Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:36:26
EUR 34.9839 23:36:26
USD 32.2051 23:36:26
ALTIN ONS $2414.8350 23:36:26

Grafiği gönderen: ersoy33

ersoy33 ()
Bitcoin

eos u ucuzdan toplayanlar

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Birde takipcileri sanki bayan kitlesi "hocam bana firca atti" falan" :) Ben acikcasi btc sayfasina yeni geldim, gukusteydim bilirsin. Lost passenger'in hikayesini bilmiyorum. Sizin yazdiklariniz olmasa dusunecegim sey, iyi ve yardimsever birisi, yardim etmeye calisiyor. Iyiki varsiniz, eger bu kadar zararli biri ise bana mutlaka zarari dokunurdu

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Eylül sonu düşüş olma ihtimali var neo ne kadar yukarı giderse o zaman kadar okadar iyi benim için. 100$ olursa en azından zarar kes yapıp düşüş de tekrar coin alıp onu kapatırım ama düşüşe yakalanirsam tekrar bekleme surem uzayacak.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

mexido sonunda dövecem seni ha mis gibi neo var elinde bekle biraz ağır çıkar ama çıktımı kimse tutamaz itfaiyeyi aradım seni serinletecek 5 dkya:)

0BeğenmedimŞikayet

Güneşim_6300 ()

@Captain_Attack @mexido beni unutmayın abim, anca beraber kanca beraber, az bi zararla bende bundan kurtulayım. Selamlar...

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

O kadar zaman bekledin zarar kes mi yapıcan usta kâr alıp çık bari beklediğine değsin

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Şimdi hesapların neo da ki zararı 100$ a gelir zarar kes yaparsam 25k ya düşecek. Onu da feda edicem sonra o 25k yi bir şekilde çıkartırım. Tabi trx de neo 100$ a geldiğinde gelirse tabi kaç olucak oda bir soru isareti oda maliyetine gelmezse o süreçte trx zarar yazicak ondan ne kadar zarar yazar o zaman onu da görmüş olucagiz.

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Tmm sagolasin

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Aslinda bu gece kung fu yapacaktim neo ya... ama bu sözün uzerine bi 15 eylul e kadar daha bekleyecem.. Bende inandim. guzel gunler gorecegiz.. hemde gunesin dibine kadar gidecegiz neo ile:)))

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Doğru hcam al sat yapalım dedik tepeden yakalandık onu geçtim zarar kes yapsam 5-10k zararda hadi 50k zararda yapsam bile şimdiye 50k zarar çıkar üzerine kar yapardım. Ama 4 ay çıkar çıkar diye bekledik dibi boyladik. Şükür şimdi biraz daha iyi ama daha iyi olucak ınş. Sabrediyoruz bakalım su son 2 haftada neler olucak. En azından eylül son dususu gelmeden su neo 100$ a gelseydi zarar kes yapıp az miktarı kurtarması daha kolay olur sonrasında.

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Bekleyelim neoyu guzelligini yapacak sorun yok

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Baskan valla sana guvendigim icin tutuyorum ne yu.. hatta 25 dolarken e ekleme yaptim ama az aldim maalesef. mesela şoyle 60 dan baslayip 80 i gorse.. ertesi gun 100 ü.3. Gun 130 u.. boyle boyle gidecek damari var sanirim. senin soylemlerden boyle bi cilginlil hissediyorum neo da:)))

0BeğenmedimŞikayet

Denizcek ()

Teşekkür ederim @Bufi8585 Yani 15 USD da tekrar değerlendirip satıp düşüşte tekrar alım fırsati gelebilir. Kusurabakmayin lütfen saçma geliyor olabilir sizlere :(

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Mexido sorun aslında neoda değil sen yanlis bir zamanda piyasa girdin sen erken gelsen sana zorla 14 usdtden Neo aldirirdim rahat rahat takılırdın senin bunu yaşaman gerekiyormuş

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Siz paranızı verin biz tread edip kazandiralim felan derler olan malida zararkes önerdikleri gibi 29000 de çarpıp giderler mazallah konfor konfor konfor dosy

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. temennimiz o yönde teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. hcam ama ben bu kapanislara pek inanamiyorum gunluk soyle haftalik boyle dedik btc de sonra hep dustu. Neo da kapanis pek onem arz etmiyor gibi geldi bana.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bunlar tosuncuk bence ytd. Ayrı gruplar felan yeni nickler tel. İstemeler admin bunlara müsade etmemeli bizim insanımız iyi niyetli suistimal eden tipler malesef çok

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Ben de tersteyim neo dan hep beraber ins

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Götür yürekten inanıyorum buna inanmasam elimde Neo tutmam

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Parallel yapilanma:)))

1BeğenmedimŞikayet

Bufi8585 ()

Eos un zirvesi 15 USD önce orayı bı gôrsün. Ucuk rakamlara itibar etme.

Denizcek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo 2 haftaya 122 yi geçtim 100-110 yaparsa zarar kes yapıp direk saticam görür mu sizce 100$ hcam?

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Zararda olan dokunmasın düşüş kesin değil çıkış kesin

Takipçi_kız_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Şimdi Neo alınmaz bungece kapanış saat üçte 59.40 üstü gelirse evet Neo 120 hedefli alınır sonrasi sizde bizim. mexido tersten çıksın da

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

inşallah.. kâr sonrası yeni bir kâr arayışı olur oda:)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi_kız_ ()

Peki zararımız cikmadiki napcax İbrahim ana parama gelmedi ozamn hiç elleden beklicez öylemi valla şaşırdık ya inşallah düşmez direk senin dedin sayıya cikar

0BeğenmedimŞikayet

inci_deniz ()

Bakarız ibo. bu sefer mal mal beklemıycem.

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Tamam ustam yazarım

HAZAR2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Yatacak yeri yok onun

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

93k gelsinde hocam o zaman değerlendiririz siz dediysen gelir nasıl 59 da 28 dediyseniz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum