskı kalkar elbet ama biz gümüşte olur muyuz o vakit:((

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

14 olmasa da cidden bu dolar kuruyla zaten 10 TL civarı normalde olmalıydı

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Usd suan karda ama az zaten karla cogunu tl yapmistim euro daha cok paramin yariya yakini tl direk tl ile alayim yada gumus dusme ihtimali varsa onu geceyim elim de vok olan gumus ve tl biraz da euro tl ile alim icin hangi kurlari takip ediyim
Cad jpy yada hangisini derseniz

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

MANİPÜLASYON YAPILIYOR. Öyle olmasa şu an gümüş 14 TL civarında olurdu sürekli baskılanıyor.
@ilhann55 7 TL üzeri ihtimali var. Ama her zaman olduğu gibi benim yanılma ihtimalim de var!

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

somundede ()

zaten o manipülasyon yaktı bizi dostum

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Allah razı olsun kardeşim. Emek verip yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum