Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0889 18:31:52
EUR 35.0841 18:31:52
USD 32.1958 18:31:52
ALTIN ONS $2380.7400 18:31:52

Grafiği gönderen: Varabey

50000 üzerinde

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yine bu histograma döndük işe bak erahtü kalbeke ve bedenek

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Pek gelecek gibi durmuyor sn mexido ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

39k ne zaman gelicek hcam?

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tuzemunovets iki kontur arasında baskıyı oluşturur ytd

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Haftayı 47 üstünde kapatabilirse benimde beklentim çöp olur. Hala daha kuvvetli bi alım yapmadım altlarda. Bakalım fırsatı kaçıracak mıyız. Teşekkür ederim efendim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Aslında 42 geleceği 2 2=4 kadar net. Fakat 39 da sürpriz olmaz diye düşünüyorum.

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn lucifer hoşbulduk 52xxx lerde 39xxx lere kadar konsolide olmasını bekliyorum diye konuşmuştuk önceden sonra senaryo eki graf paylaştım açıkcası 39xxx lerden önce tuzemunovets topluyor gibi duruyor tuzemunovets spegin boga kanadıdır panigi ve alımı o loy grubu oluşturur emtianınn v hareket oluşumuna göre olabilirde olmayabilirde 39xxx ler 48 saatlik zaman dilimi belirleyici olacaktır hedef 58xxx ler her iki oluşumdada bol kazançlar ytd

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bpga türü sn svithc4ck 39xxx çayırına yerleşir diye hesap ediyorduk önceden işe bakınki gelmiş 44109 a yerleşmiş ytd

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sayın @Varabey öncelikle hoşgeldiniz tekrardan. Net olayım direk. 39 beklentiniz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tuzemunovets bogası 44109 a yerleşmiş anlaşılan ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

44109 kontur ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Eliot varsayım teori diyorsanız biraz biliyorum sn hüma94 arasındaki fark rsi ile şöyledir rsi kısa zaman birimlerinde yönün nasıl hareket edecegini eliot sayım teorisi orta uzunda hangi degerleri görebilecegi ve trendlerin oluşum hatlarını varsayım olarak anlatımıdır bana kalırsa herkesin fikri kendini baglar daha önceki düşüş hattında ben 26400 altında bir deger beklemedigimi yazdım 29319 dan da dönüş olabilir diye yazdım şu zamandada 39109 altında bir düşüş beklemiyorum bunlar şahsi fikirdir ytd

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Hocam elliot biliyormusunuz bilmiyorum siz rsi rakamlarıyla ilgileniyorsunuz kademeli düşüş bir aya kadar 28k altına, sonrasında yükseliş bekliyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn yörük yarınki genel güneye kadar şimdilik kuzey diye düşünüyorum yinede ikizimin işi belli olmaz şhorçularımı longçularımı traş edecek ben olsam 51000 ne kadar serbest bırakır sonra longçuları bir daha traş ederim komple ytd

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Sn varabey yön kuzey Güney

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Eth nin loyları kadar işi bileni yoktur sn hüma94 hep tetikdedirler önemli olan gün kapanışı aslında beklentim emtianın durumuna göre oluşacak senaryo muhtemeldirki emtia kısa zaman biriminde olası düşüş yaşıyacak ondan önce btcnin 51xxx kadar yükselişini umud ediyorum artık seyredip görecez 46707 derken bugün target direnç rakamıdır asıl riskli konu btcnin bugün ana destek 42xxx lerdeki trend çizgisine dokunmuş olması şimdi 24 rsi de kendini tutabilmesi ip üatünde yürüyor diyebiliriz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Btc milimi milimine kapattı ama eth aşşağıda kapattı hocam

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bende dun 200du bugun 300 yarin sifirlaniriz kim bilir. Amin ins. Full girdiniz sanirim eos a. Bende 4-5aydir bekliyorum biraz iyi gider oldu ama elimdeki neo ve trx cok geri kaldi malesef baska coinde olsam coktan zararim cikmisti. Nasip degilmis. Umarim biran once zarardan cikariz. Daha da dibe gidecekler diyorlar 38-28-16 lar konusuluyor tekrardan napicaz bilmiyorum mahvolduk.

Resitalci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Hocam sıralamayı yazayım yanlışsa siz düzeltin sizi çok rahatsız ettim kusura bakmayın panikliğime verin:: önce btc 51.100 olacak ardından 39k gelecek yoksa tam tersimi olacak kasımdaki ATh yi anladım

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İlk önce 51100 bir görelim sn hüma 94 muhtemeldirki 46707 üstünde bir kapanış btc 3438 üstünde bir eth kapanışı btcde 51100 ethde 3841 direncine taşıyacaktır diye düşünüyorum şhort açanları patlatmadan spek yapacagını yapmaz varsayım bence böyle ata sözü şu şekilde rüzgar kayadan bir şey koparmaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

Aynı gemideyiz zarar 120k oldu eos u zirveden aldım arabayı sattık kredi cektim Allah yardımcımız oldu al sat yaparak daha içe girdim ama şuan yemin ettim kaeılmayacam aldıgım fiata emir verdim 4ay vaktim var bakalım kısmet :((

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Çok şükür sayın varabey rahat uyuyacağım şimdi :)) ama 39 bin potada nakite çıksam mı spotta kalsam mı bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladım hcam teşekkürler yinede.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn mexido graflarda öngördügümüz çıkışları paylaştım ve burda kimi arkadaşlar degerli paylaşımlarda bulunuyor her işlem kar veya zarar olmaz önemli olan fırsatları degerlendirmek şu anda bch topluyorum her zaman bir kısım nakitle bu şekil düşüşlerdeki tepkiden faydalanıyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

@Melisss takip et

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

İşte bu kaydedin bunu önümüzdeki 5 gün 39 K bekleyin başarılı varabey tebrikler

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hala söylüyorum sn hüma 94 şu anda olan sadece 29319 sonrası penetrasyonun düzeltmesi kural geregi likidite döngüsü yaşanacak bu normal bir sonuç 52400 ün üstünde kalamadıgı için 39000 usd ye kadar birdüzeltme yaşanacak sonrası 63200 ve tekrar düzeltme 51100 sonra kuzey 76000 bu kasım son konsolid dırum ve yukarı ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum