Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 04:54:48
EUR 34.8992 04:54:48
USD 32.5576 04:54:48
ALTIN ONS $2317.4250 04:54:48

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Sinyaller ayı , holder oyuncular boğada.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Sormayın valla

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Çok oynadılar ayarlarımızı bozdular

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Hocam yıl sonu güzel rakamlara satalımda ondan sonra ayıda alır unuturuz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kötü haber FUD. HODL ise alıp unutmak isterse yüzde doksan düşsün

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Hodl Allaha emanet demek melis hanım

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

@Luciferr01 fud ve hodl nedir ? 16 bin kadar düşebilir demişsiniz be olursa

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Fud ve hodl nedir

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kaldıraçtan bu dönem uzak durmak gerek

oğuz3519 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

oğuz3519 ()

selamın aleyküm ustad kolay gelsin. sıkıntılı 2 hafta ile ürünlerde erime yaşandı bayağı ama öngörüne güveniyorum buralardan alım yapılabilir mi yada kasım ayı için verdiğin hedeflerde bir güncelleme varmı. long hesaplar yüzünden zararım derinleşti 2 haftadır likid e yakalandım geceleri

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

560 falana

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Avax gider mi yukarı daha

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

63 üzerine atabilirse 100 200 ana hedefleri olur

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Ftt ne olur hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam 1k ya kadar sapmalar olabiliyor hesaplamalarda. Döndüremezlerse ellerinde kalacak . FED öncesi birkaç saat kala fiyatlanır durum belli olur zaten . Ama bu ay sancılı geçebilir

teacher45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Tumkripto camiası dönecek diyor en çok 38 diyorlar mecbur dondurecekler diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

hodl devam hbar 2 üzeri flm ana hedef 15-20.

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam ftt ve hbar da çıkış kaç olmalı?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kripto ağırlıklı olarak spot malda ben e batılı ülkelerde. MİNİNG cihazları ABD ye satıldığından beri soktular adamları içeriye. ABD yetkilileri her ne kadar istemeselerde bence büyük çoğunlukta paya sahipler. FUD gelip geçer alıştık. Piyasayı kaldıracak bir hamle gelmezse 37k ardından kademeli 16 k ya götürürler bizi.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu süreçte piyasaya fud yağdırırlar hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Aylardır 10 15k gelecek adamlar hiç bir sey olmamıs gibi hala gelip yorum yapıyorlar burada sen 1 kere yanılmıssın çok mu bosver usta takma kafana

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

İnsanoğlu şeşer beşerdir aklın karışmış olabilir veya kendi bildiğin doğruyu göz göre göre yapmamış olabilirsin takılma ustam be bu kadar valla değmiyor 3 günlük dünya

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kaldıraçlı işlem yapmış olanlar her yükselişi kar alıp çıkış fırsatı görecektir. Bu sene büyük bir yükseliş beklemeyin. Kaldıraçlar temizlenip işler normal seyrine döndüğünde yavaş yavaş artarlar yine. Kalıcı bir düşüş beklenmiyor, sadece köpük çekilecek, sonra tekrar yükseliş.

MİRİ_HAZİNE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ama şöyle söyleyenebilir. En son söyle din den bir önce zaten düşüş bekliyor dun. Ona göre hareket edilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

MİRİ_HAZİNE ()

Teşekkürler. Peki bu süreç ne kadar sürer. Ekim ayında bir yükseliş bekleniyordu BTC de hala mümkün mü bu hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Biliyorum celo muhteşem coin :))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüşten örnek vereyim. Geçen sene gümüş 16-17 dolar iken ABD'li fonlar 1'e 100 kaldıraçla gümüş aldılar kağıt üzerinde. Dünyada çıkarılmış olan tüm gümüşten daha fazlası satıldı ve gümüş 30 dolar oldu. Şimdi o fonlar karlarını alıp işlemi kapatıyor. Sürekli gümüş satılıyor. Ortada aslında bir para yok. Sadece kaldıraçlı işlem yapanlar kar alıp çıkıyor. Platinde ve paladyumda da benzer şeyler oldu. Sıra sanal dünyaya geldi. Kaldıraçlı işlemler kapatılacak. Köpük gittikten sonra gerçekten btc almış olanlar almaya devam edeceği için btc tekrar artacak.

MİRİ_HAZİNE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

özellikle CELO da gelişimin devam edeceğini söylemiştim çünkü UBESWAP diye bir platform oluşturuldu yatırımlar oraya kayıyor bunun içinde CELO almak zorundalar. CELR 0.104 aşağısında hafta kapattı o yüzden düştü. Bu yükseliş 0.104 üzerinde tutunduğu üzere devam eder yoksa geri çekilme beklenir.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dünya ikiye bölündü. Çinde batacak olan emlak şirketi duman etti globali. 11 yıl kazdılar kazdılar tüm malı okuttular batıya. Alın size kripto diyip çekildiler kenara. Kaldık malla baş başa. ABD umarım bunun farkına varır ve bir FOMO yaratır. Yoksa bu kapanışlar hiç ama hiç iyi değil.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam ben artık analiz yapmıyorum. Yön tayini konusunda ciddi yanılgıya düştüm. BTC de 38 / ETH de 2600 diyen biriyken algılarımı karıştıranlar oldu yükseliş bekledik aldı hepimizi içeri. Ben HODL a geçtim

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum