Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0894 20:54:59
EUR 35.1598 20:54:59
USD 32.2527 20:54:59
ALTIN ONS $2381.2850 20:54:59

Konu: Rodrigo ederi 2 TL en dibi 4 TL civarlarıdır bilgi

Yükselir yükselmez bir şey demek istemiyorum ama sıkıntılı süreçten gectigi kesin yukselisler spekülatif dikkat edin bence

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yazdığımda 18 TL idi şimdi 13.90 ulaşılmaz ulaştırmış yine

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Tekniğini demedim ali abi temel açıdan fiyat tespit Raporu önceki satışlar ihracat ithalat vs

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sen yaz ben okurum ali abi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

2 ay ardan sonra bugün çok yazdım bi uyarı yapayım dedim İnşallah ben yanılırım da rodri alan kazanır ben kacar

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yeni kkegit birşey demek doğru olamz ama saatlik bakmak lazım o yüzden baktım. Diyorumki 7.50 ve 6.45 rakamlarında duvar var buraların altı biste giriş fiyatlarına düşürebilir tepki halinde 7.90 ve 8.06 rakamlarını direnç kabul edip 8.34 üstüne atması beklenebilir sanki bu mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne özrü ali abi aman ali abi selvaya baksana bi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ozaman özür dilerim öyle ise bu birazdaha sığ bak şu biste yeni giren şirketlere bakımı ne demiştin ben öyle hatırladımdı o yüzden pardon

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yanlışın var gaza bişey demedim sadece almadım

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Benim gazada sığ demiştin

Ama herşey nasip olduğu gibi birazda dikkatli olmak lazım bu iş risk çok kar ve zarar etmek isteyen küçük şirket alabilir bu iş tercih meselesi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sığ kagida artık yorum yapmiom
En güzeli yiyosa al demek yorum tutmuo kağıt firtlayip gidio

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bilanço önemli intema yazdığımda 8 felan mıydı neydi mesela şirket sürekli kar aciklarken üstüne karlılığını ne kadar çok arttırmış ona bakılmalı %900 büyüme yaşayan inveo ortada hdfgs ortada gözde de büyük karlar açıklamıştı yükseldi düştü iste

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bimeksmi onu bilmiom o Kadar eski değilim borsada

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bimeks vardı bir zamanlar bir şirket 3 dönem üst üste zarar gösteremez gösterirse iflas istenir borsada dikkatli olmak lazımdır. Pufff olursun

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ali abi selvaya hiç baktın mi ben biraz baktımda beğendim bakmadiysan bi baksana

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Takmaz olurmu

Takınca anlarsın grafikler bölümünde benim grafiklere bak bir hisse vardı gıda şirketi ne olmuş bı göz at istersen

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ucuz kardeşim niye düştüğünü araştırmak lazım en baba satış yemiştir. Güçlü kegitlar sığ olur işte yukselirken yavaş yavaş düşerken de aynı ama daha fazla düşmez gibi sanki haber felan yok ortada

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sığ kağıt fk pd falan fistan takmio be abi gidio gevur malı

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ucuzda ne demeye dusuo o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Gözde ucuz şuan ki durumunda

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bencede iyi bilir

Siyami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Yere vurup bir kere daha yükseltip rayına çekecekler . Kendi dertleri bitince . Vadesi zamanlaması kısa herkes şokken . Çelik hoca bu işleri iyi biliyor bildiğinin üçte birini veriyor ..

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ederine alınmayan %1000 ederine alınan %300 zarar yazar en fazla bu iş böyle riski alirken en fazla ne kadar zarar ederim bunu da düşünmek lazım

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ederin olayım ali abi şu gözdeye bi bak yaw boş ver rodgrg :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum