Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 15:37:00
EUR 34.8212 15:37:00
USD 32.2744 15:37:00
ALTIN ONS $2319.7800 15:37:00

Grafiği gönderen: Ayhnkpln

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

Ctı/usdt 0.6240 'tan 0.8350 hedefli sepete eklenmiştir.
YTD

Yorumlar (186)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Üst postu değerlendiren arkadaşlarımız var ise hedefimiz halen geçerlidir. Bolsans.

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Uyuyordum 125 emir vermiştim. akşam nöbete gideceğim takip edemedim :(

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Duruyor 125 dedin ya :)

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Tamamdır :)

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Matic alınır mı artık sence :)

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Alaydın iyiydi :)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Dogu ben dırek. sıyonu o adı cıkmayana cevırıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Tmm. Elbette...

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Tamam bende takipteyım baska bır atak olacak hıssedersen haberverirsen sevinirim :)

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Forth dirence gelmiş. 18.66 yi geçerse, stoplu denenebilir. :)
Takibe aldım bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Ya evet aslında bende onu soyledıgın sebeplerden hic sevmem cok bekletir bende acaba atak mı gelecek dedim daldım ama b. t. c. deyamu. k yapınca duruyo simdi yerinde. Senin onerin olursa yada forth nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

NEO sıkıntılı çıkarken almak lazım. :)
4 aydır bekledim ancak 57 ye geldi. Zararkeş yapıp sattım.
Onu doğru yerde doğru zamanda almazsan çok beklersin.
$Fronta bakayım. Şimdi.

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Benforuma girdıgımde legend in neo yu 78 gibi rakam yazdıgını görunce hemen atladım :) biliyosun bilgim pek yok birde forth dikkatimi cekiyo ama keske söyle hızlı yukarı uzun uzun mumlar görsek artık. :))

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Olsun önemli değil. Ben bugün piyasayı çok takip edemedim.
Sizce be almalıyım. Yada siz me aldınız.
Fikrim olsun. :)

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Ben tesekkur ederim. Ama geceden like ları bitırmısim :( (bu arada özelıkle kelımelerde harflerı bilerek yanlıs yazıyorum dusmeme olasılıgı ıcın)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Çok incesiniz. Çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Tesekkürler :)

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Cok sagolun :) bende konustugumda kisilere vermeye calısıyorum ama aramızda iletisim agları temassızlıgı yuzunden ben size görevımı layıkıyla yapamadımki :) ama sanırım sorunu uldum sizinisim ya. s. klı. y. agiriyor. bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Biliyorum :) duygularımız karsilikli :)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Farketmedim özür dilerim yanlıs düsünmüsüm demekki. Aslında amacım sana takılmaktı vermemen hic sorun degildi. :)

BitcoinCANDİR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beste ()

Canım benim çok teşekkür ederim artık söz dinliyorum seni, yaramazlık yapmicam :))

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Öyle demeyin bende her sohbette Like veriyorum. :)

1BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Ben mi vermiyorim profilinde like varsa benden dir :(

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Dün gün içinde ethereum kurucusu Vitalik Dogecoin ile ilgili olumlu bir mesaj paylaşmıştı öyle hatırlıyorum. Tüm coinler neredeyse önceki seviyelerine yaklaştı lakin doge daha athsinin % 50 sinde bile değil . Açıkçası çok büyük sıkışma olduğunu düşünüyorum para SOL gibi projelere kaymış olabilir ama kafam karışık biraz pek takipte edemiyorum bu aralar iyice yoğunlaştı işler elimde ethden satıp doge aldıklarım kalmış 0,27 civarı bekliyor belki stop koyup yatarım yav :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum