Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 14:31:50
EUR 35.0542 14:31:50
USD 32.1902 14:31:50
ALTIN ONS $2383.0550 14:31:50

Konu: Buda burda dursun ytd

ytd

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam teşekkür ederim hocam takip ediyorum:))

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bir turatar diye düşünüyorum sn imaj btc yi 2 ayda 30000 40000 arası 4 tur attırdılar ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın bünyamin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Diyelim sattık 24.5 düştü 20.53 den aldık benim cok zamanım yok ay sonuna kadar tekrar 24 yaparmı bana yardim et
Bunu öğrenmek istiyorum tapuya gidecem
Ay sonunda yani eylülün 2 gibi tapu alacam

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ona bişey diyemem esnada usd degeri ne olursa artık belli olmaz 8.45 de olabilir 8.6 da olabilir usd o yüzden tl olarak söylemek zor sn levent06 ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tl olarak ne kadara denk geliyor satacağınız rakam

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tabiki satacam sn imaj o spek beni tezgaha düşüremez ben onun her hamlesini önceden hesaplar graf olarak atarım nihayetinde ruh ikizim o başkalarını ısırsın işine baksın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sayın Bünyamin kesin 24.45 de satacakmisin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Piyasa açık bakalım h. sonu nasıl gidecek. Nasip görüşmek üzere

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

USD yükselirse TL ye yarar düşerse USD ye parite yaparız öyle olmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

Eyvallah diyelim 24.45 sattık
20.53 de aldık bu ay sonuna kadar
26 ons olurmu yada nereye kadar çıkar

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ons 24.45 de ben satacam ve tahminim 20.53 den geri alacam sn imaj sattıgım anda yazarım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bu ay sonuna kadar zamanım var 5 10 bin
Zarar değil cok büyük zararim var

0BeğenmedimŞikayet

Bana ne yapacağımı sen söyle yapayım
Günü geldiğinde Allah için ben beceremem

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Seninde dostum hayırlı tatiller bize tatil yok şimdi sanala dalacaz nasip

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn imaj yardım işini zaten yapıyorum 2 hafta önce graf attıgımda düşecek dedim şimdi iblisler hadif yukarı yapıp tekrar aşagı alabilirler 26.76 da destek hattı kırıldıgında sitede 7.70 den herkes gümüş alıyordu herneyse bakacaz çaresine ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doğru, yani olabilir dostum fikirlerimiz benziyor demek ki izlemedeyiz o halde. Zamanı gelince bi yeşillendirirsen seviniriz. İyi geceler güzel hafta sonları dilerim

3BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hoş bulduk sn siyah beyazım stop manuel şu anda öngörü 24.45 tepki belki 24.65 ben elimdekini 24.45 de satacagım bu benim stobum bankalar artık tamamen laçkalaştı sizde haklısınız graf hızı sıkıntılı malum profesyonel haydutlar banka soymaz banka kurar al capone alıntı ytd

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bana yardim et Allah için Bilmiyorum
Beceremem bana yardim edersen anca beceririm

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Graf 24.65 ile 24.45 arasında bir yerden tekrar aşagı demiş hareketi yakalaman gerekir atıyorum 24.5ü den aşagı 20.53 yaptı bu hareketi yakalarsan zararını azaltırsın asıl korkum aynı anda usd ile oynarmı iblisler onu bilmiyorum 1 gecede yükselmiş bir usd var artık piyasa microyu ezmek için var hızlı olan kazanır 1 günde usd 16 kuruş düştü dün 8.67 idi sn imj ytd

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hoş geldiniz sayın @Varabey hocam bildiğim kadarıyla maalesef hiçbir bankada artık stop yok, eğer stop emir özelliği olan 1 banka varsa lütfen yazsın üye arkadaşlarımız?

0BeğenmedimŞikayet

Ne demek yani açık soyle cok zararım var yardımcı ol ay sonunda tapuya gidecem nekadar zarardan kurtarirsam
Zararım cok

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn imaj 2 hafta önce graf attım bu düşüşü gösteren daha önceki nickle gümüşün 28.24 geçemeyecegini 26.48 den sonra yazdım usdnin köpügüyle işlemmi yapılır yanlış anlamayın ltfn insanları suçlamayada gerek yok hayalleri paylaşabilirler kim kime fazla parayı yedirir şimdi egr 24.45 görürde yukarıya çıkamıyacak gibi olursa stoplu işlem açın ytd

2BeğenmedimŞikayet

24.65 sonrası ayağımı yukarimi

3BeğenmedimŞikayet

Sayın Bünyamin @Onursal5701 varya bu
Perişan etti Allah bildiği gibi yapsın
770 dip raksm diyordu 150k aldim ve tersleyip isin garibi bu ay sonuna kadar anca musade aldim tapuya gitmem gerek

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Onslarda 4 kere lift yapacaklar dostum 1 lift 22.34 24.65 gibi 2 lifti yazacam ytd sanala gelince oda eli kulagında ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İv 24.65 e kadar çıkabilir diye düşünüyorum sn imaj zararım var derken burda 8 ler 10 lar konuşulurken gelip düşecek diye graf attım hiçmi bakmadınız ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Sizi tanıdım gram sayfasından nikinizi hatırlayamadım

ellilot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdilik ortalama seyir fena değil ama az kaldı 23.90 üzeri yapar mı diye bekliyorum kapanışta bro. Yapamazsa duruma göre değerlendirme yaparız alternatif

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam da benim beklediğim durumları yazmışsın. Birebir dostum. Aynı düşüncedeyim. Zaten ben de sanal tarafına gümüşün uyuzluğu yüzünden yatırımı daha çok kaydırdım. Uğraşmayacağım da ama dostlara yardım ve destek olsun diye bakıyorum. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum