Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:39:46
EUR 34.9839 14:39:46
USD 32.2051 14:39:46
ALTIN ONS $2414.8350 14:39:46

Grafiği gönderen: vedatblg07

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

Satılanların haricinde kalanlar.. ben hedef odaklı olduğum için beni kurtaranı çıkarıyorum arkama bakmadan. Avax neredeyse 2ye katladı verdik, atom aynı şekilde. Bi kaç jeton da aynı şekilde.. bunlarda %20-30 civarını aşmış gidenler. Bunlardada sırası gelen gidecek. Icp ve flm erkencilerden olabilir. Hareektleri yakındır

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

ya ne bilim tanıdık balina vardır belki :=) neyse kardeş beklicez sıramızı napalım

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Minibüs mü buuu :) parayla değil sırayla dedikleri olay, piyasada karlılık oranı yüksekken dikkat edelim ki elimize yüzümüze bulaşmasın

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

tanıdıklara önden yer versinler :))

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Hacı sırası gelen atağını yapıyor. Eldekini sabırla bekletmen gerek. Fantezi arayıp dur şu coini alayım geri dönerim vs dersin, yolda kalırsın. O yüzden şoading... diyoruz :)

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

Altlara ne zaman can gelcek

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ben pozisyonunuzu korumanızı tavsiye ederim

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

2000-2800 alım satım yaptım bir , 3000den geri aldım işte bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Nedir eth maliyetiniz

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Flm için alım bölgesi olarak nereyi görüyorsunuz ? aynı şekilde ıcp içinde sormuş olayım. Elimdeki ethereumları hodl ediyorum lakin bir kısmını sepet yapıp bölesim de var. Duruma göre belki bu coine gömebilirim 1 sene kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Heh işte banada o 70
80 90 liklardan lazım işte tam olarak yariyariya zarardayimda ayıptır söylemesi :))

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ama hodl hedeflerini daha uzun tutuyorsan daha kaliteli yüksek hedef veren arkadaşlar da var büyük vurgun kovalayanlardan

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ben yüksek tutmuyorum jeton hedeflerim ama FLM 1usd yi bi geçsin bakalım çıkış yeri yazacağım sevgili @Aydinderya
Icp de ilk etapta 80i geçerse duruma göre ilerledikçe parça parça veririm 100 usd ye kadar.

Ben al sat uğraştığım için düşen piyasada, güven oyunu aldığımda güvendiğim jetonlardan toplayıp duruma göre %70-80-90 yapanı gönderirim çok uzatmam

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Vedat kardeşim icp ve flm de satış rakamlarin kaç olur

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Hepimiz inşallah varolun sağolun

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Inşallah herkes kârlı çıkar yüreği güzel insan.

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Hiç bir yatırım aracını varlığını, elindeki pozisyona göre duygusal yorumlamamak lazım. Ordan aşağısı yok dersin, aşağısı yok dediğin yere gelsin diye 2sene ağlatırlar adamı. Hep diyorum çoğu kişi ayı nedir bilmiyor yaşamadı. İnşallah nakit olarak yaşayabilir bir çok arkadaş

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Kesinlikle öyle abicim. Sevgiler hürmetler :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Benim en büyük tecrübem: burası çok sağlam direnç kırılmaz aşası yok:) Herşey olur yani yaşadım kulağıma küpe oldu saygılar

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin kardeşim
güzel bakan güzel görür güzel diler güzellik bulur bazen şeytan nefisleri ele geçiriyor kötülüğü yüzeye çıkarıyor sinir stres zarar acele hep bundan

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ameller niyetlere göredir abi. Şu forumda En hoşlanmadığım insanı bile Allah darda koymasın, iyi veya kötü herkes bi debelenme çaba içinde işte.
Açgözlülük yapmayan herkes kazanır. Belki bazıları kafa kafaya çıkar piyasadan ama kazandığı tecrübe birdahaki sefere ona herşeyi satın alır

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin kardeşim sayfada zararda terste olan herkeze hayırlı olsun moraller düzelsin dilerim bütün coinler yürüsün

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Hayırlıvolsun abi güzel güzel gidiyorlar. Sonları hayır olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Bu görüntü hangi programa ait?

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ikisi de mevcutta bekliyor Vedat kardeşim ver çoşkuyu yürüsünler onlardan gelenleri de sağlama çekelim hava pusulu ne olur ne olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey35 ()

Eyvallah bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Biraz yürüsün önleri açık. Daha gider. Ben çıkış yerlerini yazarım dostum

Kuzey35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuzey35 ()

GRT bugün yerinde saydı durdu satış kaçtan emir verelim

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Hayırlı olsun:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum