Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:07:23
EUR 34.8225 13:07:23
USD 32.5963 13:07:23
ALTIN ONS $2379.9550 13:07:23

Konu: Destek ve dirençlerin kesiştiği gun

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş

Altında bugün Günlükte destek ve dirençlerin kesişim günü. Kesişim noktası ise 1777 görünüyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

gelir mi sizce bugün 6,25

kcaymaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kcaymaz ()

6.25 dip alım yerim olacaktır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Çıktı hocam teşekkür ederim

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

@emrah19 alt yorum düştü mü bilemiyorum. Düşmedi ise profile eklerim

1BeğenmedimŞikayet

Nehit ()

@falcon38 2021 yılı içinde veya sonunda gümüş tekrar 26 $ ları görebilir mi?

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Estağfurullah azizim. Hayırlı işler

1BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Son mesajı yanlış kişiye yazmışım hakkını helal et kardeşim bunu @Bay_Bayburtlu yazmıştım

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teorik olarak hatalı değildir. Sebebi ise şudur iki nokta birleştirerek trendler oluşturulabilir lakin daha uygun bir yer varsa da çizgileri oradan birleştirmek en doğru olanıdır. Çok fazla giriş çıkış olmuş trendi ben pek kullanmam. Kırmızı düşen trendinizi mavi düşen trendin başladığı noktaya değdirerek çizebilirsiniz. Mavi düşen trendinizi ise son tepeye değdirirseniz kırmızı ana düşen trend ve mavi ara düşen trendiniz olmuş olur. En azından ben öyle yapardım.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Hayırlısı olur inşallah ustam
Sizede hayırlı kazançlar
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Teşekkür ederim hocam

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Elmasın bozulmayacağını ve 1777 uğramayacağını düşünüyorum. Sebebi ise genelde 5 mum (bugünde dahil) aynı hizada olursa yönü 6. ve 7. mumlar belirler. Normalde atnalı formasyonu 4 mumdan oluşsa da bu şekilde olan durumlarda daha fazla mumlardan oluşabilir. Bugünün mumu bu şekilde kırmızı olursa yarın ki mumun yeşil olma ihtimali yüksek olacağından o zaman elmas çalışır ve hedefi 1810 civarları olur.
1806-1813 bölgesi ise gann karar bölgesi olduğundan karar bölgesine girmiş oluruz. Sadece beklentidir , yatırım tavsiyesi içermez.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Peki benim 3 destek çizgim hatalı mi bi kontrol edebilir misiniz size zahmet olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Kırılmasın inşallah ve elmas çalışsın. Herkes için iyi olan sanırım elmas :)))

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

@calculator hocam yanlış cizmediysem bu 3 destek eş anlı olarak bugün 1777 görünüyor aynı anda 3 ü birden kırılmaz sanırım :) ne dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum