Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0892 19:54:30
EUR 35.1324 19:54:30
USD 32.2325 19:54:30
ALTIN ONS $2382.5950 19:54:30

Grafiği gönderen: celik2119

Kanalın dibi 6.25 tepesi 6.70 oldu. Yani 6.25'e yaklaşırsa alıp kısa vadede 6.70'e yaklaşırsa satılabilir.
Diğer bir ifadeyle 6.70'i geçmediği sürece düşüş trendi devam etmektedir.

Yorumlar (192)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bugün bir komşumuz vefat etti siteye giremedim o yüzden akşam istişare ederiz inşallah kardeşim

Ahmetyentur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Hersey fede bakar adamlar oyun oynuyor dedim diplere yaklasmisiz fedin aciklamasi delta risk iceriyor demesiyle toparlandi

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Mrb nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Giramda 466 bucuklarin ustunde kalirsa yukselisini surdurur

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Dolarda duzeltme olmuş yine 852 deniyecek 847 yine destek yapmis durumda 847 kirmamamiz lazim ons altin 1785 yine deniyecek pazartesi sali artik 1785 ustune atamasa 1760 gider gümüş ons 22.800 kirarsa 22500 var giram gümüş 620 destek yapma cabasi icinde tabi dolar dusmese dolarda ayni anda duserse dahada asagilari gorur tabi verdigim rakamlardan done bilir alicilar var rosyo bi iki gundaha yukselisini surdurebilir sonra diner asagilara bi iki gun daha sakin kalabir sonra dönüş hafta ici yine takip edelim 631 altinda kaldica düşüş devam eder olumsuz bi haber gelse bu tirentdegisebilir yarinda haftalik ve aylik baza bakabilirsem yarin vana gidiyorum yetisirsen bakarim

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Sendende allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Aksam bakarim hafta sunu yine bakarim nerelerde son bulacak ne zaman yukselise gecer iyi bi calisma yapayim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Akşam bir değerlendirme yapalım. Bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Girafiklerde ne soylese oluyor 23 dolarla gozukuyordu yine toparladi

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Valla şaşırdım kaldım kardeşim çok karıştı işler:)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Dolarada mudahale bu aralar ne yapsak boş

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Dolardan yariyor onsta pek etki etmiyor rosyo yuksek

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Gümüşe de yarar heralde değil mi.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Coj sukur 1776 dondu ons bugun 1785 uzerinde kalirsa az cok iyi dolar zaten yukseliste bakalim nolacak

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize sağlık @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Insalh bildiklerini yazarim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Est. Allah razı olsun kardeşim bir gelişme görürsen istişare ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Allah razi olsun cumlemize hayirli mal nasip etsin basinida agirtmyayim bi gelisme olursa yine yazarim hafta sonu yine bakarim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah mübarek etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Hedefim 9 larda satmak surekli nakit geciyor firmalarin parasi arsaya gümüşe baska yatirim yok şu andada apart yapiyoruz bugun biti kabasi cok şükür

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ama allahtan istegim imanli bir omur saglik saat huzur nasip eylesin

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah bereketli etsin inşallah kardeşim. Tabi sen hesabını daha iyi bilirsin. Al sat da sana uyar zaman zaman sanki

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Arsada cok iyi bi kar birakti tabi satmadim duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ama boyle biseyde var 750 ustunde satmakta vardi sadece 263 aldigimin kariyla ne istedem alirdim benim on kurusluk dususum sen hesapla artik 400 kilo ozama eldeki parayla hem arsa aldik yarisiyla gumus

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Tabi ortalama düşük olunca rahatlık geliyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ilk alimim 263 lerden ozamanda cok aldim gümüş ucuzdu

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Evet sen gayet rahatsın maşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Gunu geldiginde buyuk vurgunuda ben yapacam cikacam artik normaldede hic takip etmiyorum bu siteyede gecen sene girdim baktim guzel insanlar var bende kaydoldum muhabet icin

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Gunu geldiginde hem ons hem dolar destegiyle gümüş yukselecek bugun zarar degil sabirla bekleyen kazanacak bende dunya kadar gümüş var biliyorumda dustugunu satmiyorum dustukce hep aliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum