Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:25:29
EUR 34.9839 18:25:29
USD 32.2051 18:25:29
ALTIN ONS $2414.8350 18:25:29

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Bu grafik 31-07-2021 tarihli grafiğimiz .

Bu da aynı grafikte son durum Görüldüğü üzere 6,53 TL deki fib kademesi üzerinde günlük kapanış yapıldı ve devamında bugünkü mum üzerinde oluşma başladı. Bu aynı zamanda trend desteğinin üzerinde tutunmaya çalıştığını göstermektedir. Çıkış için öncelikle satış baskısı yaratan kırmızı hattın yukarı kırılması gereklidir. Ben trend desteğinin çalışacağını düşünüyorum. Sadece sarkma oldu kırılma oldu diyemeyiz. Çıkış başladığında benim takip edeceğim dirençler grafikte görülmektedir. Önmeli olan kırmızı direnci yukarı kırabilmesidir.

Günlük göstergelerde RSI son 18 ayın en düşük seviyesinde. Bundan önceki en son RSI günlük dip denmesi mart 2020 de oluşan gram fiyatlaması idi. Ondan sonra en derin RSI hareketi günlükte budur. Bunun bir de çıkışı var.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bu kural genel bir kuraldır. Mesela gümüşte ciddi anlamda işe yaramış.

Sabır ve ne yapacaklarını tahmin etmeye çalışmak en önemlisi , bazen işe yarıyor.

Gümüş için VforVendetta• yorumu (2 ay önce) Cevap yaz
Konu: #27675587 Grafik detay ve yorumları

Çıkış dediğimiz belli asamalardan oluşur öncesinde düşüşün frenlemesi dipte bir süre dalgalanma ve dengelenerek seviyeye tutunma. Yatay yukarı hareketlerle bir miktar artış ve son aşamada sıçrama gelir. Takip ettiğim seviyeler elbette vardır ama ürün dipte ise bunu bir an once satış için değil çıkış aşamasında fiyatlamanin hangi bölgelerde hızlı hangi bölgelerde yoğunlaşarak yatay hareketini takip için izlemeye çalışırim.

Biz şu anda düşüşün frenlenmesi için uğraşıyoruz. Şayet gram bu seviyede tutunmaya devam eder se zaman gramın lehine işlemeye başlayabilir. Çünkü düşüş hızı kırılmış olur seviyede tutunmak için zaman kazanır. Saate 200km hızla giden aracı bir anda u dönüşü ile karşı şeride geçiremezsiniz.

https://altin.in/vforvendetta%E2%80%A 2/21

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

gıbı gıbı aynı zamanın cocuklarıyız, guzel yoruma lıke dansım o.)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Nereden hatırladın o parçayı :) Adana'da ortaokul zamanlarından kalma.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ahahah! :))

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Yékéké nimo yé ké lıkeee:)

6BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ha şöyle biraz nefes aldır :) Zaman gramın lehine işliyor . Tutunmayı başardı gibi , şimdi yatay yukarı inşallah. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun dostum. Teşekkürler.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah. Teşekkürler.

Hasrettt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

İnşallah hocam elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim. Umarım işe yarar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık hocam

9BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Çıkış dediğimiz belli asamalardan oluşur öncesinde düşüşün frenlemesi dipte bir süre dalgalanma ve dengelenerek seviyeye tutunma. Yatay yukarı hareketlerle bir miktar artış ve son aşamada sıçrama gelir. Takip ettiğim seviyeler elbette vardır ama ürün dipte ise bunu bir an once satış için değil çıkış aşamasında fiyatlamanin hangi bölgelerde hızlı hangi bölgelerde yoğunlaşarak yatay hareketini takip için izlemeye çalışırim.

Biz şu anda düşüşün frenlenmesi için uğraşıyoruz. Şayet gram bu seviyede tutunmaya devam eder se zaman gramın lehine işlemeye başlayabilir. Çünkü düşüş hızı kırılmış olur seviyede tutunmak için zaman kazanır. Saate 200km hızla giden aracı bir anda u dönüşü ile karşı şeride geçiremezsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum ne diyeyim. Uygun noktalarda artışa dair bende yorum yapiyorum ama genel olarak hep şunu belirttim ben dolardayim ons beni tedirgin ediyor buna dair en az 30 adet yorumum var. İnsan üzülüyor . Ama şu anda bir tepki gelmesi lazim. Daha önce iki defa çıkış yorumu yaptım biri 25.950 usd den 27 usd hedefi verdim , 26.8 usd ye kadar çıktı . Sonra sustum. Son olarak 6.81 TL de hedef verdim onda da 7.18 TL gelebilir dedim 7.04 TL ye kadar çıktı.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Haklısınız gerçekten çok tersde olan arkadaşlar var, Allah sabır versin inşallah amin.. kalp masajı da lazım, morel motivasyon yukseldecek samimi dostlar da lazım..

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eline sağlık kardeşim teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Valla dostum kalp masajı yapıyoruz. Elimizden gelen bu.

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Elinize sağlık @VforVendetta•

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

6,75 TL test edildilirse şayet tekrar duruma göre yeniden güncelleyeceğim. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

İnşallah diyelim mi? :)

13BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kim bilir belki de yukarıda gap boşluğu kapatmaya gideriz. Yatırım tavsiyesi değildir.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Size de hayırlı sabahlar. Rica ederim. Artışı ağırlıklı olarak kur sağlayacak bence. Dolar ciddi bir biçimde destek oluşturdu. Olduğu seviye de git geller ile güçlendirdi. Formasyon ciddi bir artışın yaklaşmakta olduğunu bana düşündürmektedir. Yani gram gümüşteki artış için ons değilde kurdan destek bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Öncelik sırasına göre en önemlisi o destek üzerinde tutunmak şu an bunu yapmaktadır.

İkinci aşamada kırmızı direnç hattı var onu kırmak gerekli.

Ondan sonra çıkış daha kolay olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim dostum.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Teşekkür ederiz. Çıkışa gecer ise nereye kadar gider? Hayırlı sabahlar

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Aras Abi Çok güzel çalışma, Kıymetli Bilgiler için Teşekkür ederiz...

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstad

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah rica ederim.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum