Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 14:09:30
EUR 34.9741 14:09:30
USD 32.5259 14:09:30
ALTIN ONS $2329.1150 14:09:30

Grafiği gönderen: CamelSoft1

Endeks için önümüzde yine zorlu bir direnç var daha önce tepeden düşüşlerimizde bize destek olan seviyeler direnç konumunda 1495-1500 seviyeleri, siyah çizginin üzerine atıp kalıcı olmamız gerekiyor ilk denemede kıramayabiliriz.

Dikkati olmakta fayda var
Tabii ki yatırım tavsiye değildir.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Insallah bişey yoktur çok iyi biriydi işi rast gelsin selinin

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

selin mi kaldı yerinde yeller esiyor maalesef..

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi noruon nasıl durumlar selini gördün mu :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

hoşgeldin dostum.. herkese mrb..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi antep fıstığı ben antep fistigini görsem ceviz sanırım Bizim buralarda arpa buda nohut sonra mercimek cavdar mısır

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sattığım rakamın üstünde alamam abi racona ters :)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Merhaba abi Almadım ki abi ya karyeyi sattığım rakamın 0.50 kuruş üstünde die giderken 14.41 filandi bu kağıt 20 yi geçer gör bak lot sayısı fena değil bide enerji bide pdd düşük
Bunun pdd ilk girişte yüksekti bunyesindeki şirketleri tek çatı altinda topladi neyse sağlık olsun
Harman değil toprağı ekime hazırlık

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Keşke izine çıkmadan biraz karye alsaydim halka arzlarin içinde pdd si en düşük bu kağıttı demiştim ya:(

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Attım grafiği hocam güldürürse o grafik güldürür yoksa zor :))

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

İnş kırılmaz hocam. Garan thyo sise endekse pozitif katkı sunsa. Thyo bayadır pozitif ilerliyor hadi o yorulduda en azından garan canlansa bişeyler olacakta oda bi alt desteğe gitmek istiyo gibi inş tutunur endeks. Garan biraz daha salmasa bari. Yabancıların yoğunlukta olduğu kağıtlar satış yedikten sonra kendine gelemedi. Sadece yerliyle olmuyo. Ne zaman yüzümüz gülecek bizim :)

CamelSoft1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Bugün de bu destekten döndük güzel tutunuyoruz.

@Dielife

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Yusuf müsait bir zamanda bakıp döneyim sana :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Msjımı tekrar oku.. sevdiğim mi demişim.. bak bistin bile grafiği deve hörgücü oluşmuştu.. çakmalıydım.. ama geç oldu

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne devesi hem dikkatli ol dion hem en sevdiğim dion Hangi kağıdı dion

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Bu hissede deve hörgücü oluşmuş Yusuf .. dikkatli ol .. en sevmediğim hisse grafiklerinden

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi mepete birde sen bak ya nerenin altı sıkıntılı olur verdiğinin yarısını aldı ya

0BeğenmedimŞikayet

Cobra34 ()

Garan dipte tepe 0.50 bak grafik yok kaba bakışla 8.33 mü ne gördüm yanılabilirim

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

İnşallah çarpmazlar hocam, 7-8 hisse var elimde 0.618 tepkisini vereni gönderecem gibi bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Onun bari üstünde kapadık :) xbank için kötü bi gündü. Garan destek dinlemedi haftayıda öyle biyerde kapadı ki sorma :) düştükçe aldım inş çarpmazlar :)

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Fibo 0.382 seviyesi 1383.58 üzerinde haftayı kapatalım yeterli :))

@Dielife

1BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

Önce 1462.21 sonra buradaki siyah çizgi üstüne atarsak endeks çok rahatlayacak güzel bir ralli olacak ama altında sağlıksız 1360 seviyelerini tekrar gösterebilirler.
@Yusuf°

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

siyah çizgi eğimli olduğu için siyah çizgiye temas edeceği net bir rakam yok.

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

Bende 1505 bulmustum bakalim hayirlisi tabiki tetikte olmak lazim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum