Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:51:38
EUR 34.7748 23:51:38
USD 32.4684 23:51:38
ALTIN ONS $2337.9850 23:51:38

Konu: S3 detay mantıgı ytd

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mevt ()

Hocam altin onsta destekler neler yazabilir misiniz.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim hocam. Ben de al- sat i gumuse gectigimden beri yapamadim al yat sonra tepede sat dip yakala al oldu. Benim de bunu bi kirmam lazim sanirim.

Anladigim kadariyla altinin onsu suan deger gormuyor 1766 ustune atana kadar da deger gormeme ihtimali var sanirim. Alt destekleri sirasiyla takipteyim hocam. Elinize emeginize saglik

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn los anarquesta ben alsatçıyım bende 24 saatlik mantık vardır bazen zarar bazen kar ederim benim için fiyat takıntısı yok önemli olan kaç işlem kaç başarı oranı önemli bütün enstürümanlar histogramlar içinde dalgalanır devamlı önemli olan arz talep şöyle söylenebilir bu fiyatlarda onslar talep görmüyor bunun sebepleri odaklı analiz bence degerlendirebilir nihayetinde biz okyanusta bir katre bile degiliz ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Elinize saglik hocam bende sizinle ayni dusuncelerdeyim.

Dun 23.2 de alim yapamadim yukselis olmayacak gibi belki bir tur daha asagi gidebilir diye.

Ben gumusten ziyade altin onsa bakiyorum. 1682 nin altinda hafta kapanisi yaparsa 1560 0.5 fibo duzeltmesi cikiyor. Buranin gelmesi sizce mumkunmu ?

1560÷83=18.7

1560 0.5 fibo
18.7 0.618 fibo

1520 200 haftalik ortalama destegi
18.7 50 100 ve 200 aylik ortama destegi
83 olan rasyo da 100 ve 200 haftalik ortalamanin kesisim destegi

Spek buraya kadar bir igne attirir mi ?

20.8 de kirilim yeri duruyordu altina indiginde uzun yillar ustune atamamis ustune ciktiginda kolay kolay altina inememis. Bir ralli beklentisi icinde oldugum icin 20.8 kirilmaz diye dusunuyorum. Fakat her baktigimda 18.7 ye gidecekmis gibi de goruntu goruyorum. O yuzden de 22 ustunde alim icin acele etmiyorum.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı sabahlar sn los anarquesta önggörü ve varsayım teori olarak şudur sayım zincirinde gümüş 25.21 in altında açtıgı ters histogram 2020 ye göre 0.236 degerlerinde şu anda 23.50 deyiz 0.382 degeri 22.73 bunun altında 0.50degeri 21.73 0.618 degeri 20.53 eger ikizim spek altın onsu degersizleştirmek isterse 0.618 altındaki igne degeri 18.7221 dir şimdi insanlar ne saçmalıyorsun diyebilir şu gerçekki dün tepki 24.16 yı geçemediyse oturup bir daha hesap yapma vakti geldi diye düşünüyorum maalesef dün hacimde 24.05 i maximum olarak saat 17.00 da ölçüldü şimdi saat 10.00 da asya pasifik maximumu verir ona göre 0.382 degerinin yani s3 taban desteginin ne kadar kabul gördügünü istişare ederiz usd nin etkiside illaki hesap edilmeli diye düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı sabhlar

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam merhaba durumlar nedir dip olarak belli bir rakam var mi sizin gordugunuz nedir.

Elinize emeginize saglik. Guzel bilgiler paylasiyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hayirli sabahlar

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Paylaşım için tesekkür ederim bünyamin hocam
İyi ki varsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum