Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 12:34:24
EUR 34.7939 12:34:24
USD 32.5206 12:34:24
ALTIN ONS $2314.1350 12:34:24

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Gümüş

Gümüş ETF'lerindeki kan kaybı devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yıllık bazda %6.2 artış gören gümüş ETF kompleksi bugün itibariyle yıl başından bu yana olan alımlarda %2.1'e gerilemiş durumda. Dünkü işlemlerde ise 3.5 milyon onsluk bir satış gerçekleşmiş durumda. Orta ve uzun vadeli beklentiyle hareket eden ETF yatırımcısının gerçekleştirdiği bu tip satışlar genel trend açısından pek olumlu değil. Ancak fiyat hareketi olarak baktığımızda 22 bölgesinin üstünde tutunan bir gümüş için hala yukarı trend içerisinde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Genel kanaat değerli metallerdeki yükselişin bittiği yönünde olsa da tam tersine ben hala önümüzde bir ralli olduğunu düşünüyorum. Herkesin kendi takdiri elbette ancak ben elimdekileri taşımaya devam edeceğim ve son alımları da 22 bölgesine bir geri çekilme geldiği takdirde yapacağım. YTD. İyi haftasonları dilerim.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

Slmlar sizin dediğiniz doğru geçen sene ekimdeki gibi bir durum oluşuyor inşallah yakinda patlar..

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Garantina ()

Yok hocam tl cinsinden 5.7 maliyetler

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben taşıyorum fakat umutluk bir durum yok ki. Zaten maliyetlenmemizin üzerinde olması lazım. Gördüğü dipten yaklaşık %160 yükseldi. Önceki zirvesinden hayli uzakta olmasına rağmen bence zarar anlamında toparlamış olmaz lazım. Selamlar.

Garantina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Garantina ()

Hocam mrba umutla chzde beklemeye devammi:(

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

28K'dan 52K'ya geldik. Daha başlaması için ne yapması lazım ? :))

Dağcı_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dağcı_42 ()

Boğa dönemi başladı diyebilirmiyiz üstat

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hocam eos yorumunuz var mı

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Evet birkaç hafta önce öyle bir beklentim vardı. 48-52k bölgesinin kolay aşılabileceği kanaatinde değildim nitekim 3-4 seferdir o bölgeden geri çekilmeyi gördük. Ancak sert bir düşüş görmedik 42k'lara doğru. Şu anda BTC'lerin %80'i uzun vadeli yatırımcılar tarafından tutuluyor ve son veriler kapalı cüzdanlara BTC girişinin arttığını ve stable coinlerin piyasaya girdiğini gösteriyor. En son geçtiğimiz Ekim ayında benzer bir hareket olduğunda aynı şekilde düşük bir volume vardı ve bu şekilde bir hareket gözlenmişti. O dönemde BTC 11.4K idi ve sonrası malum.. Şimdi de gerçekleşen altcoin rallisinden sonra önümüzde BTC'nin kralın kim olduğunu hatırlatacağı bir dönem olabilir. O yüzden ben şu anda BTC ağırlığını arttırmayı uygun görüyorum. Bunun dışında yukarıda yazdıklarımı da tutmaya devam edeceğim. YTD. Selamlar.

PoyrazEfe52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PoyrazEfe52 ()

Hocam selamlar, bitcoin ile ilgili 42500 lere kadar bir düzeltme bekletiniz vardı devam etmektemi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Bunların kısa orta vade hedefleri nedir acaba?

Özellikle chz ve dot:)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

DOT, KSM, CHZ ve YFI olabilir. Selamlar.

ibrahimsezer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimsezer ()

Hocam slmlar benim takip ettiğim matic sxp ftm coinleri var bunlardan farklı olarak takip edilmesi gereken önerebileceğiniz coin var midir

0BeğenmedimŞikayet

Wachman35 ()

Slmlar bu cuma TDI verisi BTC yi ne yönde etkiler, ben yüksek gelicegini düşünüyorum. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

pilatin için düşünceniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn shaokahn bilgilendirmeniz için teşekkürler. Hayırlı kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Teşekkürler kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam sizede hayırlı hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Emeginize saglik, tesekkur ederiz, sevgi ve saygiyla..

0BeğenmedimŞikayet

5iva5lı ()

Başgan 2 senedr burdayım ilkkez gördüm seni yldz ları oaraylamı aldınız :)

3BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

22'nin altına kaymayacağı kanaatindeyim.

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Ustam çıkış öncesi bu düşüşün nereye kadar olacağını düşünüyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum