Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:57:27
EUR 34.8238 18:57:27
USD 32.3379 18:57:27
ALTIN ONS $2301.8900 18:57:27

Grafiği gönderen: vedatblg07

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

Satılanların haricinde kalanlar.. ben hedef odaklı olduğum için beni kurtaranı çıkarıyorum arkama bakmadan. Avax neredeyse 2ye katladı verdik, atom aynı şekilde. Bi kaç jeton da aynı şekilde.. bunlarda %20-30 civarını aşmış gidenler. Bunlardada sırası gelen gidecek. Icp ve flm erkencilerden olabilir. Hareektleri yakındır

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Metalin gel gelinden sonra bı pariteyle el sallatabilirler ytd

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

El sallatavbilirler dost sonra gidip 55 binlerde almada ytd.

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Düşsün düşsün

1BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Helal işte bu dost sabır önemli

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Acelem yok sadeceseyircim

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Fun da sağlam durdu dost

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Doge de yım btt reef ve ether de mevcut ytd

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

@Ebru2395 xtz aldık Ebru hanım, Vedat ile iletişim kurduğunuz için yazmamıştım, bilginiz olsun:)

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Sıkboğazlık bi durum yok istediğin kadar sor araştır hiç problem değil. Yeterki hata yapmayın

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Valla şimdi geldi, mesajlarda sorunlar var malesef yıllardır... birazdan atıyorum Ebru

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Teşekkürler abicim eyvallah sizlerede

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Rica ederim, aklımdasınız o zaman:) hepimize bereketli kazançlar olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@ElifSerra çok memnun olurum ve şimdiden çok teşekkür ederim bol bol bol bol bol kazançlar dilerim:)

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Güzel tavsiyeler Vedat kardeşim İşlerinde kolaylıklar bol kazançlar dilerim

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Olsun çok şükür toparlanmaya başlamış demek ki, @vedatblg07 sizinle illaki iletişim kurar ama ben alım satım yapınca etiketliyim mi sizi? Ki zaten fikir aldığınız başkaları da vardır bu size bir fikir olur isterseniz

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Mümkün değil dörtte bire inmistim sadece sepet yapacak orana yaklaştım o kadar ve hamdolsun diyorum

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Çok teşekkür ederim, toparladınız mı biraz zararınızı?

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Günaydın @ElifSerra bol kazançlar dilerim nakitteyim yol haritası cizecektik neyse mümkün olmuyor umarım herşey yolundadır bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Günaydın Ebru hanım, ben de yeni alım yapacak mıyız diye sorduğumda eldekileri koruyup, Btc nin durumuna bakacağız alım için demişti ama siz nasıl bir yol izlersiniz bilemem tabi:)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@vedatblg07 günaydın yazalı çok oldu yine gelmedi sanırım iletişim kurmak mümkün olmayacak dün gündüz öneriniz olacaktı ama hala bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Tamam kardeşim ilgin için teşekkür ederim çok sıkboğazda etmek istemiyorum saygılar kusura bakma

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Doge kazanç risk oranı yüksektir. Spekülasyonlardan fazla etkilendiği için çok yüklü doge tavsiye etmiyorum. Chz doge ye göre daha fazla olabilir. Ayrıca ltc ve eth gibi majör coinleri de ekle. Full işlen önermiyorum ama sen illa ben alırım full yatarım diyorsan %30 eth %30 ltc % 25 chz %15 doge..
Piyasa yüksek kararların sonuçları sana aittir.
Çünkü sıkıntılı bi dönemde benim kardan zararkes yaptığım nokta senin zararlı stopun olabilir onu göze al

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Vedatin sepetinde olanlardan grt ve chz var sadece tr Binancede

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Peki kardeşim son tahlilde ne dersin chz ve doge gömüp beklemeyi @Melisss @etacarter @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Düzeltmesizde yürüyebiliriz. Piyasa ters köşeyi sever. Bu yüzden alıp yatmak hiç bişeyden etkilenmemek anlamına gelir. Sadece zamandan biraz çalar..

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Yani iki koinde 1 dolar olacağı söyleniyor başka türlü de benim zarar çıkmaz o yüzden para artırayım diyorum yanlış zaman evet biliyorum aklımda da 39 /41 K var gelir mi diye ya da 46 gibi daha alttan alırmıyım diye

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bunlar yürüyecek chz ve doge de. Ama şöyle bi durum var, sürekli söylüyorum bunu alıcısını yıldırmadan yürümez... çok alımı olanlar bekleyenler var. Bildiğim kadarıyla alıcılarının %60a yakını karda ve hala bekliyor.. zaman da isteyebilir ani bi şekilde yürüyebilirde adamların keyfine kalmış biraz

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

İşte benim para eridiği için al yata geçemedim şimdi hepsini 1 koine mi yoksa 2 coinemi gömüp bıraksam aklımda chz ve doge var 310 K para var durum bu

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ektekiler benim elimde olanlar @Yörük16

Birazda doge var ek olarak dursun diye aldım

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ben varım :) söle oynatayım yerinden :))

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum