Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:45:50
EUR 34.8238 19:45:50
USD 32.3379 19:45:50
ALTIN ONS $2301.8900 19:45:50

Grafiği gönderen: ersoy33

ersoy33 ()
Bitcoin

eos u ucuzdan toplayanlar

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Bence hayir kardes

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Beni de mi öyle bir hesaba katıyor sun
:((

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Tesekkurler Ustam, Sanki bana ozellikle daha fazla salca oldu, yada kendine hakaret ettirmeye calisti. Neyseki gitti. Evet dikkatimi cekti onun iletisimde oldugu hesaplar ya yeni yada bayan nikli.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Samimiyetimle söylüyorum hayırlı olacaktır:)

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

aynen kardeşim ego yok burda gerçek dostluk var

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Hosbulduk, biraz itiliverdik bu tarafa dogru ama iyiki itilmisiz sanki:) Burda daha fazla guzel enerji var

ersoy33 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

3 hafta önceki basit bir pozda zarar kes yaptım diyebiliyor ama 28k da yani 3 ay önce herkese satın dediğini söyleyemez. Üslubu bozuk sanıyorum ki kişiliğide çok farklı. Kendileri her şeyi söyler fakat kendine hiç toz kondurmaz. Hatalarını söyleyen olunca da dostları ayağa kalkar çoğuda yeni hesaptır .. özetle kendisi çokta gerekli biri değildir. Tartışacak düzeyde ve hata kabul edebilecek kişilikte değildir. Uğraşmayınız

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Hosbulduk efendim. Iyiki kiramamissiniz, sizin motivasyonlarinizdan bizzat bende faydalandim. Btc bir turlu 40k lara tutunamiyordu, "dusecekti"ciler fisildamayi birakip sesli sesli konusmaya baslamisti. Hic unutmam, dusmesi akil almiyor, o kadar para basildi, buyuk sirketler portfolio'larina aliyor, dusmez... demistiniz. Boyle hayatta bazi anlar vardir, hersey apacik oluverir bir anda. Sizin o mesajiniz cok iyi geldi, elimdekini yine satmazdim ama, Uzuntuden kahrolurdum. Tesekkurler tekrar

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Sağol hocam iyiyiz çok şükür, bu sahneleri çok yaşadık hocam, siz de iyi olun.

1BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

aramıza hoşgeldin kardeşim doğru yerdesin

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Saol erbil kardesim. Siz iyisinizdir insallah, kusura bakmayin sayfayi biraz mesgul ettik

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Ben de kimseye böyle demem ustam inan bana kimseyle de uğraşmam benle uğraşan olursa ancak cevap veirirm terste kalan arkadaşlar yardım istedi motivasyon ve genel yön hakkında kiramadik takiliyoruz aramıza hoşgeldin hocam

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Kibir cok kotu birsey. Ben aslinda pek bisey bilmiyorum o kisi hakkinda, benim icin hatali oldu yorum yapmak sanki. Tek bildigim etacarter'in kimseye bu kadar odaklanmadigi. Etacerter'i gumusten tanirim, herzaman sakin ve kimseyle ugrasmayan biri olarak gormusumdur. Etacarter bile bu kadar odaklandiysa bir haklilik payi var belkide dedim. Ama artik onemli degil. Beni engellemesini bekledim, son sozunu soyledi ve engelledi, akabinde bende onu engelledim.

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Hocam gel keyfini kaçırma, yorumu tutarsız tahmini tutarsız.

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Yanilmadiginiza sevindim. Inanin skilmaya basladim. Gidin artik, engelleyin, konusmayin, en onemlisi hoscakalin. Bye bye

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

:)) gule gule kardesim. Suan icin yok sayet olursa arkanizdan yine sallarim sizde engeli acip bugun yaptiginiz gibi cevap verirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

RSI'i cozmek rocket science degil. Ayrica, destek ve direnc noktalarini da ogrendim, ATR ne oldugunu da biliyorum, hadi bakalim bunlari bilmemden ne mana cikaracaksiniz, tatminsizliginiz artmamistir umarim ama bunlar temel seyler.

Siz beni Allah ile basbasa birakmadan oncede Allah ile basbasaydim, siz soyledikten sonrada basbasa olacagim. Tesekkurler guzel temenniniz icin, sizde Allah ile basbasa olun lutfen. Selametle

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Geçmiş yorumlarına bakarsın kibir dolu bu mal düşecek böyle cakilacak paylaşımlarını bulirsin mal çıkınca banane banane ayağına yatıyor inan bana böyle sor istediğine ama tarafsız olacak

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Biraz kisisel yorumlar yaptim sanirim Ibrahim kardesim. Belki hatalidir ama ben sahsini aslinda tanimiyorum biraz ileri gitmis olabilirim diye korkuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O biliyor biliyor dost bak nasılsa senide kandırıyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Dun birisi mesaj yazmisti, o kisinin cevap verdigi mesaja, ve oncesindeki mesaja bakarak 3 ay onceki mesaja ulastim. Ozellikle aramadim

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

O hatalı kardesim ne yaptığını çok iyi biliyor

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklısın beklicez artık sabır biraz daha bakalım

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Hicbir Zaman Adam gibi cevap verdiginiz icin kendinize kizmayin, bu guzel bir sey. Ve bende dun ciddi olarak sormustum, olanlari sizin agzinizdan duymak icin, ama akabinde tarafinizdan engellenince karar mekanizmam sizin haksiz olabileceginiz yonunde oldu.

Hata yapmis olabilirim, ne sizin profilinizi inceledim nede bir baskasinin. Daha mantikli davranabilirdim. Lutfen kendinizi savunun, insanlarla tartismak zorunda degilsiniz, eger hakkinizda haksiz ithamlar varsa en azindan profilinizde ufak bir paylasim yapabilirsiniz, belkide yaptiniz, bilmiyorum...

Bilgimin olmadigi yorum yapmamaliydim, kusura bakmayin. Sizi tanimiyorum, kisisel yorum yapmamaliydim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum