Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 04:47:22
EUR 34.9594 04:47:22
USD 32.5794 04:47:22
ALTIN ONS $2319.0850 04:47:22

Konu: Gann grafigi haftalık

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hahaahhaaa :))

Yusuf_Dagdeviren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

boyle analiz ve grafik cizip yorumlayan üstadlari
tek yıldizda birakan yönetimi kınıyorum

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Yükseliş trendi başlasın rakamlarda dökeriz

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Lik kalmadı borcum olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Eyvallah sagol dostum teşekkür ederim

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

super anlaiz grafik yorumu tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Görünen mavi kanal alt destegi 45 derecelik açıyla yükselen trend çizgisi yukardan gelen turuncu düşen trend çizgisi 45 derecelik açıyla ikisinin kesişim noktası grafik te 21.50 $ güçlü destek sonra yataya baglar yeni yükseliş KANALI oluşturur yeni bir gann grafigi çizilir bu haftalık grafik dört saatlik günlük te de çizilir ben sadece haftalık çizdim çepten çizdigi için bu kadarlık yani haftalık perspektif de güzel duruyor dört saatlik parabolik sar al sinyali yakmış günlükte ve haftalık ta yakarsa yükseliş başlar fakat dünya piyasalarında ki borsa endexleri ve dxy abd 10 yıllık ları gümüşe yön veren unsurlar bunlar pozitif olursa yükseliş güzel olur sonuçta sanayi metali bu gümüş

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

anlayan kasim da hedef 12 demis duymadinmi

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Maaşallah bu grafiği anlayana

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Hocam pi sayısınımı buldun:)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Ironi yaptım kardeşim. Biraz daha sadeleştirsen, rakama döksen keşki. Grafik üstümüze üstümüze geliyor. Eline sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

12 dip geçen sene mayıs ayında

Parayı_bulan_adamın_oglu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Çepten anca bu kadar oluyor

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Amatörce olmuş bu baba. Word de çizseydin keşki:)

-1BeğenmedimŞikayet

Parayı_bulan_adamın_oglu ()

Burda kasımda hedef 12 mi görüyorum:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum