Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:11:16
EUR 34.9839 10:11:16
USD 32.2051 10:11:16
ALTIN ONS $2414.8350 10:11:16

Grafiği gönderen: Murat5635

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Sabah yazılan alt mesaja istinaden lacivert çizginin üstünde günlük kapanış almadan bu düşüş bitti deyip alta rakam verenlere gelmez o rakam diyemeyiz! bu rakam üstüne çıkınca üst rakamı bekleriz ama yine işlem tamam değildir takibe devam ederiz

kırmızı çizginin üstüne atmadan bu iş tamamdır artık yükseliyoruz diyemeyiz

siyah çizgiyi kırmadan yukarda ki rakamlardan bahsedemeyiz (siyah çizgi de ki rakam her geçen gün azar azar düşer) ben terste kalmak istemiyorum amacım kısa al sat Tl arttırmak diyorsan siyah kırılmadan almazsın , orta uzun vade için yatırım yapıyorum dersen buralardan toplarsın

Sevgili gümüş sayfasi öncelikle selamlar hayırlı pazarlar
Ben gram sayfasında yazan bildiği eğriyi doğruyu kendimce sunan sizin gibi küçük bir yatırımcıyim arada gümüş sayfasına uğrarım kritik ayrımlar da bir iki grafik sallarım

Uzun zaman gelemediğim gümüş sayfasında gördüm ki çok yeni arkadaş katılmış bu arkadaşların bir çoğu da burda yildizli üyelerin peşine usta diye takılmış,

Öncelikle bu işin ustası olmaz diyerek sözlerime başlayıp bir kaç uyarı yapma gereği duydum nacizane, almak isteyene,

1) her hangi bir ürün için bu rakamın altı yok diyenden uzak durun

2) her hangi bir ürün için bu rakamın üstü yok diyenden uzak durun
Bu tabirleri kullanan arkadaşlar teknik ile konuşmadığı aşikar teknikte her rakamın altı da üstü de vardır
Şu rakamda sağlam bir destek bu rakamda güçlü bir direnç var ben beklemiyorum vs. Gibi yazılanları ayrı tutuyorum

3) ilk iki madde den belirttiğim ürün hele ki Gümüş ise daha temkinli olun Gümüş te altta üstte gelmez denen her rakam gelir

4) Gümüş ile al sat yapılmaz yazandan uzak durmayı bırak sag üst köşeden üç nokyata tıklayarak direkt engelleyin :)

5) size şu gün 8 lira bu ay 5 lira haftaya 9 lira gibi bir mesaj yazan var ise isteğinize göre uzak durun ve ya engelleyin iki kere tutturur üçüncü de yanarsınız gram sayfasında cok şahit olduk

6) Bir kişi full yatırımini gümüşe yapıyor ve full alıyorsa uzak durun bu piyasada hiç bir şeye hele de gümüşe full yatırım yapılmaz

7) yildızı olmasına rağmen size tavsiyeleri grafikler ile açıklamayanlardan uzak durun

8) Al sat tavsiyesi verenlerden uzak durun kimsenin psikolojisi yatırım anlayışı, yatırım tutari aynı degildir kisi 1 kg gümüş alıyordur 7 den alir 6 olsa 1.000 tl zarara girer bu telafi edilir sen 50 kg alıyorsundur zararın büyük olur

9) terse düştüğünüz de zararkes yapacaksaniz yol yakınken yapin fiyat diplere yaklasinca bu karardan uzak durun

10) hiç bir şeyin sürekli çıkmayacağını ve düşmeyeceğini unutmayın ne alırsanız alın kademeli alın ve köşede Tl ayırın

Herkesin kararlarinin isabetli yatırımlarının bereketli olmasi dileği ile,

https://altin.in/murat5635

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Şimdi 6.59 dan aşağı ok geldi mi geldi
Peki bundan sonra ne olur aşağıda 10 20 kuruş daha yer olabilir
Bunun için zararkes yapılmaz
Alım için bekleyen arkadaş bak tercih senin ya buralardan alırsın bu riski
Ya da dönüş bekler yukardan alırsın %10 kar kaçırırsın yatırım anlayışına göre son karari sen verirsin

Ama bu alımı vadesi belli olmayan para ile yapman gerektiğini ve her ihtimale karşı kenarda Tl tutman gerektiğini unutmadan

Elinde full gümüş olan arkadaş her gün ekrana bakmaktan vazgeç buraya kadar hamle yapmadıysan burdan sonra ki hamlenin başarı şansı çok düşük

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sağol teyze senin pazar yok bugün galiba :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bu da güzel olmuş, kişisel görüş de güzel olmuş, eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

%50 - son bir dip çalışması gelir.
%50 - buradan itibaren yavaş yavaş toparlar.

YTD

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Şu an karar vermedi ama yükseliş ve düşüş için saygilar

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

cukurun son noktasi geliyor.

derken düşüş bitecek mi

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Bı düşüş dahami bekliyosunuz hocam

9BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Çok dibe geldik. Bence bu hafta olmasa bile önümüzdeki hafta cukurun son noktasi geliyor. Daha önce videoda bunun nedenini paylaşmıştım. Haftalık rsi çizgisi 14 ay önceki gibi kendini tekrar ederek dibe bir dalga vuruyor. Dibe vuruş son tarihi takriben 23 ağustos demiştik.

Hayırlısı olsun.

Değerli arkadaşlar, buradan zarar kes yapmak çok ama çok riskli olabilir.

"Orta Vadeciler" için günlük indikatörler al bölgesindedir.
"Uzun Vadeciler" için haftalık indikatörler al bölgesine yakın seyretmektedir. 6,18 güçlü al bölgesindedir. Arz ederim. Kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Yükseliş Eylül gibimi dersiniz

Ahmetyentur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

İysallah olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Ongun icinde 670 gidecez orayi takip edecez ve kiramasa dahada asagilara gider gecerse 7 cibmvarlarina gideriz ordan yeniden 22 dolarlar ve 615 destek olacaktir bendeki girafiklerde aynisini soyluyor haftalik aylik kirmizi munlar yanik

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık hocam 2 saatlik hiç bakmadim sizin uzmanlık alanı sayfaya verdiğiniz emek için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Senden de kardeşim bugün çok yazdım ama hoca üstat usta değilim küçük bir yatırımcıyım :)

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkür ederim :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Gümüş evet ama sağı soluda belli olmuyor bazen grafik fasa fiso oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetyentur ()

Gümüşü diyorsaniz aynen oyle

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Günlükte yükseliş haftalık ve aylikta düşüş devam ediyor gibi siz ne dersiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Kirarsa iyimi olur hocam 23,6 ya tekrar gelip 2430 2450 direnç görünüyor gibi acizhane

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Merhaba. Emekleriniz için teşekkürler. ichimoku 2 saatlikte de 6,59 'da sağlam bir direnç olduğu görülüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Allah razı olsun hocam aydınlattığınız için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayyy ağzınıza sağlık:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkürler kardeşim hayırlı geceler Bereketli kazançlar

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sende olmaz biliyorum:)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlı kazançlar kardeşim

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Bir daha aşağı basarlarsa altın ons 1630 da alır soluğu dostum gümüş onsta 19 larda veri meri dinlemiyorlar Fed ve Avrupalı büyük bankalar birlikte hareket ediyorlar sanki dikkatli olmakta fayda var...

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Murat5635 emeğine eline sağlık.

Kişiselde güzel tebrik ederim.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Senin msjlar bizde kaybolmaz kardeşim bu ne mümkün:(

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Eyvallah dostum sağ olasın

Hayırlı bereketli kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sonunda gülücük var o yazıya biraz espri katmak için di
Ama gümüş al sata uygun bir metal değildir diyenden uzak durmak gerekir :)))

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Sonuna kadar okudum kardeşim

Her noktasına katılıyorum tebrik ediyorum

Sadece şu madde bana uymadı

Gümüş ile al sat yapılmaz yazandan uzak durmayı bırak sag üst köşeden üç nokyata tıklayarak direkt engelleyin :)

https://yorum. altin.in/tum/gumus

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum