Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 11:34:45
EUR 34.6958 11:34:45
USD 32.2845 11:34:45
ALTIN ONS $2306.6350 11:34:45

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
İyi bir kırılım gelmiş 38 ve 54 hedefli girilebilir. Burdan bir parça aldım . Stop yok.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Win:0,0007, hbar:0.29 ada:3,50 elimde birde cos var. Siz daha önce 4 eylülde yürüyebilir dediniz için ona emir eklemedim

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Piyasa böyleyken para kazanılır. Kar cepte güzeldir hocam. Az çok demeden yüzde on yirmi girdiğiniz üründe ne alırsanız odur :) fırsatlar ve ürünlerin kırılımları bitmez

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

%50 malesef hala. Avax da iyi ilerlemiştim kava da dahil ama o karları alamadım. Gerçekten şunu anladım aza kanat etmek gerekiyor. Kendime tesellim bir ay da çıkmada 2 ay da zarardan çık ne olacak diyorum teselli ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ne kadar kaldı hocam? Yüzde kaç kazanırsanız düze çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

2x görür söylediğiniz gibi hocam. Kar satışlarım iki kademe olacak. Ana parayı koruyarak.

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Merhaba uzun vade 65 üstü gibi duruyor ne dersiniz ne zaman satmayı planlıyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Bir zarardan kurtulsaydım. Ozmana aslında bu kadar hata da yapmam. Daha rahat olurum

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sağolun hocam eksik olmayın. Kazandıklarınızı güzel günlerde sağlıkla harcarsınız umarım

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Evet öyle. Ama ada çok güvendim. Siz bu işte gerçekten çok iyisiniz :))) öyle olmazsa zaten size güvenerek işlem yapmam

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Estağfirullah hocam . Ben göremedim henüz öyle bir oluşumu. Fakat gideceği yer belli 30 üzerinde kaldığı sürece. Hedefler değişmedi :)

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Full parayla işlem yapmayın hocam kaç kez konuştuk ama bunu lütfen

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Tekrar mrb lucifer hocam , dot ta bayrak flama mi var yoksa ac tavuk kendini bugday ambarinda mi goruyor :)) nerdeyse ful dottayim

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Bugün enerjinizi maşallah:)) bilseydim bütün paramla girmezdim

0BeğenmedimŞikayet

He_key ()

Anladim hocam teşekkürler ben telefondan beceremiyorum bir türlü yapabilsem iyi olurdu

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ss alıp atıyorum zaten hocam

He_key için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinemgms ()

İyi olurdu da 3 ay çok kısa da bişeyler olmaz mı x2 gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

He_key ()

Sanki ekran fotosu gibi duruyor sarj miktari operator ismi falan çikinca

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Teşekkürler kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yeni zirve yapmadan bence satmayın 3 ay maksimum dayanırsınız sonra keyfinize bakarsınız :)

Sinemgms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Pc beni yıpratıyor gözlerim pek dayanmıyor. El mecbur mobilden devam :)

He_key için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

30 üstü kaldığı sürece pozitif hocam. Bence elde tutmalısınız

ersoy33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

He_key ()

Hocam bu grafikleri telefondan nasil ciziyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Sinemgms ()

Selam , hot çıkış nereden uygun olur?

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Selam Lucifer dot satayimmi geri gidiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum