Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:07:53
EUR 34.8238 14:07:53
USD 32.3379 14:07:53
ALTIN ONS $2301.8900 14:07:53

Konu: Geleceği görmek için geçmişe bakmak lazım ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar selam
kırmızı ile çizdiğim hat daha önce defelarca test edilmiş hatta iğneler ile ihlal edilmiş
ve yine aynı noktadayız buraya her temasta
minumum lacivert ile çizdiğim 24.40 bölgesine tepki gelmiş (bazı sitelere göre gap var)
maksimum da 25.70 bölgesine kadar gidilmiş yani buralara gelirse yine uçuyoruz kaçıyoruz demenin bir anlamı yok bu bölgeler her aşıldığında da mor ile çizdiğim 28 bölgesi görülmüş
şimdi ilk beklenti en azından 24.40 a bir tepki
toplantı sonrası açıklamalar ile bu 25.70 olabilir mi izleyeceğiz
sonrasına yine bakarız

Lakin kırmızı çizgi altı alacağı kapanış malasef uzun süredir telafuz edilen seviyeleri getirir bunun içinde fed varlık alımları bitirme takvimi açıklamalı ve ya kapanmalar gelmeli

Gram bazında merak eden arkadaşlar için ise 6.27 önemli rakam bu kırmızı çizgi ons için ne ise gram içinde 6.27 bana göre aynı umarım tarih tekerrür eder ve burdan yine döner

herkese mutlu huzurlu bir hafta sonu diliyorum

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

amin sonumuz hayr olsun gerçekten
her şey bir oyun ve oyun bitmeden sonunu anlamak güç

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ne yapalım işte senin kadar bilgili değiliz atıp tutuyoruz.

Al_Işık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Gıdada işler vahim. Söylenenin aksine küresel soğuma kapıda. Suyun olmadığı her yer kurak ve verim ya düşük ya da sıfır. Isınmayı istemeyenler kür eselciler. Niyetleri insan sayısını azaltmak. Her yolu deniyorlar. Kendini çoğaltmayan hibrid tohumlarla başladılar, şimdi ormanları yakıyorlar. Televizyonda aklından zoru olan bir pirefüsür ormanları ilaçlamamiz lâzım bile dedi. Sosyolojik paranoya hızla yaklaşıyor. Allah sonumuzu hayreylesin.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Maksat her şeyi olumsuz göstermekte olabilir, göstere göstere düşürmekte olabilir yani simdi ons bazinda spot piyasalar da işlem yapanlarin hepsi short açsın nasılsa bu garanti düşecek bak bu destekte kurtarmadı 23 te shortla 18 de kapa 5 usd büyük kazanç
Temel akış perşembe cuma gelecek bakalım ne yapacaklar ben bu kadar erken tamam düzeldik çok iyiyiz varlık alımı azalıyor demelerini beklemiyorum ama piyasa aradan bir kelimeyi cekip alır mi onu görmek lazım,

Aslında hespi olsa bitse 18.5 usd ye düşse bir kere de kesip atsa piyasa da rahatlayacak ama bu seferde borsaları buralarda tutamayacaklar

Aslında kilit konu enflasyon geçici söylemi tamam üretim anlamında bunun geçici olduğuna inanabilirler ama gıda enflasyonu nasil geçici olacak onun cevabı bende soru işareti

Sonuç olarak kısa vadeli düşündüğünde her şey bir risk ama uzun vadeli düşündüğünde ki olması gereken bu bugün 6 lirada dolaşan gümüşü 2 yıl sonra kaça alabilegini ve ya satabileceğini düşünmek lazım

Yoksa bugün aldım üç beş aya parayı vurayım düşüncesi her zaman kaybettirmiştir

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Haybeden atıp tutanlardansın desene

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bu senaryolar Hollywood filmlerinde bile yok:))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet gumusun bu hareketleri insanları dert sahibi yaptı bizide senarist :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kesinlikle katılıyorum. Ama düşüş hızının baskılandığını düşünüyorum. Delta varyantının etkisiyle oluşan olumsuz havanın etkisini emtiaları fiyatının baskılanması da sebep oluyor. Şahsi düşüncemdir. YTD

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bence şu anda temelden gelecek göreli olumlu sözler düşüş trendinin zamanını uzatmaktan başka bir işe yaramayacak. Bakın şıkır şıkır akıyor aşağıya kimse bir şey demezse. Keşke bu hızını kimse kesmese de bir an önce nerede duracaksa dursa. Ne kadar hızla inerse o kadar hızlı toparlar düşüncesindeyim.

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Merhabalar Murat bey, bu cizgıyı bende ıkı aydır takup edıyorum. Tutacagını dusunsem de;

Benı dusunduren her zaman bu cizgidenbır veya ıkı ıs gunu ıcınde tepkıyı guzel yapmıs lakın bu sefer ıgneden sonra neredeyse hep kırmızı mum bıraktı .

Birde 3 aydır aylıkta kırmızı olmus . Uzun suredır bıyle olmamıstı.

Haftalıkta da gecen haftakı cekıc muma bıle karsılık bulmadı.

4s lıkte ters flama yı asagı kırdı. Hedef 20.40 gıbı bır rakam.

Her sey olumsuz duruyor, temelden haber bekliyor dıyecegımde onuda surekli baskılıyorlar.

Sonuc olarak onsu 20-21 bandına getirip oralarda uzunca sure kalabılır mı?

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim hayırlı günler

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

insaAllah uyarı benim işim :)

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

İşin rast gitsin hocam. Değerli çalışman için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Çok aydınlatıcı bir bilgi aktarımı olmuş kırmızı çizgi altında bir kapanış olmaz inşaAllah burdan çıkış yapar tekrar eski zirveyi görürüz. Bu rakamları takip edelim siz yine arasıra uyarılarınızı yaparsanınız çok iyi olur çıkış yapılması gereken yerlerde korkup çıkamıyorum ve düşüyor. Emeğinize sağlık teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

sen işi bir adım ileri götürdün :)

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Profil olmuş mu murat hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Bjk42_ kardeşim var benim grafikleri ekran resmi yapıyor :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hayırlı sabahlar kardeşim

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tamam buldum hocam
Senaryo dedin:)

-2BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Senaryo yazarımısın

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bakkal defteri hesabını mı diyorsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bizim senaryo fatih :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bunu kaydediyorum telefona murat hocam
Olur mu
Çok hoşuma gitti grafik ve yorum
İyi haftalar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hakan abim :)
Sen ne dersen olur abim
Ama 49.9 da emeklilik yok eyt oluyorsun :))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Değerli hocam, ben sizi çok sevdiğimden sadece rasyoyu değil de sayfanızıda takip etsem daha iyi olmaz mı? Değerli ustam, benim gibi yaşını 49.9 sabitlemiş ve daha üst gruplar için hafta sonları her birinden ayrı grafik ve görüşlerinizi paylaşıp, hem bizi emekliliğe hazırlasanız hem de biraz beleşe alıştırsanız, daha iyi olmaz mı? Olmaz derseniz ben sizi yine çok seveceğim, olur derseniz daha daha çok seveceğim diyemem, zaten öyle seviyorum. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim
iyi hafta sonlari

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

26 ağustos ta başlıyor kardeşim

Bulutlu_Hava için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Rasyonun grafiğini atmıştım burdan rasyonun geri gelmesi lazım 1830/75 24.40
1807/74 24.40 olabilir diye düşünüyorum zaten olmaz ise kötü senaryo çalışır

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bulutlu_Hava ()

Toplantı ne zaman emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum