Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:01:02
EUR 34.8194 10:01:02
USD 32.4256 10:01:02
ALTIN ONS $2299.5700 10:01:02

Grafiği gönderen: celik2119

Günaydın. Gümüş 6.20'nin Altın da fazla duramıyor görüldüğü gibi. Yavaş yavaş taban çalışması oluşuyor. Perşembe bir kez daha tabanı test edebilir. Sonra yoluna bakar artık.

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pala61 ()

Boş yorumlara takılmayın hocam herkes kimi takip etmek istiyorsa onu takip etsin zararı da kârıda görecek kendileri ben sizi takip etmekten memnunum boşyere vakit harcamayın anlatsanızda anlamıyor bazı arkadaşlar. Acemi ve yeni arkadaşlar çok dikkatli olsun tek tavsiyem bu onlara kârı bırak ellerindekilerden olmasınlar.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

hocam faiz kararı indirim mi olacak sizce ve bugün doları baskılarlarsa gümüşü dolara geçmek ne derece mantıklı olur

1BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Evi kiraya vermek meskeni kiraya vermek riba ise otelin odasını kiraya vermek yani meskeni kiraya vermekte riba mı diyecek

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Çelik Hocam , samimiyetimle söylüyorum üç yıla yakın bir süredir gümüş sayfasını, birkaç aydır da bitcoin sayfasını takip ediyorum. Sizin bilginize, tecrübenize, sorulara verdiğiniz cevap şeklinize hayranım . Sizi bir konuda eleştirmek istiyorum : Eskiden neredeyse hiç tartışmaya girmiyordunuz. Sizi zaten bilen biliyor. Suskunluğum asaletimdendir yoksa her söze verilecek bir cevabım vardır fakat lafa bakıyorum laf mı diye lafı söyleyene adam mı diye. Söz gümüşse sükut altındır . Enerjinizi boşa harcamayınız kıymetli Hocam

-1BeğenmedimŞikayet

Furkan_14 ()

Hocam siz burdaki sayılı belkide tek kişisiniz ben sizi dinleyip yatırım yapmaya başlayalı kazanıyorum teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Doğru haklısınız @SLAVE daha kibardı. Bakalım kim bu arkadaş. @Sarp06 İnsanları kaçtan terste bırakıp kaçmıştı? yakında anlarız. Başka işimiz yokmuş gibi bir de ağaların yan hesaplarını takip ediyoruz :)

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Furkan_14 ()

Derdiniz ne sizin burdaki belkide tek doğru bilen çelik2119

Diyarbekir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Çelik Hocam, Slave olması imkansız , Slave'nin üslubu gayet kibar.

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Moteli mi var bilmiyorum nerde

Servet_abi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bak iki mesaj attın sayfaya geldiğinden beri. İkisi de bana. @SLAVE isen hoşgeldin. Millet 7.63'ten aldıklarını ne yapacağını soruyor 3 aydır. Bir cevap ver önce.

Sarp06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Sizin bu yazınızı bende görmedim ama çelik beyin bu konuda birkaçkez anlatımını hatırlıyorum

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Otel işletmeciliğine ne diyecek merak ediyorum?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bakın son 10 dakikada 4 kişi saldırdı. Bunlar genelde altın ve gümüş sayfasında insanları terste bırakanlar. Gün boyunca bunlardan 100 tanesi saldırıyor. Ben işlemlerimi günlük yazıyorum. Özellikle bir değişiklik yaptığımda. Mesela 8.31'den dolar aldığımda hem dolar, hem altın, hem gümüş sayfasına yazdım. Pazartesi bozdurduğumda da üç sayfada yazdım ki herkes duysun.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Bizim mb 50 baz faiz artırırsa niye 6.40 lara gitsinki? faiz indirirse dolarda yükseliş beklenebilir bu da gümüş grama yansır

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tanıyorum İhsan hocayı. Ebu Zer gibi bir İslam anlayışı var. O da fakirler varken mal tutmanın günah olduğunu savunmuştu. Ama islam alimlerinin geneli kirayı helal görüyor. İsteyen aldığı kirayı infak etsin, ihtiyacı olan kendisi kullansın.

1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Fazla kazandırmıyor ama hocam.. Bir de anapara çekildiğinde o güne kadar verdiği tüm kazancın %10 u vergiye kesiyorlar o zaman aşağı yukarı kâr payı ile aynı seviyeye geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

İhsan eliacik ev kirasını riba olduğu nü söylüyor ihtiyacın yoksa infak edersin diyor ne dersin celik arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

demiraras ()

siz onlara kulak asmadan devam edin seviliyorsunuz

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günün büyük kısmında sizlere 7.70'lerden gümüş 540'lardan altın aldırmaya çalışan kişilerin saldırılarını püskürtüp doğru bilgi vermeye çalışmakla uğraşıyoruz. Gördüğünüz gibi sürekli yeni hesaplar açıp saldırıyorlar. Fazla vakit kalmıyor maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam sabit getiri sağlıyor. Evinizi kiraya verince de sabit getiri elde ediyorsunuz ama faiz olmuyor. O mantık. Bunu en az 40 kez anlatmışımdır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum