Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0898 19:19:00
EUR 35.1009 19:19:00
USD 32.1847 19:19:00
ALTIN ONS $2380.5800 19:19:00

Grafiği gönderen: celik2119

Kanalın dibi 6.25 tepesi 6.70 oldu. Yani 6.25'e yaklaşırsa alıp kısa vadede 6.70'e yaklaşırsa satılabilir.
Diğer bir ifadeyle 6.70'i geçmediği sürece düşüş trendi devam etmektedir.

Yorumlar (192)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bekliyorum artık yapacak bir şey yok şu anda:)

Ahmetyentur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

whisper_ ()

Bunlar hep yükseliş bahanesi. Düşünce de var bu tip hikayeler. Bir ara ben de inanıyordum. Gümüşün sığ piyasada gece vakti 6,20'ye düşmesiyle alakalı da bir hikaye yazarlar. Yersen

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

TAMER_2023 ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Biliyorsun benim bi bejlentim vardi 24.500 civarina girafiklerde destekliyordu fedin bu mudahaleleri yalan aciklamalari baskiladi

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah razı olsun iyiyim şükür gümüş can sıkıyor biraz işte. Son durumlara bakabildinmi

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Hosgeldin nasilsin

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Duymak istediğini duyuyor insan demek ki kardeşim. Burada doğruyu anlayana kadar çok zaman geçiyor.
Erivanda halı dokunuyor enini boyunu soran yok

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüşte dip nedir sende

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Hatirliyoyum 540 lardayken 500 alti yok dediklerinde hata cogu kisiler soylemisti mesajlarim var subata uc ay vardi subat ayinda 400 gelecek dedigimde beni tasladilar ve hayal kur diyordular bana 400 alti bile geldi 400 alim yeri dedigimizdede 350 gelir dediler bizim milet ne aliyor nede satiyor haklisin konusmakta

1BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Teşekkür ederim. Sizede hayırlı kazançlar kardeşim.

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Bi bakıp çıkacam dio

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yanılmıyorsam 6.20 ye düştüken sonra çıkabilir diyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Aman efendim neye ne kadar güveniyorum benim kimseye birşey dediğim yok size sadece anlaşılması gerekeni söyledim
ben çoğu zaman çift yönlü pozisyon açarım çıkışada düşüşede hazır olabilmek her şey yukarı demeden yada ürün
%50 den ucuz olmadan zaten fuul giriş yapmam kolay kolay YTD Saygılar

KAPLAN_NALPAK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sen altın sayfasında vardın hocam. Geçen sene Aralık'ta 550 gelecek deyip millete aldırdıktan sonra 400'e düşünce aylarca siteye uğramamıştı. Şimdi de Ağustos'ta 8.26 gelecek dedi, 6.26'ya gittiğini görünce kaçtı.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Bakmadim celik yazmış oyuzden sordum

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

@SLAVE ustanın profilinde kendi si açıklamış neden yazmadığını,

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

6.70 çıkabilir dedi. Kesin çıkacak demedi. Yani düşüşlerin düzeltmesi olabilir dedi. Birde grafik attı ona göre dedi.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tabii anlatalım kardeşim. ABD salgında işsizlik arttığı için tekrar azaltmak için para bastı. Vatandaş enflasyon yükselecek diye metal aldı. Maliyeti 920 dolar olan altın 2070 dolara, maliyeti 14 dolar olan gümüş 30 dolara çıktı. Aşı bulununca işsizlik düşmeye başladı. Artık daha az para basacaklar ve metaller maliyetlerine doğru düşecek.

TAMER_2023 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Çıkacak demiyor adam ya onuda nerden çıkardınız hemen lütfen gelebilir diyor efendim kanalın altını üstünü vermiş adam aman efendim keşke öyle olsa ben buradan risk alıp fiil girerim şu anda YTD Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Silave nerde bende merak etim elestirmek icin degil

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Gerçekten de Ağustos ta çıkacak diyen çoktu. Ama tam tersi hep düştü.

0BeğenmedimŞikayet

TAMER_2023 ()

Neden neden güzelce bir anlatırsanız. Anlamak istiyorum neden. Düşecek düşecek.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@KAPLAN_NALPAK Yanlış anlamışsın kardeşim. Daha düşecek. Arada düzeltme yükselişi olabilir onu söylüyoruz. Ağustos'ta 8.26 bekleyen @SLAVE hoca var. Sen onu bekle tabii bulabilirsen :)

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Belki bu sefer dediği gibi yukarı çıkar kardeş.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum