Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:26:48
EUR 34.8534 20:26:48
USD 32.5553 20:26:48
ALTIN ONS $2329.4150 20:26:48

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Domi tehlikeli bir kırılım gerçekleştirdi. 4h grafikte güçlü bir yeşil mum yakıyor. İlk etap 46.50 hedef gibi gözükmekte. Altlarda yatırımı daha çok olan riskini yönetsin elde en az yüzde kırk nakit bulunsun. Ürün tutan tutmaya devam etsin. Kar realize ederek elde nakit tutmak ve düşüşleri fırsata çevir mek gerekebilir.

Planda bir değişiklik yok fakat bu haftalık mumun görüntüsü hiç hoş değil.. silkelemeler devam edecek gibi gözüküyor. Kademeli alımlara özen gösterin full işlemden kesinlikle uzak durun lütfen.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elinizdeki ürünler ve giriş seviyeleri nelerdir hocam

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Günaydın bol kazançlar hocam benim durum farklı biliyorsunuz nakite geçmek mı yoksa beklemek mi benim için doğru olur?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Anladım hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bende aldım hocam ondan yana sıkıntı yok. 47. De bir kademe aldık dün kapanış sonrası bir kademe daha aldık.

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Umarım hakkimizda hayırlısı olur kapanışa güvenerek alimlar yapmıştım

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet söyledim fakat sonrasında ekleme yaptım haftalık görüntüsü hoş değil diye.

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Kapanisla alakası yok sanırım. Sürekli kapanış iyi geliyor ama sonra düşüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hocam 48.200 üzeri kapatması çok iyi demiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dün konuşmuştuk hocam bunları. Çabuk rehavete kapılıyoruz

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Kar almalıydık gene hata yapıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Kessinlikle gördünmü yapıştırıcan valla

5BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kar almamak pişmanlıktır.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bu olay baskınlıkla alakalı. 500 girer markete ama bunun 100 ü altlarındır domi yükselir.. marketten 500 çıkar bunun 100 ü bitcoin den olur 400 ü altlardan domi yine yükselir .. yani nereye kaç para giriyor bu büyük bir etken. TETHER domi artar mesela o zaman para markettedir ama ürünlerde değildir yine altlarda düşüş olur.. karışık bir durumu var ve biz grafikten öteye gidemiyoruz ne yazık ki.

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

markete disardam helalinden 300 500 milyar dolar girse dominance 50 olsa bise degismez diyemezmiyim yada yukselmesine neden değil sonuç gibi bakamazmiyiz demek istedim rasyo gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sorunuzu tam olarak anlayamadım hocam

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

dayi altin gumus rasyosu gibi bu olaya neden değil sonuç diyemiyormuyuz. markete para gelse mesela güzelinden 50 olsa nolur diceğimiz bi miktar cikma ihtimali mesela.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum