Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 13:07:17
EUR 34.7667 13:07:17
USD 32.3633 13:07:17
ALTIN ONS $2360.4100 13:07:17

Konu: Gümüş

Merhaba dostlar yatırım tavsiyesi olmadan sizler için özenle hazırladım.
Sadece bu kadar fazla benzemek zorunda mıydı bilemiyorum. Daha önceki çalışmamın ışığında detaylandırma yaptığım hayali kurgusal bir senaryo bir simülasyon olup gerçekler farklı olabilir o yüzden asla bu çalışmaya göre işlem yapılmaması hususunda uyarayım. Sadece fikirsel ve farkındalık sahibi olarak temkinli olmamız gerekmekte olduğunu düşünüyorum.
Not: Büyük bir stok çıkışı haberi tarafıma ulaşmamıştır henüz ama veriler gecikmeli yansıyor bazen yine de biz hazır olalım her duruma.ytd
Cümleten bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Teşekkür ederim.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

bu yazıya like verilir verdim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Evlat, can ve malımızdan bizi sınayacağını söyleyen Âlemlerin tek sahibi bir miktar azalttı diye küsecek değiliz ya. Aslolan tehlike geçtikten sonra da, her hâl için hamd etmektir. Mızıkçılık yapmazsak, sınavı geçeceğiz. Allah hiçbirşey ve hiçkimseden habersiz değildir. Metin olun. Var olun. Geçecek evelAllah.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüşe çok uygun bu şarkılar hatta bu Wyckoff iskeletinden bile :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çılgın; ))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben dipsiz kuyuyu dinledim gün boyu kafam bi milyon oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sağol ablam. Şu an bana hiçbirsey teselli değil... bir teselli ver şarkısını dinleyelim:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ha diyorum ya korkuya gerek yok düşecekse bile dalgalı fırsatlar sunacak inişli çıkışlı. Hem dikkat edin büyük düşüşlerden sonra çok büyük ve sonra zirveler gelmiş. Benim 1970-2021 Almanac şekildeki grafiğimde hızlı geri çekilmelerin yine tuzak olup sonrasında hızlı zirveler yaptığı görülüyor ki onların da hepsi Wyckoff prensibi içinde. ytd Doğrusunu Allah bilir tabiki sadece analiz hepsi. ytd

Svg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de sen biraz uzak kal ekrandan ablacım. Unutma büyük düşüşler çok kere gümüşte daha yeni zirveleri de getirmiş uzun yıllar grafiğinde görünmekte. Belki düşük bitmiş de olabilir. Yeni Elliott sayımı yaparsa @ellilot hoca bir bakardık. Onun en son sayımında da C buraya kadardı. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Svg07 ()

Ons düz 18 desek dolarda 8.60 desek 4.97 demek. :) simülasyon olarak kalsın lütfen :)
Arkadaşlar neden üzülüyorsunuz illaki çıkacak. 7.63 7.34 6.64 alımlarım var. Gerçekten 5 ler gelirse sepetteki dövizler satılır, ve kalan nakit ler yine alınır. Trade edenler sanırım %100 bi mala girilmeyeceğini öğrenmiştir şimdiye kadar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İllaki büyük düşüşler olacaksa bile arada yükselişler de olacağı kaçınılmaz dalgaları yakalayıp isteyen fırsatını değerlendirebilir artık o kendine kalmış ben karışamam bu şekilde olmazsa farklı da olabilir düşüş bitti mi bilmiyoruz belki de bitmiş olabilir, nasip. ytd

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Eyvallah üstadım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bitmemiş olabilir değerli dostum ama bunu görmedikçe anlayamayız. Sadece formül iskelete göre bir simülasyon. Belki gerçekte durum değişebilir. Bu büyük oyuncuların isteğine bağlı. Belki de son düşüş yaptı çıkacak bilemiyorum o kadarını. Sadece gerçek bir mal çıkışı verisi gelmedi henüz büyük fonların stok bilgisinden. Gelse ona göre daha net konuşurduk en son aynıydı. ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Elbette. Ama aldık bir kere korkuyu. Rabbim aciliyet gerektirecek birsey yaşatmasın. Bekleyeceğiz kuzu kuzu. Sen beni bir göndersene:(

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Yeni başladı demek kesinlikle ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım belki mal dağıtımı değil mal toplama dır. Zamanım olursa onu da çalışacaktım ama olmadı biraz taslak çıkarttım fırsatım olursa tekrar düzenlemeye çalışacağım ablacım. Korkuya kapılmamak dikkatli olmak lazım bir süre. Bu sadece bir benzerlik simülasyonu hepsi bu belki durum farklı olacak olabilir. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben gideyim mi birkaç yıl. Nerelere kaçamm

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Usta zararina satmasigim her gun daha cokuyor 7 olsunda cikacam daha yeter gari

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Ustadim ne anlama geliyor
Dusus bitmedimi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu dalga sayımı değil kardeşim Wyckoff prensibi deki iskeleti Gümüş ons grafiğine uyarlamasını yaptım. ytd

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Çakıl inşallah herkes için hayırlısı olur. ytd

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir de şu kısmı var unutmayalım. 1970-2021 Almanac şekildeki grafiğimde hızlı geri çekilmelerin yine tuzak olup sonrasında hızlı zirveler yaptığı görülüyor. Bazen bu tarz bir durum olduğunda bu belki de yeni ve daha büyük zirveler görmesi açısından da güç kazanma hareketi olarak değerlendirilebilir. Sadece sabır ve umudu kaybetmemek lazım. Bu sadece bir hayali simülasyon. ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırrr :((

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar bunu korkun panik yapın diye atmadım sadece dikkatli olmak açısından. Son kısımda belki değişiklikler olabilir her şey son mu değil mi ona büyük yatırımcılar yön verecek gibi. Ancak temkinli olmak da lazım. Olursa böyle bir şey bu belki de daha büyük yeni zirveler için bir ön adım olacak olabilir. Sadece sabredip beklemek kalır o, durumda. ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Büyük gümüş stoklayan fonların yani büyük oyuncuların mal satışı bilgisi yani. ytd

AcemiBoğa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Usta bir ihtimal UTAD kısmı kısa görünüyor tekrar test yapar mı diye aklımdan da geçmiyor değil ama bilemiyorum iskelet teki kısım %90 benziyor DNA testi gibi oldu sanki.
Hedefleri olarak ters Kelebek var oradan çıkardığım 19.7-16.8 aralığı 17.6 özel bir seviye. Tabiki ytd ama hoşuma gitmedi cidden dikkatli olmak lazım. Olursa da can sağlığı olsun tekrar toplarlar inşallah. ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Usta kacinci dalga habire dusyo hic tepki yok birsey yok su olmus 3 lira bu niye burlarda biye hakettigi yerde degil 15-20 olmaliydi bu

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline emeğine sağlık Boss
Uyarın ve bilgilendirmen için sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bu olursa geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Gümüşte batmaya devammı edeceğiz :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum